IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добър ден на всички!EUR/USD за днес 1,3554/64 up...тоест нагоре.


    п.п:Това не е съвет за търговия!
    -"грешки на системата" 1,3469,1,3470---1,3582,1,3668,1,3685,1,3717



    легенда:"грешки на системата"-неизпълнени задължителни сделки


    ааааааааааа забравих и затова добавям дъно 1,3508
    Last edited by n.o.r.c; 06.02.2014, 09:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      има,но рядко

      Та по темата-къс кабел!
      Пак ли

      ПП: Тия асансьори ме не кефят
      Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
        Нещо по темата няма ли?
        има,но рядко

        Та по темата-къс кабел!
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BatSvetlio
          Шарандиии, днес нема ли дубъл на акаунта бре? Ай стига дрема ами почвай! И искам резултати ей! То колко му е - докат сготвиш една супа и изгладиш прането и ей ти го дубъла готов!
          Нещо по темата няма ли?
          От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
            Поздравления!
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              бла,бла,бла.
              Тейк профит 40 пипа,ти си лай!
              Поздравления!
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                То хубаво, ама като знаеш, че си в гората... Иначе на полето и пълно с бикове става по-лошо
                бла,бла,бла.
                Тейк профит 40 пипа,ти си лай!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  който го е страх от мечки-не ходи в гората!
                  То хубаво, ама като знаеш, че си в гората... Иначе на полето и пълно с бикове става по-лошо
                  Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                    А ток?

                    който го е страх от мечки-не ходи в гората!
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Къс кабел,от мен
                      А ток?

                      Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                        3530 късо .... стоп 3542 таргет - 3370 скоро не съм се разписвал туканка хайде хаирлия да е
                        ТАТО ,последно нещо беше занулил-ама акаунта ли,жената ли?
                        Добре дошъл.
                        Къс кабел,от мен
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Дбър ден на всички!EUR/USD за днес 1,3482/84 -1,3528/1,3543/53/57/от вчера/.Посока нагоре!


                          п.п:Това не е съвет за търговия! -"грешки на системата" 1,3469,1,3470---1,3582,1,3668,1,3685,1,3717

                          Да кажем ,че всеки тук има собственна теория.Просто "излагам"крайни резултати от моята.Така устройва ли...

                          легенда:"грешки на системата"-неизпълнени задължителни сделки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Голяма сфиня съм да'е ... ( без да искам ги целя тия движения с по 200 пипа за 1-2 дни ).

                            П.П. Тато, добре дошъл - ма, нема ляб у евро/долар

                            То Русото к'во ли разбира от форекс плей гейм да'е .. кат' се изкажат разни Нуфряци и Светльовци.

                            Не е лошо да им ръгат по 1 баМм и да не се изказват по теми, от които си нямат хал хабер.
                            Хубаво е,че си изкарал някой леФ след поредния занулен акаунтДа има какво пак да зануляваш
                            Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                            Коментар


                            • Шарандииии, Щ + Щ момченцее! Много!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Ами, няма откъде - ма, мо'а ти ги кажа.

                                Ся съм на 7 позиции само - 5 бай НЗД - 1 селл паунд и 1 селл канадец.

                                П.П. Като правя уговорка - че съм дей трейдър - т.е. понякога дъня/скалпирам позиция докато умалея.

                                К'вото зависне си го мъкна после.
                                Голяма сфиня съм да'е ... ( без да искам ги целя тия движения с по 200 пипа за 1-2 дни ).

                                П.П. Тато, добре дошъл - ма, нема ляб у евро/долар

                                То Русото к'во ли разбира от форекс плей гейм да'е .. кат' се изкажат разни Нуфряци и Светльовци.

                                Не е лошо да им ръгат по 1 баМм и да не се изказват по теми, от които си нямат хал хабер.
                                Last edited by marandi; 05.02.2014, 00:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X