IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тъййй до 19.03 САЩ Федералния резерв - FOMC - еврака ке прави нови върхове
    после ке видим
    http://www.dailyfx.com/calendar/bank-calendar.html
    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
      шо не го бутате еврото ве, батки.

      Шото ни е по-лесно да го подритваме
      Страхът трудно се преодолява само със знания

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sk. Разгледай мнение
        Не, все още не търгувам именно породати причината, че имам страшно много неизвестни пред мен. От около месец и малко цъкам активно на демо. За съжаление само след работно време ....
        За да се занимаваш успешно с форекс , като начало ти трябва цялото време на света !!!
        За месец , при целодневно взиране в демото , можеш само да научиш платформата и да избистриш някаква стратегия . След месец с реална МАЛКА сметка има шанс да избереш начина си на търговия ( в зависимост от това как се усещаш при отворена позиция ) - скалпер , дейтрейдър или дългосрочен.
        Това "след работно време" или "между тековете" направо ги забрави. Шанса да спечелиш така е пренебрежимо малък. Ако през първите 6м. с реална търговия запазиш капитала са - има шанс да изкараш пари занапред.
        Мрачно , ама опитно установено.
        Успех

        Коментар


        • [QUOTE=Teo88;1059594133]
          Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
          шо не го бутате еврото ве, батки.[/QUO

          Бутаме го, как да не го бутаме! Ама като гледам май тия дето сме се събрали да го бутаме много ни слаб вътъка и нещо ни се огъват шенкелните полтове
          Ай батка, бутнахме
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • [QUOTE=Fiscalist;1059594123]шо не го бутате еврото ве, батки.[/QUO

            Бутаме го, как да не го бутаме! Ама като гледам май тия дето сме се събрали да го бутаме много ни слаб вътъка и нещо ни се огъват шенкелните полтове

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
              Здравей ,
              дано да НЕ търгуваш на валутните пазари , защото след тези въпроси бих те посъветвал да се откажеш и или поне да си вземеш почивка.
              А ако просто ти е любопитно тогава ще ти обясня простичко. В САЩ изкараха повече новозаети работни места от миналия месец и повече от прогнозните ( това са две различни неща ). Следващия месец ще коригират данните , ама за пазара тези стойности са повод за покупки на долари поради очаквания за скорошна промяна на финансовата им политика ( това е дълга тема с много обяснения ). Но " срива" е само 50 пипса при Е/Д защото % безработни е по - висок. И затова спада прилича по - скоро на корекция.
              А днес е петък и доста народ касира печалби преди уйкенда.
              Златото , въпреки 25 - те долара спад , отново го смятам за корекция или част от рейнджа в последните 2 - 3 седмици
              Ето картинка

              http://www.prikachi.com/images/435/7135435F.png

              Но тук има вариант за "двоен връх" предвид дивергенцията на РСИ и МАКД.
              Айде със здраве !!!
              Не, все още не търгувам именно породати причината, че имам страшно много неизвестни пред мен. От около месец и малко цъкам активно на демо. За съжаление само след работно време

              Благодаря за информацията, беше наистина полезна!

              Коментар


              • шо не го бутате еврото ве, батки.
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                  ДубАААААААААААААЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!! БРАВОС!!! Как е със спирта там? Има ли проблем със шотландската шлокавица?
                  4 л на човек ти дават да си внесеш на митницата,иначе по баровете се консумира свободно,срещу обилни количества $ .
                  Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                  私は最高のトレーダーだ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                    ко да прайм,прайм загар у дубай
                    ДубАААААААААААААЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!! БРАВОС!!! Как е със спирта там? Има ли проблем със шотландската шлокавица?

