IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте момчета!Доброто все някога свършва, демек отпуската!

    На пазара кво предлагат? Фундамента в момента се клати и ъсо кевро дет вече обръща посоката!
    Айде да е хаирлия на всичкото спекулант!
    Дълго евро 0.05 лота от 3208!
    chef

    Коментар


    • добро утро. днес сме дълги от 1.3220 с цел 1.3280. успех на всички.

      Коментар


      • късо евро/ози 47225

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
          Не бе котар , никой не нападам , просто ми беше любопитно , нищо повече .
          Аз съм казвал много пъти , че трейдвам според корелации наблюдавани и изследвани
          от мен дълго време , не казвам какво точно гледам , на какъв фрейм и т.н , защото
          и при тази стратегия си има финтове и трябва да я познаваш много добре за да
          реагираш адекватно като те финтнат Това е в отговор на въпроса ти кое ме кара
          да си мисля че корекцията е към своя край . Иначе да - съгласен и с теб и с Маранди ,
          с теб за това че прибързах да затворя късите , а с него за това че точно сега му е
          моментът за финтове , напрежение в Сирия , избори в Германия и др. такива
          клатушкащи краткосрочни до средносрочни обстоятелства .
          Тази седмица ще е интересна - 100 % , успех на всички
          Котаракът ангорски е прав - не може да знаем платформата и какво има в главата на всеки като тактика и статегия.

          Аз бия и през щатският и през европейският модел като видове търговия и платформи, но директно казвам къде не съм добър, за да не подведа някого.

          П.П. На мен ми е скъпа тая двойка евро/долар, но нищо чудно да я издъня с 2 насрещни позиции предвид движението, което ще направи. На щатският модел ти плащаш седмично да поддържаш позиции - демек ко прайш, а това е различно от суап търговията в Европа, където ти плащат, ама изтича?

          Та, по-внимателно - тук пишете страхотни пичове и си помагайте - аз последно денсих евро/долар първо на селл от 1.3430 - после с 2 насрещни от 1.3365 за последните дни - забърсах всичко и нищо не казвам, щот' е спешъл кой как денси. После от селл от 1.3390 - ха сега си помисли колко пъти го извъртях това тъпо евро/долар досега само за 10 дни. Демек влизам - забърсвам и излизам - ся нямам нищо там.

          Дай ся па да се караме на хората да'е .... как денсят
          ----------------------------------------------
          В момента модата е всичко къпи на дневна ( ама не дневна на графика, а дневна на пипове ), щот' ко ти изкъпя днес 100-200 пипа, за какво да вися 2 месеца? Да се фукам после на някого ли, че съм хванал 2 фигури? Ми на Света и Пазара не му пука аз ко съм фанал да ти кажа под секрет.

          Чиърс-а дан' забрайкам - ма тебека ще те бия на сметка - но не искам да е публична,а ти това предлагаш да ми гледат хората стратегията и да си ги мерим, кат' оня пич Онуфряка ли беше - хихи

          Няма как да стане т'ва, бро.

          Успех, че харесвам хъса ти и няма ме излагате! 20 трейдъра кат' тебека и БГ няма да е на колене като сега - ще ви помагам докат' не съм баМмнат от сайта
          Last edited by marandi; 02.09.2013, 00:51.

          Коментар


          • Не бе котар , никой не нападам , просто ми беше любопитно , нищо повече .
            Аз съм казвал много пъти , че трейдвам според корелации наблюдавани и изследвани
            от мен дълго време , не казвам какво точно гледам , на какъв фрейм и т.н , защото
            и при тази стратегия си има финтове и трябва да я познаваш много добре за да
            реагираш адекватно като те финтнат Това е в отговор на въпроса ти кое ме кара
            да си мисля че корекцията е към своя край . Иначе да - съгласен и с теб и с Маранди ,
            с теб за това че прибързах да затворя късите , а с него за това че точно сега му е
            моментът за финтове , напрежение в Сирия , избори в Германия и др. такива
            клатушкащи краткосрочни до средносрочни обстоятелства .
            Тази седмица ще е интересна - 100 % , успех на всички
            Мнението ми води до фалит !

            Коментар


            • Вуйчо не е хубаво да се на падаме така...когато вчера ти затвори къси те си баха а и още са си активни ...никой не знае стратегията на другия, друг е въпросът че тя е една...нека сме екип и коментираме ситуациите с факти. Кое те кара да мислиш че следват дълги...да времево има още време но това не е гаранция а сигнал още няма.желая ти успех...също упревквам доста хора от форума както и теб на моменти ,но това не ми дава право да се мисля за велик...нека не си смачкваме са мучивствието а го толелира ме.
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Не съм толкоз добър спец по паунд-а - по-скоро Анончи трябва да ти отговори.

                Но накратко хващай го на бай от нива 1.50-1.51 за 2-3 фигури и никакъв селл за момента.

                П.П. Следи им позицията за излизане от ЕС понеже тогава ще стане друго - за момента се придържат по споразумението като парична политика/монетарна с ЕС и са сравнително предвидими, но напъват да излизат - та повишено внимание там.

                Бий ги по малко и за кратко. Бъди като Кобрата Кубрат Пулев - демек Карибски пирати девиза: "Само вземай и нищо не връщай!"

                П.П.П. Ако останат в ЕС ще гонят паритет с евро, ако избягат ще избягат нагоре много. За момента по-скоро ще отидем на паритет, ама не съм англичанин и не знам какво има в главите им. Ако се фръцнат - излитаме нагоре, щот' в момента се възстановяват като икономика.

