IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
    Мисля , че при еврото ще тества върха на ФОМК , или по - точно ще си извърви вълничката ''С'' на цялата корекция . След това , обаче - падане за още едно дъно (последно ) , преди Големата Корекция или обръщането на тренда . При паунда разглеждам цялото падане за приключило (на този етап ) и тръгвам бавно за минимум 50% корекция на цялото падане от върха . Е , някое и друго мижаво дънце още няма да ме сбъркат , но не мисля . п.п Това са си мой разсъждения , нищо във форекса не е 100% , влизам с малки обеми , така че - умната !
    Паундът също, струва ми се, има да прави още едно дъно поне - 1.4550 - 1.45. А за еврото мисля, че си много прав. Във всеки случай и аз виждам същото. Успех!
    http://forex-trade-orb.blogspot.com/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tsvetkov Разгледай мнение
      Баце може ли да се аргументираш защо очакваш такива дълбоки корекции при двойките с участието на щатския долар?
      Мисля , че при еврото ще тества върха на ФОМК , или по - точно ще си извърви вълничката ''С'' на цялата корекция . След това , обаче - падане за още едно дъно (последно ) , преди Големата Корекция или обръщането на тренда . При паунда разглеждам цялото падане за приключило (на този етап ) и тръгвам бавно за минимум 50% корекция на цялото падане от върха . Е , някое и друго мижаво дънце още няма да ме сбъркат , но не мисля . п.п Това са си мой разсъждения , нищо във форекса не е 100% , влизам с малки обеми , така че - умната !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
        Дълги и при евро / долар . 1.0625 . Цел - 1.10 - 1.11 .
        Баце може ли да се аргументираш защо очакваш такива дълбоки корекции при двойките с участието на щатския долар?
        http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
          1.4720 - ДЪЛГИ при паунд /долар - цел : голяма корекция 1.55 - 1.60
          Q
          1,30 е дъното.

          Коментар


          • Дълги и при евро / долар . 1.0625 . Цел - 1.10 - 1.11 .

            Коментар


            • 1.4720 - ДЪЛГИ при паунд /долар - цел : голяма корекция 1.55 - 1.60

              Коментар


              • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                “In addition, as long as investors’ bearish EUR sentiment remains intact, high hedge ratios will lead to increased EUR selling when EUR assets perform. We consequently still target EUR/USD below parity at 0.99 in 6M”.



                Sub-parity levels still on the cards for EUR/USD – Danske Bank
                еми вчера си направихме корекцията до 1.1050 (61.8% фибо).

                Вече мисля че целите надолу са отворени за нови дъна и евентуално паритет.
                http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                Коментар


                • Доналд Тръмп планира да се кандидатира за президент

                  Магнатът в недвижимите имоти Доналд Тръмп предприе вчера първите стъпки към започването на президентска кампания през 2016 г., което предполага, че бизнесменът може да се впусне в републиканската надпревара

                  Коментар


                  • “In addition, as long as investors’ bearish EUR sentiment remains intact, high hedge ratios will lead to increased EUR selling when EUR assets perform. We consequently still target EUR/USD below parity at 0.99 in 6M”.



                    Sub-parity levels still on the cards for EUR/USD – Danske Bank
                    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
                      толкова им е акъла
                      бате бойко да предложи да им направи сграда у нас - чувалите с ойро са като балсам за икономика с борд, която нито е в европа, нито е извън европа
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Фед,се замислиха,дали няма да се оцапат,ако на този скъп долар,вдигнат лихвата.
                        Започват да ме съмняват, че въобще ще вдигат нещо... вдигането ще отреже имотите, а не им се гледа 2-ра серия на филма...

                        Премахването на "patient" както веднага се отбеляза навсякъде може да се тълкува не еднозначно... На който си е взел билет в 1,10 - честито
                        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                        Коментар


                        • Не знам как стана, ама още 10 % ми добави в акаунта и то покрай евро/паунд.
                          Евала на всичко отиграли с дълги, дано сте имали нерви за да хванете над 1.10
                          Успехна всички

                          Коментар


                          • към беше тоя спайк по никое време от 200 пипса

                            Коментар


                            • Много съм доволен от тази вечер, Позицията при евро/паунд ми е докарала 30% в сметката и се чудя дали да и резна главата или да сложа някакъв стоп и лимит ?
                              Успех на всички

                              Коментар


                              • Фед,се замислиха,дали няма да се оцапат,ако на този скъп долар,вдигнат лихвата.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X