IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • USD/CHF
    Трейдър - град Реализирана печалба

    1 L. O. - Sofiya
    1011416 EUR
    2 N. M. - Varna
    48049 EUR
    3 N. K. - Sofiya
    30647 EUR
    4 I. S. - Riyadh
    24722 EUR
    5 G. K. - Stara Zagora
    13957 EUR

    Данните от един ИП. Браво на печелившите!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
      Повечето от изброените от тебе не са идиоти, а манипулатори. Не съм информиран дали са инкасирали загуби от случката, но ако са, е заслужено, защото са си го търсили. А след поставянето на прага от 1.20 преди три години /толкова ли е?/ умните търговци са стояли далече от франка. Който отиде да лови риба в мътна вода си го получи. Както винаги.
      Прав си. Но ми е интересно, някой от форума дали е засякал движението. С такова да движение ако нямаш стоп си фалирал за десета от секундата. А ако си хванал посоката си направил бая кеш

      Коментар


      • Манипулатори

        Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
        Да всички сме идиоти,че неочаквано взеха това решение дори без предварително насрочена среща изведнъж от нищото. Citi, Deutsche Bank, Barclays, няколко хедж фонда влкючително Lyxor и те явно са идиоти . А вие умниците направихте тонове пари нали ? Но е лесно да се коментира след буря. Като гъби изникнаха разни специалисти които се тупат в гърдите и казват,че са го прогнозирали
        Повечето от изброените от тебе не са идиоти, а манипулатори. Не съм информиран дали са инкасирали загуби от случката, но ако са, е заслужено, защото са си го търсили. А след поставянето на прага от 1.20 преди три години /толкова ли е?/ умните търговци са стояли далече от франка. Който отиде да лови риба в мътна вода си го получи. Както винаги.

        Коментар


        • Lyxor е Soc Gen под прикритие
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
            Който не си спомня миналото е обречен да го повтаря.
            Преди 3 години SNB сложи спирачката на 1.20 не за друго, ами за
            да не поскъпва франка. Само идиот може да заложи на къс франк.
            Вчера се видя кой какъв е.
            Да всички сме идиоти,че неочаквано взеха това решение дори без предварително насрочена среща изведнъж от нищото. Citi, Deutsche Bank, Barclays, няколко хедж фонда влкючително Lyxor и те явно са идиоти . А вие умниците направихте тонове пари нали ? Но е лесно да се коментира след буря. Като гъби изникнаха разни специалисти които се тупат в гърдите и казват,че са го прогнозирали

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
              Ти сигурен ли си, че "напрежението" е причината, а не да речем манталитета?
              Опростаченият и профанизиран "български" език за мене също е неразбираем, пък май не съм новак. А злобата и радостта от загубата на другия не е плод на напрежение, а типична българска черта.
              Освен това швейцарците не са за разстрел, а за похвала. Те дадоха отдавна "търсен" и заслужен урок на самозабравили се брокери, далавераджии маркетмейкъри-манипулатори и "велики" трейдъри.
              Освен това за сетен път напомниха за силата на една Централна банка. И като капак се изплюха на митовете за техническия анализ. И стоповете.И вълните. И много други...
              +1

              Коментар


              • Който не си спомня миналото е обречен да го повтаря.
                Преди 3 години SNB сложи спирачката на 1.20 не за друго, ами за
                да не поскъпва франка. Само идиот може да заложи на къс франк.
                Вчера се видя кой какъв е.
                Attached Files

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Пичове, не мислите ли SNB направи най-големия удар на века с този ход?
                  Целият свят /даже и Голдман/ беше къс франкове заради пег-а на 1,20...и сега всички им се налага да закрият позициите си на 1...
                  Така ШНБ вместо да им ги продава на 1,20, сега може да го прави под 1...
                  Да си подценен от другите е най-силната позиция. Изядоха доста критика покрай референдума за златото и показаха какво могат, евала!

                  Лошо за загубилите, дано не се случва пак скоро...
                  Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                  Коментар


                  • Напрежение?!

                    Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                    Напрежението си казва думата тук се говори на неразбираем за околните език а ти си явно новак щом задаваш подобни въпроси
                    Ти сигурен ли си, че "напрежението" е причината, а не да речем манталитета?
                    Опростаченият и профанизиран "български" език за мене също е неразбираем, пък май не съм новак. А злобата и радостта от загубата на другия не е плод на напрежение, а типична българска черта.
                    Освен това швейцарците не са за разстрел, а за похвала. Те дадоха отдавна "търсен" и заслужен урок на самозабравили се брокери, далавераджии маркетмейкъри-манипулатори и "велики" трейдъри.
                    Освен това за сетен път напомниха за силата на една Централна банка. И като капак се изплюха на митовете за техническия анализ. И стоповете.И вълните. И много други...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      абе пич ти не разбрали че всички се кефят когато аз губящот съм шизофреник
                      Най-леко е да си шизофреник батка, завиждам ти! Много си си добре даже. Кажи нещо за гнидите, мухА-та, и тънката струйка
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от andrei4oo Разгледай мнение
                        Абе тука имам чувството,че повечето сте малоумни... човек трябва да се чуди какво искате да кажете с глупавите си изказвания.... Да не казвам, че всички се радвате на загубите на другите вместо да обменяте опит и да спазвате добрия тон...
                        Как може да се радвате когато някое е загубил или още повече фалирал....
                        абе пич ти не разбрали че всички се кефят когато аз губящот съм шизофреник

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                          Почнаха да излизат и загубите на банките - Дойче 150 милиона минус,Сити 150 милиона....дали майката на Джордан не е най-споменаваната жена тия дни
                          От вчера не споменавам само майка му, а и жена му и цялото му семейство на този уродливец.
                          Много отдавна се бях отказал да държа EUR/CHF но за съжаление имах дълга на USD/CHF.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andrei4oo Разгледай мнение
                            Абе тука имам чувството,че повечето сте малоумни... човек трябва да се чуди какво искате да кажете с глупавите си изказвания.... Да не казвам, че всички се радвате на загубите на другите вместо да обменяте опит и да спазвате добрия тон...
                            Как може да се радвате когато някое е загубил или още повече фалирал....
                            Да тази тема е добила уродлив характер, с профанизация и омраза... Но това е добър трейлър за форекс пазара.
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Напрежението си казва думата тук се говори на неразбираем за околните език а ти си явно новак щом задаваш подобни въпроси
                              Вся Власть Советам

                              Коментар


                              • Абе тука имам чувството,че повечето сте малоумни... човек трябва да се чуди какво искате да кажете с глупавите си изказвания.... Да не казвам, че всички се радвате на загубите на другите вместо да обменяте опит и да спазвате добрия тон...
                                Как може да се радвате когато някое е загубил или още повече фалирал....

                                Коментар

                                Working...
                                X