IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • днес 18.06 първата ми сделка във форекса продаден eur/usd 1,3362 цел 1,33 стоп 1,3410 дано е успешна
    Защо съм вълк, след като не ме лаят кучетата?

    Коментар


    • Добър вечер , изчаквам мирно и кротко започналата корекция при NZD/USD и
      утре вечер ще се включа с ново дълго за 100-150 пипса
      Мнението ми води до фалит !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 43210 Разгледай мнение
        Покупка на 2 тона платина от 1440 със стоп на 1430 и цел1 -1462, цел2-1488
        Заплювам си, аз да дойда с подходящ камион.

        Коментар


        • Здрасти на всички,

          Бях сложил сел лимит на 1.3370,разкарах го и пуснах къса от 1.3353.При поставянето на лимитната мислех стоп на върха.Не съм го сложил,цел около 1.31,до седмица.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 43210 Разгледай мнение
            Покупка на 2 тона платина от 1440 със стоп на 1430 и цел1 -1462, цел2-1488
            Покупка на eur/usd от 1,3341, стоп-1,3312, тп-1,3390

            Коментар


            • Покупка на 2 тона платина от 1440 със стоп на 1430 и цел1 -1462, цел2-1488
              Покупка на eur/usd от 1,3341, стоп-1,3312, тп-1,3390

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Как сте пичове-върви ли Форекса
                срита ли го
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Как сте пичове-върви ли Форекса
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Днешния технически анализ на двойката евро-долар.Първо предпочитанията ми за търговия за днес е покупка от зоната 1.3310-1.3355 с цел 1.3389 и 1.3419 която е по горна цел.Второ алтернативата на възходящия тренд за днес ми е продажба под 1.3310 с цел достигане до 1.3285 и по долната цел е 1.3265. Трето двойката евро-долар е в консолидация на часова графика, стохастик индикатора е в свръх продадена територия от която сега излиза. Наблюдава се и един симетричен модел триъгълник на едно часова графика. Да видим по кой сценарии ще поемем днес. Успех колеги!
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Добър ден,на всички!За 17ти следим 1,3333 и 1,3402/04

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SID Разгледай мнение
                        какво си се наблещил
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Звездите ми го говорят ???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
                            Нека да поживвем пък ще видим, както казват братушките.
                            и ти ли почна да ръсиш мозък,тук
                            да не мислиш,че като се изджаскваш с разни сентенции, ставаш по умен.нещо за фибоначи да напишеш,някоя нова глупост да изгъгнеш.разбираш от валутна търговия,колкото аз от плетки.
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                              За съжаление вече направих основни грешки, които ще ми костват минус при всички случаи.

                              Като цяло се надявам да спадне на 1,29 в близко време, но реално ще стане обратното, поне така ми се струва.
                              Нека да поживвем пък ще видим, както казват братушките.

                              Коментар


                              • долар/кад е за дълги според мен

                                Коментар

                                Working...
                                X