IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
    Колега, очевидно имаш някаква идея и собствено мнение за Форекс търговията, което е супер! Обаче дали е възможно да вкараш някакъв по-човешки изказ? Отнема ми средно между 3 и 5 прочитания, за да ти разбера постовете. Уж сме събрани интелигентни и образовани хора в този форум. Нека да държим и комуникациятя на по-високо ниво.

    .....и аз трудно го разбирам.....,ама чутурляк значи глава..........,човека така се изразява или не влага много уважение във форекс-а.....


    Успех с изказването на Драги.....
    „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
    Джеси Ливърмор

    Коментар


    • ето какво е чутурляк за тези който го пожелаха
      Редко още мълчи и не дава прогнози

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
        По принцип не вярвам в статийте на Сачове и прочие "добри хорица" , но този път може и да познаят, че дъното ье стане малко по дългосрочно.
        Но трябва и тази седмица да се задържим по близо до 1.10 при евро/долар.
        И то най много до лятото да издържи. Там може и да пробие на долу, а маоже и голямо двойно дъно да направи.
        Ама да видим какво ще рпави тази седмица.
        Ще съм благодарен и на няколко прогнози за тов акак ще завършим другата семица ?
        Успех на всички
        Според мен края на еврото се отлага (както и края на ЕС и Света) Влизаме в корекция следващите месец два три, сега на ФЕД му е прекалено скъпо да вдига лихвата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
          Колега, очевидно имаш някаква идея и собствено мнение за Форекс търговията, което е супер! Обаче дали е възможно да вкараш някакъв по-човешки изказ? Отнема ми средно между 3 и 5 прочитания, за да ти разбера постовете. Уж сме събрани интелигентни и образовани хора в този форум. Нека да държим и комуникациятя на по-високо ниво.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            Еврака като го гледам така ми се чини голям чутурляк че рисува .сега главичката ще е на 111111.редко и той да кажува как го вижда.аз само импровизирам.
            Колега, очевидно имаш някаква идея и собствено мнение за Форекс търговията, което е супер! Обаче дали е възможно да вкараш някакъв по-човешки изказ? Отнема ми средно между 3 и 5 прочитания, за да ти разбера постовете. Уж сме събрани интелигентни и образовани хора в този форум. Нека да държим и комуникациятя на по-високо ниво.
            Last edited by kashoooo; 23.03.2015, 15:01.

            Коментар


            • Еврака като го гледам така ми се чини голям чутурляк че рисува .сега главичката ще е на 111111.редко и той да кажува как го вижда.аз само импровизирам.

              Коментар


              • Здравейте колеги,
                отворих къса позиция в гепито. Имаме предпоставка за приключена корекция и възможност за профит в рамките на 60-200 пипа. Успех !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от milov_1991 Разгледай мнение
                  Тази седмица ще е доста интересна
                  гледам на почти всички двойки се образуват доста стабилни фигури.
                  Не са за изпускане.
                  Аз гледам календара има интересни моменти за отиграване.

                  Коментар


                  • Тази седмица ще е доста интересна
                    гледам на почти всички двойки се образуват доста стабилни фигури.
                    Не са за изпускане.
                    http://dimitarmilov.blogspot.com/

                    Коментар


                    • Нещо интересно има ли за тази седмица, че бях в отпуск и си дадох малко почивка. Гледам не имало голяма трагедия на пазара без мен

                      Коментар


                      • По принцип не вярвам в статийте на Сачове и прочие "добри хорица" , но този път може и да познаят, че дъното ье стане малко по дългосрочно.
                        Но трябва и тази седмица да се задържим по близо до 1.10 при евро/долар.
                        И то най много до лятото да издържи. Там може и да пробие на долу, а маоже и голямо двойно дъно да направи.
                        Ама да видим какво ще рпави тази седмица.
                        Ще съм благодарен и на няколко прогнози за тов акак ще завършим другата семица ?
                        Успех на всички

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                          Ако ще обръща тренда според мен трябва няколко пъти да отиде до 1.0550-1.0650 и да се върне и след това да се устреми нагоре.....,ако ли не,направо към корекция до 1.13-1.14 и след това надолу за паритет.....

                          П.С.И аз не гарантирам за прогнозите си.....


                          Успех.....
                          Рано е за обръщане, според мен. Коригира, събира енергия за спад до паритета...
                          http://forex-trade-orb.blogspot.com/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                            Затворени на 1.0835 . Няма да иде от раз на 1.10 ! Понеделник - КЪСИ - за 1.0580 ! Възможно да стигне и 1.0530 . След тези цели - отново нагоре , за минимум петъчните нива , максимум - 1.10 - 1.11 . Това са мой виждания , като разбира се , не гарантирам за тях ... .

                            Ако ще обръща тренда според мен трябва няколко пъти да отиде до 1.0550-1.0650 и да се върне и след това да се устреми нагоре.....,ако ли не,направо към корекция до 1.13-1.14 и след това надолу за паритет.....

                            П.С.И аз не гарантирам за прогнозите си.....


                            Успех.....
                            „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                            Джеси Ливърмор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                              Дълги и при евро / долар . 1.0625 . Цел - 1.10 - 1.11 .
                              Затворени на 1.0835 . Няма да иде от раз на 1.10 ! Понеделник - КЪСИ - за 1.0580 ! Възможно да стигне и 1.0530 . След тези цели - отново нагоре , за минимум петъчните нива , максимум - 1.10 - 1.11 . Това са мой виждания , като разбира се , не гарантирам за тях ... .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivaceda Разгледай мнение
                                Паундът също, струва ми се, има да прави още едно дъно поне - 1.4550 - 1.45. А за еврото мисля, че си много прав. Във всеки случай и аз виждам същото. Успех!

                                Кабела може да бие върха от 1.55.....,но после дали веднага ще продължи нагоре или ще направи корекция,времето ще покаже.....


                                Успех.....
                                „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                                Джеси Ливърмор

                                Коментар

                                Working...
                                X