IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nikipet Разгледай мнение
    Benchmrk Trader
    Сега приклячваме 5 от 3-та. Нещо много малка ми се струва. Може да стигнем до 1.3196, - 1.3186 и обратно към 1.325

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение
      интересно, ти на MT5 ли си? от къде имаш 8 часов фрейм ?
      Benchmrk Trader

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nikipet Разгледай мнение
        ето една картинка от вчера
        интересно, ти на MT5 ли си? от къде имаш 8 часов фрейм ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
          Пусни една графика за удобство. Много копане се иска, за да те разбере така човек.
          ето една картинка от вчера
          Attached Files

          Коментар


          • и така какво следва: ето една картинка.война няма да има следователно долара поскъпва петрола нагоре златото надолу,борсите нагоре.всичко друго е ала бала

            Коментар


            • Така както тръгна надолу и не му виждам началото за една горна вълна, яко се пре*бах...
              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

              Коментар


              • С тая предстояща бела със Сирия не е ли добре човек краткосрочно да се омаже с
                петрола?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ALEX_D_GREAT Разгледай мнение
                  Добре - сега някой да обясни какво е MAE61 на едночасова. Защото слизането до 1.322 се получи.
                  Трябва да минеш през А и Б преди да стигнеш до Ю и Я

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ALEX_D_GREAT Разгледай мнение
                    Добре - сега някой да обясни какво е MAE61 на едночасова. Защото слизането до 1.322 се получи.
                    пълзяща средна с период 61 exponential
                    молим?айде нема нужда

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ALEX_D_GREAT Разгледай мнение
                      Добре - сега някой да обясни какво е MAE61 на едночасова. Защото слизането до 1.322 се получи.
                      И това беше най-хубавото нещо за сутринта!
                      От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                      Коментар


                      • Очаквам слизане към 1.322 и последващо покачване до нива около МАЕ61 на едночасова.
                        Добре - сега някой да обясни какво е MAE61 на едночасова. Защото слизането до 1.322 се получи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nikipet Разгледай мнение
                          Здравейте! Не съм писал тук отдавна. Искам да споделя едно вълново виждане за EURUSD . В момента сме в 4-та от 3-та вълна в низходящо движение. Очаквам слизане към 1.322 и последващо покачване до нива около МАЕ61 на едночасова. Тъй-като -ii- ра от 3-та беше проста корекция, то тази корекция ще бъде по сложна, след което ще има бързо слизане до нива 1,3180 за -v-, което е 38,2 фибо ниво от покачването 1,2750-1,3450. След това би трябвало да се развие 4-та вълна. а след нея 5-та..Вероятна цел е 1.310, което е 50.0 фибо ниво на посоченото покачване. За съжаление не мога да кача картинки. Броя вълните и миналата седмца започнаха да се оформят. Тази сутрин трябваше да започне 3-тата вълна, която трябваше да е стръмна. Е, случи се , колкото и невъзможно да изглеждаше.....
                          Приятна вечер!
                          Пусни една графика за удобство. Много копане се иска, за да те разбере така човек.

                          Коментар


                          • Добро Утро и Честит празник на именниците
                            Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                            Коментар


                            • Здравейте! Не съм писал тук отдавна. Искам да споделя едно вълново виждане за EURUSD . В момента сме в 4-та от 3-та вълна в низходящо движение. Очаквам слизане към 1.322 и последващо покачване до нива около МАЕ61 на едночасова. Тъй-като -ii- ра от 3-та беше проста корекция, то тази корекция ще бъде по сложна, след което ще има бързо слизане до нива 1,3180 за -v-, което е 38,2 фибо ниво от покачването 1,2750-1,3450. След това би трябвало да се развие 4-та вълна. а след нея 5-та..Вероятна цел е 1.310, което е 50.0 фибо ниво на посоченото покачване. За съжаление не мога да кача картинки. Броя вълните и миналата седмца започнаха да се оформят. Тази сутрин трябваше да започне 3-тата вълна, която трябваше да е стръмна. Е, случи се , колкото и невъзможно да изглеждаше.....
                              Приятна вечер!
                              Last edited by nikipet; 29.08.2013, 23:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                                Честито на всички на които им издържаха нервите и не затвориха късите ,
                                аз прибрах почти 4 цифрен профит току що и съм много доволен
                                Хайде успех
                                Честито! Аз имам 2 къси и смятам да ги държа още. Едната е с таргет 1.32; на другата таргета е 1.30 но няма да я оставам за през уикенда и ще я затворя докъдето стигне. Ако не ме ликвидират преждевременно де

                                Коментар

                                Working...
                                X