IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Нуфряк,

    нъл' знаеш, че колкото пъти спра да пиша и толкоз пъти фалирате акаунтите.

    П.П. Понеже пишех на момчетата и не съм ги подвел за нищо досега - ся ще ви оставя клоуните дет' изплъзяхте веднага - вие да им казвате нивата на кое, кога, колко.

    Лесна работа за вашия "капацитет" ( с демото )

    П.П.П. Понеже си пичка ти и сие - ще ви помоля тази и следващата седмица да им давате нивата на момчетата, както го правех аз досега.

    Благодаря предварително!
    Пиши си бре, луд. Щом има кой да те чете, какво по-добро от това.

    Аз за съжаление не мога да давам нива по 5 фигури диапазон. При мене нивата са с 20 пипса диапазон, като такива се случват бързо и не са подходящи за форумни изяви.

    Успех.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Нуфряк,

      нъл' знаеш, че колкото пъти спра да пиша и толкоз пъти фалирате акаунтите.
      Тук предлагам просто дружно да се посмеем
      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Нуфряк,

        нъл' знаеш, че колкото пъти спра да пиша и толкоз пъти фалирате акаунтите.

        П.П. Понеже пишех на момчетата и не съм ги подвел за нищо досега - ся ще ви оставя клоуните дет' изплъзяхте веднага - вие да им казвате нивата на кое, кога, колко.

        Лесна работа за вашия "капацитет" ( с демото )

        П.П.П. Понеже си пичка ти и сие - ще ви помоля тази и следващата седмица да им давате нивата на момчетата, както го правех аз досега.

        Благодаря предварително!
        Въобще не се занимавай с щурчовците,давай си прогнозите,и помагай,от туй по- хубаво няма- да помагаш.
        Ако вземеш да обръщаш внимание на всеки щирчо,ще луднеш.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
          Мухаааааааааааааааа! Форумният шут пак се е развихрил - корелацията била корекция
          Много си зле,братле.Ама няма и да се оправиш
          Нуфряк,

          нъл' знаеш, че колкото пъти спра да пиша и толкоз пъти фалирате акаунтите.

          П.П. Понеже пишех на момчетата и не съм ги подвел за нищо досега - ся ще ви оставя клоуните дет' изплъзяхте веднага - вие да им казвате нивата на кое, кога, колко.

          Лесна работа за вашия "капацитет" ( с демото )

          П.П.П. Понеже си пичка ти и сие - ще ви помоля тази и следващата седмица да им давате нивата на момчетата, както го правех аз досега.

          Благодаря предварително!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
            Преди се бъзиках с тебе, сега ще се пробвам да ти обясня.

            Колегата БляБля е прав. Той говори за корелация по малките графики или примерно от изследвани 100к 1м бара, когато в единия крос имаме ъп бар, то в 70% от случаите имаме ъп бар и в другия крос. Не съм изследвал това твърдение, просто ти казвам какво казва той.

            Това не значи, че кросовете се движат заедно, защото в 30%, в които нямаме корелация, може единия крос да направи 50 пипа обратно за 1 тик, както е често при новозеландец и австралиец.

            Корекции няма, бъзнах те на майтап с термина, ти го захапа.

            За монетарните школи, нямат нищо общо със статистическа зависимост базирана на 100к или 100 милиона бара. Статистиката си е статистика.
            По принцип не е лошо да се прегледат първо видовете валутни търговии.

            После да се прегледат видовете анализи ( технически и фундамент ).

            Ако случайно се окажат повече от 40-50 вида като вид анализ - то прости ми, че се изсмях на подобна "корелация" ли беше?

            П.П. Ъъ .. и аз се бъзикам .. ( как беше лафа - 1-но си знам - 1-но си бая ).

            Па, че имало още 50 наоколо ... - моята гарга била най-юбава ....

            П.П.П. Печелете, колега - не ми пробвайте теоритичините познания - щот' шъ издъхнете ( смигам )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
              Йената наистина беше интересна днес, държа се доста.. хладнокръвно на фона на останалите валути, което е странно за нея, обикновено тя е най-волатилна, но пък нея не я бъркат лихвите на ЕЦБ
              Друго имах предвид. Нека си перефразирам малко предната мисъл. В началото на деня имахме слабо евро, а после слабо евро в съчетание със слаб долар и силна йена. Корекцията не е започнала от някакво магическо число, просто е започнала от там, откъдето е започнала.

              Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
              За ордерите, ясно, че те движат пазара, но тях какво ги движи.
              Хората и софтуерите. (почес )

              В случая въпросът трябва да е, защо в един момент йената стана най- търсена и бе купена дори спрямо долара и до къде ще продължи спада в долар/йена? Докато пада д/й, най- вероятно ще пада и е/й. И понеже втората двойка е по- скъпа, ще пада повече (по- волатилна е, да го кажем най- общо). Респективно и еврото ще е под натиск.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                Нещо китайците ги забравяш

                А за тоя план на ФЕД може ли линк?
                Не деля китайците от политиката на FED.

                Изказванията на Бернанке - декември 2012 - януари 2013, няма как да се забрави, когато се цитарат точни числа, затова не ги имам подръка на линкове.
                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                  Точно затова говорех, че е война

                  Има и трети голям играч - Япония. С този ход ще тестват готовността им да печатат. А те нямат избор за да гонят целта - инфлация. От тук ще засилят долара.

                  На европа не им трябва силно евро - даже Италия се задъха с предстояща дефлация. Южните държави им трябва ниско евро за да им върви износа.

                  А ФЕД имат план - 1.20.

                  Всичко се намества
                  Нещо китайците ги забравяш

                  А за тоя план на ФЕД може ли линк?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                    Аз ти казувам ТАТОвото че си мошеник и даже не си и поглеждал дейли графика на еврак/долар ти пак на твойто
                    Изброявам последните седем дена дет са били над 200 пипса :
                    днеска е първия - засега - 232 пипса , 18.09.2013 - 203 пипса ,11.07.2013 -244 пипса ,10.07.2013 -217 пипса ,6.06.2013- 229 пипса ,25,03.2013 - 218 пипса,25.02.2013 -269 пипса и още има и те са не са както пишеш новобранец за последните 10 години а са от тази година анадънму ???
                    ти тва днес за 200 пипса ли го броиш щото те не останаха много от тея 200
                    някъде към 100 останаха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Колега,

                      първо обясни на колегата какво означава думата кратко-срочно на финансовите пазари ( не е 3 мин. графика с барове ).

                      После му обясни, че 70% корелация не е кУрелация, а корекция при т.нар. кратко-срочен план.

                      П.П. Коментирам само написаното. Имаше 1 Онуфри тук дет' па не знаеш разликата между корелация и тренд.

                      Ма, села ви ... - набутвайте се кат' искате - нема ви спирам да'е ...

                      П.П.П. Ъъъ ... в момента в света от 220 държави се ползват около 10 вида монетарни школи - сигурен съм, че ги познаваш в детайли, колега.

                      Почти колкото корелация и корекция като горния колега - щом монетарна школа на ЕЦБ "кУрелирала" с монетарната школа на НЗД.

                      Т'ва е за Гинес ...
                      Преди се бъзиках с тебе, сега ще се пробвам да ти обясня.

                      Колегата БляБля е прав. Той говори за корелация по малките графики или примерно от изследвани 100к 1м бара, когато в единия крос имаме ъп бар, то в 70% от случаите имаме ъп бар и в другия крос. Не съм изследвал това твърдение, просто ти казвам какво казва той.

                      Това не значи, че кросовете се движат заедно, защото в 30%, в които нямаме корелация, може единия крос да направи 50 пипа обратно за 1 тик, както е често при новозеландец и австралиец.

                      Корекции няма, бъзнах те на майтап с термина, ти го захапа.

                      За монетарните школи, нямат нищо общо със статистическа зависимост базирана на 100к или 100 милиона бара. Статистиката си е статистика.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                        Неочаквано за теб и мен. За пазара си беше дори подготвяно, както се оказа в последствие.



                        То и туй оставаше, при положение, че намалят лихвата.



                        Добрите данни от Щатите за минал период доказват само правилността на последните решения на ФЕД. Нека видим и ревизиите...



