IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от rosen_at Разгледай мнение
    А ако тук сега е големия пробив за надолу, то значи 1.27 зоната си е таргет!

    Преди малко писах в темата "Може ли да се печели ... " за системи с множество сделки, но когато сме в мощен тренд по добре да се държи една сделка до края на тренда и само добавки, добавки, добавки!

    Няма как - трендовете се случват рядко, но когато ги има трябва да се съобразяваме с тях!
    аз за система с една сделка не съм чувал а сега сериозно. успеваемостта на всяка система се оценява на базата на определен контролен брой сделки.та дали ще си скалпер и примерно 100 трейда ще ги направиш за два дни или с по една сделка на седмица за две години, принципа за оценка на системата е все тоя.
    Last edited by NYSERookie; 07.08.2014, 08:43.
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • Слагам една чакаща дълга от 1.3440 при евро/долар.
      Цел 1.3491, стоп 1.3400.
      Като обмислям по някое време да сложа и една чакаща къса под днешното дъно
      Успех на всички

      Коментар


      • Първоначално изпратено от n.o.r.c Разгледай мнение
        Добра вечер на всички!Още по-хубаво става.Още повече дълги позиций"за мен"..
        Зада не съм голословен в момента в който подмине 1,3736,ще постна разпечатка.Колко са били късите и какви са дългите/и на важно от кога и къде/.

        п.п:само нагореееее и то много повече от колкото очаквахме.

        Ей,а'й поспри се малко.....,чувал ли си,че всяко движение си има корекции.....

        Съмнявам се дори да достигне до 1.34.....,вярно,че 4 часа има някаква дивергенция,но.....мисля че тя има да се довършва още..... ,а и силата му за тази вечер привърши.....
        „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
        Джеси Ливърмор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от n.o.r.c Разгледай мнение
          Добра вечер на всички!Още по-хубаво става.Още повече дълги позиций"за мен"..
          Зада не съм голословен в момента в който подмине 1,3736,ще постна разпечатка.Колко са били късите и какви са дългите/и на важно от кога и къде/.

          п.п:само нагореееее и то много повече от колкото очаквахме.
          ох дааааааааааа а днеска требваше да идем на 33 да ама нее като запо4нат да се 4уват прогнози за 1.25-27 и то отиде на 1.50
          Вся Власть Советам

          Коментар


          • Добра вечер на всички!Още по-хубаво става.Още повече дълги позиций"за мен"..
            Зада не съм голословен в момента в който подмине 1,3736,ще постна разпечатка.Колко са били късите и какви са дългите/и на важно от кога и къде/.

            п.п:само нагореееее и то много повече от колкото очаквахме.

            Коментар


            • Attached Files
              Вся Власть Советам

              Коментар


              • rosen_at

                Първоначално изпратено от rosen_at Разгледай мнение
                Колега Карлос, виждаш ли какво става от две седмици в ДАКС! Нали не се съмняваш, че преди 8000 няма да спре! И както виждаш дърпа и Е/$ надолу, така че двойката може и да е занагоре като цяло, но в момента никой не може да я спре да слиза, не съм ли прав, признай!
                Твоите проблеми са си твоя работа, мене въобще не ме засягат. Ряпата също я предоставям на тебе.
                От много години вече не търгувам с платформа, това мисля няма някой, който да не го знае.
                Търгувам само кеш и нямам никакви проблеми с нищо. Не ме интересуват измислени фигурки, свещи и кандила, вълнички и други щуротии. Стопове и лимити също не ме засягат, при търговия кеш те са невъзможни. Загуба също е невъзможна. 100 000 шв. франка ще са си 100 000 франка и след 5 години.
                Колкото до ряпата, да ти поясня. Преди много време разпродадох разни валути и накупих евра. Докато г-жа Меркел и компания са любители на силното евро, ще го обичам и аз. Ако те обърнат палачинката, ще разпродам еврата за друга перспективна валута. Нещо неясно има ли? А, да, също преди време, но не чак толкова много накупих и паунди.
                А ти си джиткай на платформата и трепери за ряпата и стоповете си.
                Желая ти успех!
                ПП. Твоя ДАКС въобще не ме интересува, защото не може да се търгува кеш.
                Last edited by Дон Карлос; 06.08.2014, 15:47.

                Коментар


                • Дон Карлос

                  Колега Карлос, виждаш ли какво става от две седмици в ДАКС! Нали не се съмняваш, че преди 8000 няма да спре! И както виждаш дърпа и Е/$ надолу, така че двойката може и да е занагоре като цяло, но в момента никой не може да я спре да слиза, не съм ли прав, признай!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от rosen_at Разгледай мнение
                    До 33 то се знае за днес.



                    А иначе ето за това ви говоря - ще го бутат надолу маймуните до поне 1.32 ми се струва, а Дон Карлос ряпа ще яде
                    А ако тук сега е големия пробив за надолу, то значи 1.27 зоната си е таргет!

                    Преди малко писах в темата "Може ли да се печели ... " за системи с множество сделки, но когато сме в мощен тренд по добре да се държи една сделка до края на тренда и само добавки, добавки, добавки!

                    Няма как - трендовете се случват рядко, но когато ги има трябва да се съобразяваме с тях!

                    Коментар


                    • Абе и биковете ритат, не е като да са умрели. Въпреки че и аз съм тука на шорт.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
                        И на мен ми се въртят подобни идеи в главата. Но нали знаеш че пазара е винаги по-умен от нас.
                        Направо си ме изненада. Макар че хЪмериканския фундамен го бива. Предполага едно поскъпване на гущера!!
                        http://georgipiskov.blogspot.com

                        Коментар


                        • До 33 то се знае за днес.

                          ФУНДАМЕНТАЛЕН КОМЕНТАР

                          Еврото се намира на 0,4% от най-ниското си ниво спрямо долара от ноември насам, благодарение на спекулациите, че разпродажбите при единната валута ще продължат.
                          А иначе ето за това ви говоря - ще го бутат надолу маймуните до поне 1.32 ми се струва, а Дон Карлос ряпа ще яде
                          Last edited by rosen_at; 06.08.2014, 09:22.

                          Коментар


                          • Е то па почна да пада в 9, добре че скъсих мамка му и прасе

                            Коментар


                            • На мен ми се изясни В 10:00 пак ще почне да пада като вчера.
                              Да си бях стискал късата от 3420, сега нямаше да ми се налага да довнасям и да шортя толкова ниско от 3365!
                              Аз ви казах, че е надолу, ама вие - нагоре, та нагоре и чак ви повярвах, та се осрах като карпатска крава вчера заради вас бикове такива

                              Коментар


                              • Сега до края на седмицата смятам, че ще има една доста неприятна консолидация при eur/usd...
                                http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

                                Коментар

                                Working...
                                X