                    Коментар


                    • Attached Files
                      Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                      私は最高のトレーダーだ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                        К'о прайте ве банда? Направихте ли ПАРЕ вчера и днеска?
                        Н'огу умре тоя форЪМ!
                        ко да прайм,прайм загар у дубай
                        Attached Files
                        Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                        私は最高のトレーダーだ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sk. Разгледай мнение
                          Здравейте,
                          можете ли да ми кажете на какво се дължат тези сериозни амплитуди от днес?....
                          Здравей ,
                          дано да НЕ търгуваш на валутните пазари , защото след тези въпроси бих те посъветвал да се откажеш и или поне да си вземеш почивка.
                          А ако просто ти е любопитно тогава ще ти обясня простичко. В САЩ изкараха повече новозаети работни места от миналия месец и повече от прогнозните ( това са две различни неща ). Следващия месец ще коригират данните , ама за пазара тези стойности са повод за покупки на долари поради очаквания за скорошна промяна на финансовата им политика ( това е дълга тема с много обяснения ). Но " срива" е само 50 пипса при Е/Д защото % безработни е по - висок. И затова спада прилича по - скоро на корекция.
                          А днес е петък и доста народ касира печалби преди уйкенда.
                          Златото , въпреки 25 - те долара спад , отново го смятам за корекция или част от рейнджа в последните 2 - 3 седмици
                          Ето картинка

                          http://www.prikachi.com/images/435/7135435F.png

                          Но тук има вариант за "двоен връх" предвид дивергенцията на РСИ и МАКД.
                          Айде със здраве !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sk. Разгледай мнение
                            Здравейте,
                            можете ли да ми кажете на какво се дължат тези сериозни амплитуди от днес? Стремглаво покачване на еврото следвано от тотална разпродажба за 30 минутен период. При златото спад от 20 долора за тройунция в рамките на 30 минути?! След като видях какво става с долара започнах да ровя новинарските сайтове да не е треснал някой самолет в Емпайър Стейт Билдинг-а, ама явно не е атентат....

                            Забелязах, че миналия петък отново имаше такова явление. Рязък спад на златото, след бавно катерене цяла седмица. След затваряне на борсите Путин "влезна" в Украйна и понеделник сутринт златото наваксва 20 долара нагоре... Честно казано това си мяза на много сериозна манипулация и ме навежда, че от понеделник нашите приятели от Украйна и НАТО ще имат кофти проблем за оправяне
                            Тотална разпродажба на еврото? Чак пък тотална?!?! В колко часа почна - 15:30 БГ? Я провери тогава какви данни излизат - НФП, търговски баланс, ниво на безработица - все новини в червено

                            Коментар


                            • Здравейте,
                              можете ли да ми кажете на какво се дължат тези сериозни амплитуди от днес? Стремглаво покачване на еврото следвано от тотална разпродажба за 30 минутен период. При златото спад от 20 долора за тройунция в рамките на 30 минути?! След като видях какво става с долара започнах да ровя новинарските сайтове да не е треснал някой самолет в Емпайър Стейт Билдинг-а, ама явно не е атентат....

                              Забелязах, че миналия петък отново имаше такова явление. Рязък спад на златото, след бавно катерене цяла седмица. След затваряне на борсите Путин "влезна" в Украйна и понеделник сутринт златото наваксва 20 долара нагоре... Честно казано това си мяза на много сериозна манипулация и ме навежда, че от понеделник нашите приятели от Украйна и НАТО ще имат кофти проблем за оправяне

                              Коментар


                              • К'о прайте ве банда? Направихте ли ПАРЕ вчера и днеска?
                                Н'огу умре тоя форЪМ!
                                Вижте к'во съм писал тука на 22.02. Малко с тайминга (таймиг - по бат'Маранди - от него съм я чопнал тая купешка думичка) - не съм улучил нещата, връ'о го виждах миналата неделя, ама все пак съм уцелил посоката де!

                                Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                                ТАТО (с големи букви щото показвам уважение), другата седмица мисля, че ще гоним нов връх над 1.39. Седмичната графика я виждам като мазен, гаден, слаб възходящ тренд, дето а-ха да обърне ама все бавно-мазно качва нагоре.:
                                Сега, к'во мислите, с кърфица на дневна ли ще завършим седмицата?
                                Ногу тегаво т'ва движение нагоре!

                                Коментар

                                Working...
                                X