IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • колегата не е от вчера...привет и успешни позиции
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Нека ми е. Къс съм от 1.5463, а както хиляди пъти съм казвал - Profit never wrong
      Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Избърза.
      Ай сиктир, аман от "специалисти"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Charts Разгледай мнение
        Каса на дългите от 1.5214 в кабела на 1.5391..... сполай ви
        Избърза.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
          Стига бе, това съм го пропуснал. По какъв повод ще говори пък сега? Къде го прочете? Последния път само направи мъглата по-голяма, аре стига вече! Днес таман си викам,че освен немските данни в 13:00 няма някакви сериозни новини и те ме утрепа!
          http://www.investing.com/economic-calendar/

          Освен ако не са се объркали нещо... или пък някакво вътрешно инфо да имат
          Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

          Коментар


          • Може и на горе от 96.80 има долна линия на флаг на дневна но от горе си има къс флаг на 4 часа...тия не ги гледам много от пробива на 4 часа даде един обем да видим за още таргета на късия флаг е надолу
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              97.60 къс на джапанката стоп на 98.60 после добавка на пробива на дъно
              Дали ще стигне до там аз имам едни дълги от 97 ? А защо не влезеш с по голям обем на 97.60
              Last edited by hristo72; 07.08.2013, 14:14.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                паунда прави класическо изпълнение " лов на стопове в отпускарския сезон"
                Определено отдавна не бяхме го виждали в тази му светлина ... аз си държа йената.

                Коментар


                • 97.60 къс на джапанката стоп на 98.60 после добавка на пробива на дъно
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • да изтрещя ме на втора къса но първата ми бе добра ...не влязох дълъг ще го чакаля да мисе намести за къси или дълги от долу
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • паунда прави класическо изпълнение " лов на стопове в отпускарския сезон"
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Charts Разгледай мнение
                        Лошо..... щом си на фаза сънища на нива и пазар, значи загубите ти тепърва предстоят
                        Бързо ми определи съдбата... Не се знае знае ли се.
                        От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                        Коментар


                        • Къси GBP/NZD от 1.9533 стопа на 1.9586 и цели 1.9451 и 1.9384
                          Ай сиктир, аман от "специалисти"

                          Коментар


                          • Каса на дългите от 1.5214 в кабела на 1.5391..... сполай ви
                            Ай сиктир, аман от "специалисти"

                            Коментар


                            • Лошо..... щом си на фаза сънища на нива и пазар, значи загубите ти тепърва предстоят

                              Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                              Тая сутрин сънувах, че след месец скача до 1,40. Не помня да съм сънувал от седмица и на горе!
                              Ай сиктир, аман от "специалисти"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение


                                21:30 USD Fed Chairman Bernanke Speaks

                                Да не им ритне геометриите
                                Това за днес ли е? Не съм го видял.
                                От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                                Коментар

                                Working...
                                X