IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има сделка ....пожелавам ти късмет
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Вуйче аз не пия ама на едни 100$ ако си навит ама сложи по високи нива или вдигам моето на 29 нали сега е 32 .....иначе искам 300 ако сложа 24 .....мисли
      Имаме сделка
      Нека повторим условията - ти казваш 1.29 преди 1.35 , нали така ?
      Ако е така нека целият форум ни е свидетел - залагам 100 $
      Мнението ми води до фалит !

      Коментар


      • па си на далавера над мувинг си в тренд.....несе оплаквай а 35 си е в играта ако си спомняш бях дал 31 ....35 и надолу.....мисли
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Вуйче аз не пия ама на едни 100$ ако си навит ама сложи по високи нива или вдигам моето на 29 нали сега е 32 .....иначе искам 300 ако сложа 24 .....мисли
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
            туй се едно аз съм го писал с Котьо мислим като един
            Ами като мислите като един , да влезе и той в баса ,
            та като отидем скоро над 1.3500 да пия две бутилки вместо 1
            Мнението ми води до фалит !

            Коментар


            • има и 31 ....35 и от там а може и да закъснее .....ще го гърмим на единична .....сега чакам ...който затваря чака ...иначе стреля на вятъра.....много е отворено от 31 до 29.20....
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                Вуйчо ,тренда от 49.39 до 20.35 бе мощен и сега цялата корекция времево малко остава и се Пълни ....Акулите търсят къси от 37.20......Вече имаме пробити 32.05 и 31.85 и с оглед на неправилната корекция.....от 27.48.......малко вероятно е да видим трайни дълги ....по скоро тест на дъното .....корекция до 32.50 и от там .....24.
                туй се едно аз съм го писал с Котьо мислим като един

                Коментар


                • Вуйчо ,тренда от 49.39 до 20.35 бе мощен и сега цялата корекция времево малко остава и се Пълни ....Акулите търсят къси от 37.20......Вече имаме пробити 32.05 и 31.85 и с оглед на неправилната корекция.....от 27.48.......малко вероятно е да видим трайни дълги ....по скоро тест на дъното .....корекция до 32.50 и от там .....24.
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Маранди, а какво мислиш за евентуалния ефект върху долара от предстоящата смяна на Бернанке във ФЕД?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                      Изборите в Германия могат до доведат до кратка турболенция, но дългосрочно който и да е на власт в там, очакваш ли някаква коренна промяна в немската позиция?
                      Патакламата в Сирия (колкото и да е ограничена) би трябвало да подкрепи долара.
                      От очакваните събития не пропускаш ли срещата на ФЕД този месец? Там очакванията са да се вземе решение за ограничаване на печатницата (засега), не за нейното спиране. Но това намаление не би ли подкрепило пак долара?
                      А за Германия самата смяна на властта ще повлияе. Мое мнение.

                      Всъщност е така, пропускам срещата на FED. Това малко обърква плановете ми.

                      А за Сирия, ето - долара поскъпна, само с раздухване на празни новини. Затова и може би ще се вдигне още малко, но до 1,299 вече става прекалено скъп. А еврото е в ход да отива на 1,35 и нагоре.

                      Отделно, както сами написахте по-надолу, целия свят търгува и се води по една предварително "начертана" графика. Акулите това и целят.
                      От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                      Коментар


                      • [QUOTE=Reptil;1059499252]
                        Гледайки по графика, не мога да съм сигурен, че Е/U отива надолу. Но след две седмици има избори в Германия и не знам защо, но това ми се струва положително за еврото. Отделно, евентуалната война в Сирия, която толкова се разду, въобще не е евентуална война.

                        Изборите в Германия могат до доведат до кратка турболенция, но дългосрочно който и да е на власт в там, очакваш ли някаква коренна промяна в немската позиция?
                        Патакламата в Сирия (колкото и да е ограничена) би трябвало да подкрепи долара.
                        От очакваните събития не пропускаш ли срещата на ФЕД този месец? Там очакванията са да се вземе решение за ограничаване на печатницата (засега), не за нейното спиране. Но това намаление не би ли подкрепило пак долара?

                        Коментар


                        • Това за "хазарта" ми е много интересно. Естествено, че всяка сделка е направена с надежди за успех и риск за загуба. Да, някои като мен, които разчитат и не разбират правилно ситуацията в света, рискуват доста повече, но други, които въпреки логиката по графика, събития, очаквани събития и т.н. също рискуват да не уцелят посоката на движение.

                          Гледайки по графика, не мога да съм сигурен, че Е/U отива надолу. Но след две седмици има избори в Германия и не знам защо, но това ми се струва положително за еврото. Отделно, евентуалната война в Сирия, която толкова се разду, въобще не е евентуална война. Всички отказаха подкрепа и единствено САЩ би атакувала, че и то въздушно. За запазване на мира, разбираш ли. Света не е както преди, интернет разбулва всякакви конспирации и всякакви новини толкова бързо, че веднага се появиха пропагандни материали и САЩ остана в позиция "лошия". Обама не би си позволил да направи тази грешка самостоятелно. А това мисля, че отново подкрепя еврото.

                          Моля, поправете ме, ако греша - моето мнение и разсъждение може ба бъде променено, надявам се без да ме нападате.
                          От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                          Коментар


                          • Колкото повече гледам дневната графика, толкова повече увереност придобивам, че ни очаква движение към 1,299. Първо обаче, би трябвало да видим корекция до към 1.33.
                            Attached Files

                            Коментар


                            • Някой "усети" ли земетресението в Япония
                              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                                само фактът 4е ползваш стоп те прави комарджия


                                А без стоп - как се нарича
                                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                                Коментар

                                Working...
                                X