                        Изводът какъв е? Не новините, а ордерите движат пазара. Разгледай какво се случи в е/й и д/й.

                        Ако гледаш само е/д, би казал, че в началото на деня еврото е било слабо, а после е въстановило позиции. Всъщност това ще е от части вярно. В началото имахме слабо евро, а после слаб долар и... силна йена... Йената се оказа най- сейф-хевън и респективно керитата страдат най- много от това, повличайки индексите и влияейки отчасти на базовите стоки.

                        Марандич, ето ти една корелация - д/й пада, индексите и те (или обратното). Преди време дакс, примерно, беше "вързан" с еврото, сега е с йената, след време знам ли... Зависи от монетарните школи...
                        Йената наистина беше интересна днес, държа се доста.. хладнокръвно на фона на останалите валути, което е странно за нея, обикновено тя е най-волатилна, но пък нея не я бъркат лихвите на ЕЦБ

                        За ордерите, ясно, че те движат пазара, но тях какво ги движи. В смисъл, търся някакво обяснение защо корекцията беше толкова рязка и започна точно от това ниво (1.32967), а не от някое друго? Фибо-мибо нещо..

                        Коментар


                        • За утре календара:

                          22:30 USD Fed Chairman Bernanke Speaks

                          Ще е интересен уикенда
                          Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Колега,



                            После му обясни, че 70% корелация не е кУрелация, а корекция при т.нар. кратко-срочен план.

                            Мухаааааааааааааааа! Форумният шут пак се е развихрил - корелацията била корекция
                            Много си зле,братле.Ама няма и да се оправиш
                            Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                              Ако гледаш само е/д, би казал, че в началото на деня еврото е било слабо, а после е въстановило позиции. Всъщност това ще е от части вярно. В началото имахме слабо евро, а после слаб долар и... силна йена... Йената се оказа най- сейф-хевън и респективно керитата страдат най- много от това, повличайки индексите и влияейки отчасти на базовите стоки.

                              Марандич, ето ти една корелация - д/й пада, индексите и те (или обратното). Преди време дакс, примерно, беше "вързан" с еврото, сега е с йената, след време знам ли... Зависи от монетарните школи...
                              Точно затова говорех, че е война

                              Има и трети голям играч - Япония. С този ход ще тестват готовността им да печатат. А те нямат избор за да гонят целта - инфлация. От тук ще засилят долара.

                              На европа не им трябва силно евро - даже Италия се задъха с предстояща дефлация. Южните държави им трябва ниско евро за да им върви износа.

                              А ФЕД имат план - 1.20.

                              Всичко се намества
                              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                                Нека се върнем на валутната търговия. Някой може ли да ме светне защо еврото почти изтри всички загуби за деня, при положение, че :
                                1) Резнаха му лихвата (неочаквано).
                                Неочаквано за теб и мен. За пазара си беше дори подготвяно, както се оказа в последствие.

                                Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                                2) Обявиха, че няма да затягат.
                                То и туй оставаше, при положение, че намалят лихвата.

                                Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                                3) Излязоха добри данни от САЩ, което подкрепя долара от една страна, а от друга може да се тълкува като сигнал за бъдещо намаляване на стимулите в САЩ, което също подкрепя долара.
                                Добрите данни от Щатите за минал период доказват само правилността на последните решения на ФЕД. Нека видим и ревизиите...

                                Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                                Това са все новини, които дори сами по себе си са достатъчни за краткосрочен спад при еврото, а то реши, че е време за корекция.
                                Изводът какъв е? Не новините, а ордерите движат пазара. Разгледай какво се случи в е/й и д/й.

                                Ако гледаш само е/д, би казал, че в началото на деня еврото е било слабо, а после е въстановило позиции. Всъщност това ще е от части вярно. В началото имахме слабо евро, а после слаб долар и... силна йена... Йената се оказа най- сейф-хевън и респективно керитата страдат най- много от това, повличайки индексите и влияейки отчасти на базовите стоки.

                                Марандич, ето ти една корелация - д/й пада, индексите и те (или обратното). Преди време дакс, примерно, беше "вързан" с еврото, сега е с йената, след време знам ли... Зависи от монетарните школи...

                                Коментар

                                Working...
                                X