IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
    Има ли отговор на въпроса "Златото пари ли е?"
    едни от най-истинските "пари" е златото поради невъзможността му да расте експоненциално както хартиените пари
    Keep going ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
      в туитър с хаштаг #askBOЕ има много интересни отговори и въпроси

      Има ли отговор на въпроса "Златото пари ли е?"

      Коментар


      • Не се джафкайте,всеки е свободен да изложи тезите си за пазара тук,никой не е длъжен да ги взима в предвид обаче!

        Успехи момчета!
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • брато, какво ще кажеш да си гледаш в твоята паница
          Keep going ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

            Да видим дали и този път ще ми удари стопа

            внимавайте с медиите за масова информация!
            Брато, то много се набутваш кат' съм те чел - то не бяха къси НЗД-та с таргет 0.8140 - не беше чудо.

            С некви плитки стоп-чета и т.н.

            Предполагам си ходил на поредния Форекс да те обрулят 200 кинта - дет' ви учат как гарантирано да си загубити стинките.

            Не се прави така и забрави всичко чуто там, ако можеш.

            Успех!

            Коментар


            • в туитър с хаштаг #askBOЕ има много интересни отговори и въпроси
              Keep going ...

              Коментар


              • до преди малко Спенсър Дейл отговаряше на въпроси в туитър и на въпроса

                The Guardian headline today that rates may rise in 2014 a misunderstanding if what you actually said?

                той отговори

                I think it’s very unlikely that we will raise Bank rate in 2014. We need to see sustained period of strong growth.

                От тогава съм къс в паунд/долар със стоп на 0

                класически buy the rumors, sell the fact. Да видим дали и този път ще ми удари стопа

                внимавайте с медиите за масова информация!
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                  Миранди иената под 98 имахме вход на 97.10 зона имаме начало на затваряне ....абсурдно е под 97 вход къси....
                  За дълги говоря, бря удобен вход къде се дебне.

                  П.П. Ти не си чел форумо предната седмица и тая - 6-7 експозииции метнах даже от вход 96.60 ,а преди 2-3 дни си байках вход 98.67 и пак си излезе и я хлопнах.

                  Дълги - капиш - ма, е 'ноу мърлява валута спрямо $ - мо'е ти скъса нервите
                  Last edited by marandi; 18.10.2013, 14:14.

                  Коментар


                  • ■ Resistance 3 - 1.3862 Monthly R2; down-trend resistance
                    ■ Resistance 2 - 1.3734/11 Weekly R3; Feb high; up-trend resistance
                    ■ Resistance 1 - 1.3693/56 Weekly R2; monthly R1; Bollinger band

                    Това са съпротивите, но според мен няма да отиде повече от 1.37341
                    chef

                    Коментар


                    • Май дотук беше еврото!

                      Поствам една месечна графика, щото тези нива вече сме ги видели!
                      Attached Files
                      Last edited by cheff; 18.10.2013, 13:47.
                      chef

                      Коментар


                      • Миранди иената под 98 имахме вход на 97.10 зона имаме начало на затваряне ....абсурдно е под 97 вход къси....
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Ще мятаме по едно очо днес за движението на йената, че май ще се изсипе надолу - ама т'ва е най-отвратителнта валута.

                          И там кат' се влезе, после няма излизане - или ще я чакаме да се изсипе под 97 или дебнем паун/йена на селл да го лепнем от 161 - ама влизаме 1-2 фигури и бягаме.

                          П.П. Вместо е/д тъпата двойка го бийте през швейцарски франк долара - по-евтино ми е оттам през бай - щот' 2$ на 100$ ми е евро/долар на седмица, а през бай на швецо 60 цента на 100$ на седмица на позиция.

                          НЗД на селл от 85.50 по-удобен вход, ма то върви към паритет с австралиеца и при лош сценарий ще видим нива 88 на годишна база ся до пролетта.

                          Ай, успех! ( хаирлия да е, както шпреха Тато )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                            Гапа много ме притеснява, че имам доста отворени позиции на минус и не искам да ги затварям.
                            Сакън, бря - ха, българин е дал една стинка на чакалите - ха, съм го ошамарил - хихи

                            За НЗД съм бутнал на 86.10 стоповете - към края на сесията ще видя ко шъ стане и дали да ги бутна още малко нагоре.

                            За него дръж 150-200 пипа резерв и трудно ще те изненада.

                            П.П. Виж за зависнало евро от майна си райна време - там съм на 1.40 стоп - щот' там малко повече оставяй аванс, ма отиде догодина докат' го обера и него.

                            На кабел съм 1.64 стоп и засега стига.

                            На швецо на 0.89.

                            П.П. Ако има гап понеделник ( почти 100% е сигура ) ще се разбере какъв ще е вида гап - дали за потвърждаване на досегашните нива или че е изчерпан импулса.

                            Пуканки и чакаме и леки корекции по входовете, ако пазара позволи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Да, бе да то Русото така се прекарва след 3 занулени акаунта някога преди години. Днес нищо не очаквам - само ще дразнят цацата.

                              Ти кат' наш'те политици ни взе за канарчета тука май - дет' все си мислят, че сме 'ноу тъпи.

                              Ей, ти го пазара - влизай и ни покажи как се прави - ма, няма изкараш и за една фафла стинки, налЕ?

                              П.П. Вероятно шъ чекаме гап-а в понеделник - той ще даде повече яснота. Ма, ку излезе прИмоция нейде шъ я вземем
                              Гапа много ме притеснява, че имам доста отворени позиции на минус и не искам да ги затварям.
                              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Ще те прекарат, но трябва да го разбереш по трудния начин. Този пазар се манипулира от големите банки и дори не е хаотичен, а и играта е по скоро безсмислена - печелят едни и същи.
                                Да, бе да то Русото така се прекарва след 3 занулени акаунта някога преди години. Днес нищо не очаквам - само ще дразнят цацата.

                                Ти кат' наш'те политици ни взе за канарчета тука май - дет' все си мислят, че сме 'ноу тъпи.

                                Ей, ти го пазара - влизай и ни покажи как се прави - ма, няма изкараш и за една фафла стинки, налЕ?

                                П.П. Вероятно шъ чекаме гап-а в понеделник - той ще даде повече яснота. Ма, ку излезе прИмоция нейде шъ я вземем
                                Last edited by marandi; 18.10.2013, 10:59.

                                Коментар

                                Working...
                                X