IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от PG_Paich Разгледай мнение
    по принцип така правя, особено когато не см сигурен в решението си
    Правилно. Няма оцелял скалпер, който още да пише във форума.А вярвай много бяха.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
      Ами разпредели обемите по цялата дължина.
      по принцип така правя, особено когато не см сигурен в решението си

      Коментар


      • Първоначално изпратено от PG_Paich Разгледай мнение
        доста дълбок за по-големи обеми
        Ами разпредели обемите по цялата дължина.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
          Не търгувам с твърди стопове, а с индикатори. Ако държиш на стоп той трябва да е на 1.346
          доста дълбок за по-големи обеми

          Коментар


          • Първоначално изпратено от PG_Paich Разгледай мнение
            и къде ще сложиш стоп при покупка от тези нива ?
            Не търгувам с твърди стопове, а с индикатори. Ако държиш на стоп той трябва да е на 1.346

            Коментар


            • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
              Тато мен са ме учили, че преди клона да се счупи първо пука. А има и здравви клони - трудно поддават.

              Да го кажа по друг начин: Двоен връх без рязък откат е инфо за атака и преодоляване и така докато на клона не останат по-малко от 55%.
              А казано по още по различен индикатор ТАТО и целия форум трябва да купуват.
              и къде ще сложиш стоп при покупка от тези нива ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                Ти ТАТОвото още не си ли разбрал че когат мамуните станат над 80% на клона .....КЛОНА СЕ ЧУПИ
                извода ако наистина е така както хортуваш : продавай EUR/USD
                Тато мен са ме учили, че преди клона да се счупи първо пука. А има и здравви клони - трудно поддават.

                Да го кажа по друг начин: Двоен връх без рязък откат е инфо за атака и преодоляване и така докато на клона не останат по-малко от 55%.
                А казано по още по различен индикатор ТАТО и целия форум трябва да купуват.
                Last edited by valio1900; 18.10.2013, 21:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                  80% interest rate EUR/USD е това не съм го виждал до сега, а съм на този пазар от 2001г. А сега ми кажете ,защо ..... купувате тези зелени хартии.
                  Ти ТАТОвото още не си ли разбрал че когат мамуните станат над 80% на клона .....КЛОНА СЕ ЧУПИ
                  извода ако наистина е така както хортуваш : продавай EUR/USD
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • 80% interest rate EUR/USD е това не съм го виждал до сега, а съм на този пазар от 2001г. А сега ми кажете ,защо ..... купувате тези зелени хартии.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от foresterrr
                      ей сега требе да го направиш тоз фокус и на реално и ке станеш световно известен
                      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                      Коментар


                      • Чл. 39.
                        (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
                        Кое точно не ви е ясно от тоя член ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Мани, кат' скивам такъв маркет и ми се драйфа - умрел демек. Още вчера викам спреха го движението и опънахме равната черта.

                          Ся ще избиваме от гап-ове ко има нещо интересно. Те тия офце така го направиха вече, че да денсим с гап, па през сецмицата да си чешем .... и да чакаме новия гап - да'е ... за изкъртване.

                          Не ни ли направиха на Майкъл Джексън се чудя?
                          Съгласен съм, днес пазарът на евро-долар нямаше ясна цел и посока. Аз следя фючърсът, но толкова ниски обеми рядко съм виждал. Върхът бе в 13 и 48 българско време, когато на едноминутна графика, изтъргуваният обем, бе 1 лот, което за най ликвидният пазар в света за мен е необяснимо. Сякаш всички са притихнали и чакат, но какво? Мисля си, че пропускам нещо от събитията вчера. Колкото до гаповете, да ги прогнозирам е едно от любимите ми занимания. Но поне до сега, за мен, няма голяма вероятност да се случи. Ако нещо се промени ще пиша.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                            брато, какво ще кажеш да си гледаш в твоята паница
                            Брато, както виждаш си замълчах с късите ти в НЗД от 82.92 и те оставих да се удавиш.

                            Просто като набивате подобни простотии кой от колко пускал - поне се обосновавайте, щот' представяш ли си, аз да ти тръгна да си разправям платформата ко правя всеки ден с по над 20 позиции дневно отворено/затворено.

                            Пълен миш-маш шъ стане, налЕ?

                            П.П. Мо'е подведеш някой, брато така - зат'ва Русото не казва кога, как влиза и за колко.

                            Мо'а ти кажа, че имам зависнало евро от 1.3150 останало, ма смятай от кога е било там и не съм ръгал по форумО тъпотии - пуснах късо евро на 1.3150. И кат' съм го пуснал тогава, ко? - Нали съм го изкъртил още поне 50 пъти през т'ва време от други нива в двете посоки.

                            Тря'ше се провикна по форумите ли да'е ...

                            Така ми звучиш, па не знам.

                            Успех!
                            Last edited by marandi; 18.10.2013, 17:10.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Не се джафкайте,всеки е свободен да изложи тезите си за пазара тук,никой не е длъжен да ги взима в предвид обаче!

                              Успехи момчета!
                              Мани, кат' скивам такъв маркет и ми се драйфа - умрел демек. Още вчера викам спреха го движението и опънахме равната черта.

                              Ся ще избиваме от гап-ове ко има нещо интересно. Те тия офце така го направиха вече, че да денсим с гап, па през сецмицата да си чешем .... и да чакаме новия гап - да'е ... за изкъртване.

                              Не ни ли направиха на Майкъл Джексън се чудя?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Не се джафкайте,всеки е свободен да изложи тезите си за пазара тук,никой не е длъжен да ги взима в предвид обаче!

                                Успехи момчета!
                                И аз си мислех, че е така, но явно има незнайни причини да се трият постове с такива тези, или по-точно - цитати от източници...

                                Както и да е - на кой му пука
                                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                                Коментар

                                Working...
                                X