                2015 год. ще е много критична за ЕЗ и дали ще има евро въобще - не мога да преценя все още.

                Ха, сте загубили една стинка - ще ви метна с винкела кат' Адаша наред

                Успех!
                Благодаря за коментара,общо взето нищо различно от това което си мисля,не чух,но потвърди мнението ми което пак е нещо
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • и така играчи навлизаме в последния етап на бичия пазар при акциите.ситуацията със сирия ще се разиграва(в смисъл ще се мисли дали или)до момента в който се стигне около върховете на движенията и ще се излезе със становище че няма се напада.няколко месеца по късно срив на борсите по света по някаква причина.очаквам дау джонс на нива 16500-17000 до половин година.по отношение на долара ще поевтинява,златото да спадне до под 1000 долара,петрола плавно да поскъпва

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                    Рядко си позволявам да коментирам някой от форума , по простата причина , че
                    не ме интересува ама ТАТО няма как да го подмина сега
                    Та ТАТО , нещо не си във форма , никак даже , горе като бяхме една свещ те уплаши
                    малко преди да почне корекцията , сега малко преди края и казваш - къси
                    Всичко това ми говори че повечето от вас тук са толкова неориентирани , че
                    търговията им спокойно може да се оприличи с думата "хазарт" .
                    Хайде успех ви , и след няколко седмици като минем 1.3500 да не гледате
                    ей така
                    Русото не е толкоз добър по суаповете, ма щом е на тая платформа би трябвало да вижда перспективата, че е в полза на еврото в момента краткосрочно - няколко седмици, ако търгува с тях - макар, че сентимента на пазара мисли друго.

                    Т'ва е на дебелата Меркел простотията и ще помпи до последно, ако загуби изборите ще стане друго, а тя май ще ги загуби - иначе тежко й на Европа с тая треторазрядна лелка, самообявила се за секс-символ на света кат' нашия гамен БаМмкоФф дет' се напраска за топ 100 хиконумист в света и Брат Пит само за 5 мин. пред камера.

                    Аман от комплексари, па не вижда, че вкара Европа само за един мандат в най-тежката криза от 30-те години на миналия век и не иска да се маха

                    Умната с тая двойка/девойка тия дни, че само идиоти ви управляват - хихи

                    Успех!
                    Last edited by marandi; 01.09.2013, 13:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                      Moжеш ТАТОвото .Отваряш еur/usd на 5 мин графика на Метатрейдърчето и се връщаш на 2008 година .........ако си дръпнал всички хистори данни от сървъра обаче , a ако не си - виж на Стамбата темата той преди година
                      даде котировките ....заповядай и да почерпиш после
                      http://www.investor.bg/forum/showthr...post1059319672
                      много засукано иначе мерси

                      Коментар


                      • Рядко си позволявам да коментирам някой от форума , по простата причина , че
                        не ме интересува ама ТАТО няма как да го подмина сега
                        Та ТАТО , нещо не си във форма , никак даже , горе като бяхме една свещ те уплаши
                        малко преди да почне корекцията , сега малко преди края и казваш - къси
                        Всичко това ми говори че повечето от вас тук са толкова неориентирани , че
                        търговията им спокойно може да се оприличи с думата "хазарт" .
                        Хайде успех ви , и след няколко седмици като минем 1.3500 да не гледате
                        ей така
                        Мнението ми води до фалит !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                          някъде мога ли да видя движението еur usd през 2008 на 5 мин графика
                          Moжеш ТАТОвото .Отваряш еur/usd на 5 мин графика на Метатрейдърчето и се връщаш на 2008 година .........ако си дръпнал всички хистори данни от сървъра обаче , a ако не си - виж на Стамбата темата той преди година
                          даде котировките ....заповядай и да почерпиш после
                          http://www.investor.bg/forum/showthr...post1059319672
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от KostaBee Разгледай мнение
                            Понеделник ако чуем война ще има много вратни пържоли. Ще си напълним джобчетата.
                            Не вярвам да има война при целия този натиск.
                            От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                            Коментар


                            • Понеделник ако чуем война ще има много вратни пържоли. Ще си напълним джобчетата.
                              yolo

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                По-внимателно с еврака/долар, че е много тъпа двойка в момента.

                                П.П. Най-вероятно в момента прави фалшиво движение надоле като 1.3150-1.3175 зоната ще го спре и после ще избухне пак нагоре до 1.34-1.347

                                Успех! ( и слушайте Тато, дет' ви базика сигурни ли сте к'во правите - той затова е Тато с подводницата и ракетата )


                                За момента го хващайте по малко само от селл над 1.3410 и пак с едно наум - иначе не я денсете в момента тая двойка, щот' е много противоречива. Т'ва сега до 1-2 седмици тайминг - после ще видим. Ако издъни зоната 1.3150 става друго, ма ако издъни 1.3440 пак става друго.

                                Искам само мощни БГ трейдъри да виждам - никакви набутки, че ще ви бия. Казах! - хихи
                                Търгувам само и единствено EUR/USD, понеже всички опити с каквато и да е друга двойка се оказаха провал и минуси. Големи На EUR/USD за сега се получава. За сега. Обаче наистина е опасно сега, вчера както си правих парички за през 10 минути, вечерта увя`анах.
                                От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                                Коментар

                                Working...
                                X