IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз така го тълкувам. Дори на Н4 си е обръщаща формация.

    Коментар


    • Значи фалшив пробив на съпротивата и пак на юг! Явно много отложени ордери на това ниво.

      http://georgipiskov.blogspot.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
        Да ЧУНЧО прав си ...местя стопу на 3290 - досегашния не вдъхва респект ако слезе до 3444 ке добавя дълги даже
        Ей,ТАТО.....,
        що не вземеш та не обърнеш позицията и таргета да ти е 1.3290 ,а стопа на 1.3619.....?????.....
        А.....?????
        Иначе числата същите.....,

        Сега сериозно.....,на дневна днес докосна МА 13 и се отблъсна от нея,а и гледам,че вече май се наигра с реинджа на 4 часова.....,

        та за мене тръгваме,(как беше?.....) с подводницата.....

        Успех на всички.....
        „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
        Джеси Ливърмор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
          Да ЧУНЧО прав си ...местя стопу на 3290 - досегашния не вдъхва респект ако слезе до 3444 ке добавя дълги даже
          ТАТО според мен стопа е най много на 33,90 . На дневна има дивергенция за нагоре. вчера зелен бар който докато не бъде погълнат ще дава сигнал за краткосрочни дълги, no не се вкарвай в такива игри с големи стопове. Като ти го удари пак можеш да влезеш в същата посока даже от по ниски нива. Направи си схема по мартингейл и няма да имаш проблеми.
          Избягвам да пиша в този сайт, зарадии бана на Ника ми, но заради теб ще направя едно изключение. Виж сега. МА 504 на 1 час ти дава средната месечна цена. всеки 1 часов бар затворил под МА 504 на 1 час означава че средната месечна цена продължава да се понижава и обратно всеки бар затворил над МА 504 на 1 час означава ,че средната месечна цена започва да се покачва. Или когато месечната цена пада е много рисковано да влизаш дълъг и обратно. Затова аз не бих влязъл дълъг когато цената е под МА 504 на 1 час.
          Още повече че на 4 часа МА 200 пресече надолу МА 504( 4 месечна сена на 4 часа) Стратегията ми е ловене на върхове когато цената е под МА 504 и ловене на дъна когато цената е над МА504 на 1 час. Повече съм писал в сайта на Желев. И стоп повече от 50 пипса си е заколение според мен.
          Last edited by 4ono; 18.06.2014, 09:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
            ТАТО дЪл пъвро няма да ти прасне стопа.?
            Да ЧУНЧО прав си ...местя стопу на 3290 - досегашния не вдъхва респект ако слезе до 3444 ке добавя дълги даже
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              за нагоре сме ТАТОвото тумороу до 3619
              ТАТО дЪл пъвро няма да ти прасне стопа.?

              Коментар


              • Привет. Значи днес бе добър ден за българския форекс трейдинг. Хванах движението по време на американските новини и напълних торбата. Гледам и утре има новини от британско и американско, та дано и утре е добър ден!!

                Коментар


                • Кабела има потенциал за сериозно движени,въпроса е накъде
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Днес нещо лабава работа. Хич не ми хваща окото. То и време нямах, че да разгледам по детайлно и другите чартове. Но пък и не искам да изнасилвам работата. Не съм длъжен на всяка цена да правя сделка!!!
                    http://georgipiskov.blogspot.com

                    Коментар


                    • Сложих една чакаща къса на 1.3547 при евро долар, с цел 1.3512, стоп 1.3580.
                      Има голям шанс да изям дървото, но в момента така го виждам и така го отигравам - за рейндж
                      Успех на всички

                      ПП: позицията е малка, така че и да ми удари стопа не е нещо кои знае какво като загуба

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                        Утре има повече новини,а и е време вече да потегля надолу.....
                        за нагоре сме ТАТОвото тумороу до 3619
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                          Цял ден ги гледам тези графики и ми намирисва на брутален рейндж в границите на 1.3510 - 1.3580 при евор/долар ?
                          Надявам се утре малко повече да пошава, за да мога да влезна в някаква позиция
                          Успех на всички
                          Утре има повече новини,а и е време вече да потегля надолу.....
                          „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                          Джеси Ливърмор

                          Коментар


                          • Цял ден ги гледам тези графики и ми намирисва на брутален рейндж в границите на 1.3510 - 1.3580 при евор/долар ?
                            Надявам се утре малко повече да пошава, за да мога да влезна в някаква позиция
                            Успех на всички

                            Коментар


                            • По ми е интересен кабела. На фона на добрия фундамевн...................
                              http://trader-idimitrov.blogspot.com

                              Коментар


                              • При еврото се очакваше това движение. Сега идва времето да се атакува 1.35. Но другата седмица. За днес, доволно!!

                                Коментар

                                Working...
                                X