IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    айде тоя път 1,50 че предния път не стана
    1.5 - 'ного е, да видим първо как ще мине 1.4. Малко над 1.4 ми се чини ще са яки опити да му дръпнат ръчната. Драгито вчера звуча оптимистично за икономията на Иурозоната ама да видим над 1.4 дали нема да почнат да хортуват за отрицателни лихви и стимули от ЕЦБ.

    Коментар


    • айде тоя път 1,50 че предния път не стана

      Коментар


      • Аре честит ви нов връх. Стига сте умували Путин - т'ва форум за форекс ли е или за пУлитикЪ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Не мога да се светна и аз още ко става?

          Май ще набиват на матрьошките еФтин долар и петрол - да ги разковат от всякъде.

          Още се пуля и аз ко ста'аа - май съм отбора на цацата с тая Украйна. Преди т'ва бях секси - ся се пощя още.

          Хъ-хъ-хъ ...
          Марандич, всичко е бизнес и то високомащабен.

          Много се бяха заблеяли европейците последните години. Фиксирани във спасяване на банки и сие и спряха да поръчват въоръжение.

          Впк-то с помоща на путлеров разръчка малко мравуняка и сега кат завалят едни оръжейни поръчки следващите години.
          И промишлеността доволна от супер профита и народа ще спи спокойно, щото нов танк го брани. . Пък и путлеров доволен, щото редките метали от Русия ще дойдат, че авганистанските са си запазени за САЩ.
          Нищо, че вместо за образувание и медицина ще се дава за пушки и бомби, важно е данъкоплатеца да е хепи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hristo72 Разгледай мнение
            Половината свят ще им го върне с евтин долар и петрол мисля аз ..
            На кого ще го върне? Евросъюза дава над десет милиарда на украйна, от тях два отиват директно в газпром/отписани от руснаците, а сега идват бонус)отделно новата цена на газа за украйна.и колко ще е евтин този долар,нали след още малко и германците ще завият на умряло.путин им показва един среден пръст, а те се правят на лоши и размахват пръст....само с това ще си останат.като се махнат разходите за горивото на танковете, всичко останало е печалба за русия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
              Мараба, Марандич, върят ли процентите? Нагоре?

              Марандич, ко ще праим с тоя Крим, бре, ще ни набият голям прецендент на половината свят.
              Половината свят ще им го върне с евтин долар и петрол мисля аз ..

              Коментар


              • Както бях предположил преди месеци още, днес имаме пробив на линията по големите върхове на седмична. Следваща спирка 1.44.

                Коментар


                • Напълни ли се с РАЗКЕКЕРЧЕНИ ШЕБЕЦИ ?!!!!!
                  Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                  Коментар



                  • Мъъъъъ .... бухайте смело кат бая ви Пешо (Караиванов) - евро/долар 2.00

                    Кво толкова ви е страх .... почти сигурно ще стане,преди да се сгъбяса ЕЗ

                    Ще захапвам пак форекса,че следват 3 месеца жътва .Да вземем нещичко за предстоящото лято(сезонът на скуката във валутната търговия)



                    Успех
                    Страхът трудно се преодолява само със знания

                    Коментар


                    • jpy

                      Нещо не ми се връзва картинката /не че трябва/ еврото нагоре, златото нагоре, СП нагоре и йената и тя поевтинява ... някъде ни будалкат, но къде ли ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                        Мараба, Марандич, върят ли процентите? Нагоре?

                        Марандич, ко ще праим с тоя Крим, бре, ще ни набият голям прецендент на половината свят.
                        Не мога да се светна и аз още ко става?

                        Май ще набиват на матрьошките еФтин долар и петрол - да ги разковат от всякъде.

                        Още се пуля и аз ко ста'аа - май съм отбора на цацата с тая Украйна. Преди т'ва бях секси - ся се пощя още.

                        Хъ-хъ-хъ ...

                        Коментар


                        • Мараба, Марандич, върят ли процентите? Нагоре?

                          Марандич, ко ще праим с тоя Крим, бре, ще ни набият голям прецендент на половината свят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            доволно
                            Ама, поне лихвения % по баМковите депозити свари ли да изкараш, че съ фритисних

                            Днеска, днеска ...?

                            Коментар


                            • не се отпускайте много с buy че боли

                              Коментар


                              • доволно
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X