IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На дългите има един таргет 37.20 след пробив на 35.85 сас стоп на 33.98има и таргет 38 след пробив на 35.50 сас стоп на 33.Вече приместен от някой на 33.98 а някой държат до обем ....така че докато няма пробив на 33.98 или повече от 7 бара на дневна е лекомисленно дасе твърди за трайно къси.Ако утре видиш 36.30 какво ще кажеш и как ще преглътнеш една хубава загуба...затова е графиката и Правилата.Успех
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      На 17 октомври всички биха тъпана късо и то тръгна даже тогава времево бе в повече ... Сега отвори на дневна и виш ниво 34.61 от 24 септември и как тръгна от 34.70 нагоре Ааа ко праим ...затова са тов барове .Сега е малко по различно защото имаме пробив на основно ниво 34.70 ...Всичко това винаги се взема в предвид и затова има личитирани обеми ...и зависи от самото подреждане на тренда...самото око го познава и усеща по начина по който се движи и по скороста.
      добре тогава за теб каква е посоката

      Коментар


      • На 17 октомври всички биха тъпана късо и то тръгна даже тогава времево бе в повече ... Сега отвори на дневна и виш ниво 34.61 от 24 септември и как тръгна от 34.70 нагоре Ааа ко праим ...затова са тов барове .Сега е малко по различно защото имаме пробив на основно ниво 34.70 ...Всичко това винаги се взема в предвид и затова има личитирани обеми ...и зависи от самото подреждане на тренда...самото око го познава и усеща по начина по който се движи и по скороста.
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • момчета всички нива до 1.3588 бяха покрити със съответните корекции на 61.8 фибо но в 15.30 се взе решение за надолу къса.това единствено означава 1.3290

          Коментар


          • На дневна от 33.98 подкрепа имаме 7 бара а сега от 36.24 сме в 4 бар а и 34.80 междинно си стои и няма пробита тренд линия на тренда от 32.96 ...така че внимавайте с късите ...само личитиран обем дори след пробив на 35.23 ...в зона 35 кадето има изсчерпване обем къси на закъснелите при пробива на 35.60 със стоп37.17 ...ще затварят късите ...нивата в момента неса за вход къси .Лично аз имам къси от 35.80 от вчера и вече имам обем и затварям
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
              абе ужас.и 1.3450 ще се види в този случай. няма как пазара си е пазар
              не се нерви
              Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
                Интересно , аз го виждам 1,351 да удари
                абе ужас.и 1.3450 ще се види в този случай.няма как пазара си е пазар

                Коментар


                • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                  готвите ли се за големия скок при евро долар днес.в близките месец два под 1.3555 няма да се види .
                  Интересно , аз го виждам 1,351 да удари
                  Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    ами общо взето да . нагоре за 1.43 , после и 1,52
                    ти тези американци за нищо ги нямаш май а братле пък все по техните позиции си

                    Коментар


                    • ами общо взето да . нагоре за 1.43 , после и 1,52

                      Коментар


                      • готвите ли се за големия скок при евро долар днес.в близките месец два под 1.3555 няма да се види .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi

                          Бъди здрав и се радвай - работех диапазон 1998-2008 година - предполагам сега ще ме "убедиш", че си знаел през през 1998 год. за и-нет какво е това?


                          Toва ми оправи настроението за деня. Благодаря

                          Не че е важно,но нет имам от '94 - просто в града ми нямаше дотогава.

                          Коментар


                          • днес работата отива на 1.38 ама да видим

                            Коментар


                            • за сега играта при евро-долар е следната..къса до 1.3561 и от там дълга

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                                SELL 1.3600 , STOP 1.3800 TP 1.3333
                                SELL над: 1.363

                                Коментар

                                Working...
                                X