IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е аз пък подозирам, че ще отиде първо нагоре. За разлика от други...
    Attached Files

    Коментар


    • Няма да има задълбочена корекция, низходящия тренд ще продължи и другата седмица по мое мнение.
      http://trader-idimitrov.blogspot.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
        Според мен двугодишния тренд го проби на 1,35 още. А якия съпорт аз го очаквам в зоната на 1,275.
        Присъединявам се, колега! На 100% съм съгласна с мнението ти!
        http://forex-trade-orb.blogspot.com/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
          Е па не виждате ли, че тук има як съпорт на двугодишен тренд и не е ясно дали ще го пробие изобщо надолу.
          Според мен двугодишния тренд го проби на 1,35 още. А якия съпорт аз го очаквам в зоната на 1,275.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
            Е па не виждате ли, че тук има як съпорт на двугодишен тренд и не е ясно дали ще го пробие изобщо надолу.
            То няма кво да пробива.Двугодишен тренд....
            Фибо-мибо-грънци....

            Коментар


            • Е па не виждате ли, че тук има як съпорт на двугодишен тренд и не е ясно дали ще го пробие изобщо надолу.

              Коментар


              • Нека първо си почине. Малко да порейнджи, може и корекция да направи. Да си вземе въздух за нова атака. И тогава яко 100тина пипса на юг!!!

                Коментар


                • Яко късо
                  Който ме слуша фалира.

                  Коментар


                  • Евро - то пак започна да сваля гащи. Ще се види най-добре в и 30 дали няма да го бутнат пак с 70-80 пипа
                    Който ме слуша фалира.

                    Коментар


                    • Ще видим има и опции за по дълбочка корекция, пазарът ще покаже
                      http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

                      Коментар


                      • Здравейте.....,смятам че корекцията ще продължи най-много до около 1.3000.....
                        „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                        Джеси Ливърмор

                        Коментар


                        • Много съм доволен от днешната сесия.
                          Чакащата къса, която ми отвори в сряда , днеска ми я затвори лимита и при 1.3001
                          Успех на всички

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                            Добра вечер
                            Ето ти най експертното мнение -Щом са обещали ШНБ 1,20 на евракшвейк да не падне значи купувай Евраци !!!! Немаш грижа .Стопу требе да е на дейли -при затваряне под 1,20
                            пп.ТАТО казува днеска 233 пипса на Евракдолар стигат за днеска .....утре пак надоле
                            на шега на майтап... мани ма гледай еврака да не дръпне нагоре как сте се огащили всички за надоле ! части от процента каква разлика направиха... ума не ми го побира .. не ми се мисли какво ще става хамериканците като вземат да го вдигат с цели числа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                              Посока 1.26. Поне до там очаквам да слезе. Па след това ще мислим.
                              Еххеее , това не е ли малко оптимистична прогноза
                              http://trader-idimitrov.blogspot.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от virus79 Разгледай мнение
                                Колеги , до колко мислите швейцарската централна банка мъти водата на Еврака с този контролиран курс? Мн ми се ще да чуя експертно мнение по въпроса
                                Добра вечер
                                Ето ти най експертното мнение -Щом са обещали ШНБ 1,20 на евракшвейк да не падне значи купувай Евраци !!!! Немаш грижа .Стопу требе да е на дейли -при затваряне под 1,20
                                пп.ТАТО казува днеска 233 пипса на Евракдолар стигат за днеска .....утре пак надоле
                                Last edited by ТАТО; 04.09.2014, 20:10.
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X