IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Работя на няколко фронта аз
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
      Оо патенцето миии как си 3470 й подкрепа бейб не тва де си нащракал
      Цъкам кротко, писанчето ми

      Там някъде би трябвало да бъде, ако издъни 1.3510, после е там. Между 1.3710 и 1.3470 е гъчкано със съпротива ( 5-6 са ), чак не очаквах да ги мине за 2 месеца.

      Ти как си? Чешеш ли песа? ( форекса, де )
      Last edited by marandi; 18.07.2014, 05:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Как си, Василевсе мой

        П.П. Тая атака по самальотчето изстреля всичко да се вкопчи за долареса. Май само си търсеха повод ми се чини за отиграване.

        1.3470 съпротива, ако думне и отиваме на легендарното 1.333333333333333

        Ти как си? Беше с 80% къс от секси вход? Още ли го пазиш или кешира?

        Поздрави!
        Оо патенцето миии как си 3470 й подкрепа бейб не тва де си нащракал
        Вся Власть Советам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
          слагайте кафевите гащи след 15 минути
          Как си, Василевсе мой

          П.П. Тая атака по самальотчето изстреля всичко да се вкопчи за долареса. Май само си търсеха повод ми се чини за отиграване.

          1.3470 съпротива, ако думне и отиваме на легендарното 1.333333333333333

          Ти как си? Беше с 80% къс от секси вход? Още ли го пазиш или кешира?

          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
            Това 1.35 при евор/долара и утре ако не го бие, мисля от понеделник(а може би от вторник, че понеделниците вече станаха едни скучни) да почна да се оглеждам за дълги в тази двойка.
            Успех на всички
            Според мен може да качи 20-30 пипса.....,не повече.....
            „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
            Джеси Ливърмор

            Коментар


            • Това 1.35 при евор/долара и утре ако не го бие, мисля от понеделник(а може би от вторник, че понеделниците вече станаха едни скучни) да почна да се оглеждам за дълги в тази двойка.
              Успех на всички

              Коментар


              • Мога да обобщя какво съм казал:

                Има няколко сериозни съпротиви за движение на двойката евро-долар нагоре. Тия съпротиви трудно могат да бъдат преодоляни в следващия месец.

                В смисъла на казаното горе - не мисля, че греша пред себе си, а за моята игра само това е от значение.

                Ако някой има други виждания - желая му успех!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от annbet Разгледай мнение



                  Все пак, не мога да ангажирам с мнението си никого. Като отчитам как са се развивали нещата, след месец май - имало е 2 теста на 61,8% Фибо, а при втория тест цените не са преодоляли и МА(50).

                  Моите НЕАНГАЖИРАЩИ очаквания - цените биха тръгнали нагоре, ако преодолеят съпротивите МА(50, 100, 200), които е задължително дори, след няколко теста - да са превърнат в линии на подкрепа - над 1,3730 - 1,3750. До месец и нещо такъв тест ще е труден.

                  Не, че цените не могат да скочат от утре, но все пак тия въображаеми линии използвам като индикатор за настроенията на голямата част от играчите...

                  Ако горното мнение противоречи на вашите, това не означава, че вашата тактика е неправилна. Успехи!
                  Не мисля че си на прав път ЕЦБ никак не харесва сегашните нива на еврото не случайно намали и лихвата миналия месец, ако това не стига ще вземе и още мерки
                  в същото време ФЕД говорят за вдигане на техните лихви това ще доведе до поскъпване на долара спрямо всички останали, като в същото време еврото ще поевтинява спрямо всички останали. Така че имай си едно наум!

                  Коментар





                  • Все пак, не мога да ангажирам с мнението си никого. Като отчитам как са се развивали нещата, след месец май - имало е 2 теста на 61,8% Фибо, а при втория тест цените не са преодоляли и МА(50).

                    Моите НЕАНГАЖИРАЩИ очаквания - цените биха тръгнали нагоре, ако преодолеят съпротивите МА(50, 100, 200), които е задължително дори, след няколко теста - да са превърнат в линии на подкрепа - над 1,3730 - 1,3750. До месец и нещо такъв тест ще е труден.

                    Не, че цените не могат да скочат от утре, но все пак тия въображаеми линии използвам като индикатор за настроенията на голямата част от играчите...

                    Ако горното мнение противоречи на вашите, това не означава, че вашата тактика е неправилна. Успехи!

                    Коментар


                    • Вторачил съм се в монитора и гледам дали ще думне нивото от 1.35 при евро/долар тази вечер или пак ще тръген да връща.
                      По принцип очаквах до сега да го е взело това ниво но .....
                      Упсех на всички

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от n.o.r.c Разгледай мнение
                        Добър ден на всички! И така преди 20 дни писах че има дъно EUR/USD 1,3535 и от тук на сетне посоката си е официялно за нагоре цел 1,3850.
                        Доходна на всички!


                        п.п:аааа да не забравя за деня/днес/има връх 1,358хх

                        И аз смятам,че ще ходи до 1.3570-80,ама до 1.3850 мисля че е малко пресилено.....
                        „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                        Джеси Ливърмор

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от n.o.r.c Разгледай мнение
                          Добър ден на всички! И така преди 20 дни писах че има дъно EUR/USD 1,3535 и от тук на сетне посоката си е официялно за нагоре цел 1,3850.
                          Доходна на всички!


                          п.п:аааа да не забравя за деня/днес/има връх 1,358хх
                          Баба Йелън ще каже довечера

                          Коментар


                          • Добър ден на всички! И така преди 20 дни писах че има дъно EUR/USD 1,3535 и от тук на сетне посоката си е официялно за нагоре цел 1,3850.
                            Доходна на всички!


                            п.п:аааа да не забравя за деня/днес/има връх 1,358хх

                            Коментар


                            • Тоя паунд тотално, ме втрещява вече. Вчера от малко по-добри данни за инфлацията изтрещя до баси ниватам, а сега с данните за безработицата, който не може да се каже, че са зле, падна надолу. Ццццц

                              Коментар


                              • Сега чакам да видя дали утре ще пробие долният болинджър банд на дневна.
                                Вече пробие ли я, ще гледам да сложа по-дългосрочна за тест на 1.3474 - съответно преди това 1.35 евро/долар )
                                Успех на всички

                                Коментар

                                Working...
                                X