IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • късо кабелче 55843

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
      Чоно,къде я видя див. на дневна,брат?Ако имаш предвид MACD,няма такава,според
      моя чарт.

      Линия по дъна от 10-та и януари 12-та е в зоната,не зная дали работи..
      По МАСД трите последни връха са с намаляващи стълбове поМАСД. Отделно и моментум 6.6 е в дивергенция.за последните 2 върха.и то доста яко отклонение.

      Коментар


      • Чоно,къде я видя див. на дневна,брат?Ако имаш предвид MACD,няма такава,според
        моя чарт.

        Линия по дъна от 10-та и януари 12-та е в зоната,не зная дали работи..

        Симпъл средна 200 на седмична е там,притесняват ме останалите,които може да
        задържат при 30-31.
        Last edited by ExtraRange; 22.08.2013, 23:58.

        Коментар


        • На дневна в евро долар има яка дивергенция.Според мен ще се потапяме,
          2. долара мачка всички валути. Какъв е резона еврото да расте?
          От друга странапробихме нагоре тренд линията на дневна и на месец и седмица е за нагоре.
          3. тъй като тази тренд линия я бихме и надолу и нагоре по 2 пъти смятам , че дивергенцията ще сработи и ще направим корекция надолу.
          Last edited by 4ono; 22.08.2013, 23:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
            31.....35....24.50.....и нагоре
            Да дочакаме 2.4500 , че тогава ще мислим за 24.5000

            Коментар


            • 31.....35....24.50.....и нагоре
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                Дали не тръгваме за 24.50....корекцията неправилна май приключи
                По моите сметки това няма как да се случи , защото ще трябват
                няколко падащи ножа и то доста стабилни за да се върже времево
                Имаме ли ясни индикации , че е обърнало еврото нагоре , Бог да е на помощ
                на късите
                Мнението ми води до фалит !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                  Дали не тръгваме за 24.50....корекцията неправилна май приключи
                  айде де,и аз така искам,ама......
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Дали не тръгваме за 24.50....корекцията неправилна май приключи
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • добре че еврото отлепи малко че пак се бях ушил ся да си ходи където иска... жалко че на тато му отиде стопа

                      Коментар


                      • Късия кабел,даде,но има още
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • бинарни опций

                          Здравейте приятели,
                          Търся някой добър оператор с бинарни опций, интересувам се само от no tuch опций и по възможност с интрадневни до 2 дни падежи. Някой може ли да помогне. Предпочитам българси, но ако някой е доволен и от международен нека препоръча.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                            Другото го разбрах учительо, но може ли по-подробно урока за перачите на пари? Как се парави?
                            Там е работата, че абсолютно нищо не си разбрал! За наказание ти ударихме стопа!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Return Разгледай мнение
                              Браво. Гледай ме мен как търгувам и никога няма да сбъркаш. И никакъв страх и паника.....пробило ...непробило ...това е за балъците и разни хора перачи на пари.
                              Другото го разбрах учительо, но може ли по-подробно урока за перачите на пари? Как се парави?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stone kold
                                защо бе господиии защооооооооо само тук ги пращаш..няма ли други места?
                                има и други места,ама са много
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X