IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Привет на всички ! Мнението ми за пазара - 1:1 , а дори и по голямо поскьпване на долара и всичко това го виждам да се развие идните 6-8 месеца . Не е препорька , понеже според мен ако сте достатьчно добри ще има хляб и за дьлгите и за кьсите , но ккато цяло по безопасната позиция лично за мен е кьсото .
    Да попитам нещо и колегите а реални сметки при бенча дали имат промяна на марджин нивата без каквото и да е предизвестие от тяхна страна ,аз лично осьмнах,от 1:200 на 1:50 ,обяснението е ясно,но все пак да питам.
    Мнението ми води до фалит !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
      ем хубаво ..ако не си забелязал това е валутна двойка и тя все се движи нанякъде ..например от 1.05 до 1.14..... от 1.40 до 1.05 а ако обхванеш още по големи периоди ще видиш още по големи движения аз съм ЗА движението накъдето ще да е... движение винаги ще има , работата е да го уловиш а щом си толкова сигурен скачай в тъмното с къса позиция и си свиркай ...дано големите риби не те докопат
      Няма какво да си свиркам. Ликвидноста е ниска. Риска не си струва, тъй като Европа се държат като пълни мишки и всяка седмица е последна. За 1.20 и нагоре е рано, това ще стане чак август според мен и то ако ФЕД отново не вдигнат лихвите . И въпросното вдигане няма да стане на база тренд линии подкрепи и съпротиви ,а от излизането на огромните къси позиции на фондове и играчи в евро.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от xaro Разгледай мнение
        Юнкер е помолил Ципрас да задържи еврото на повърхноста колкото се може по дълго....
        Гърция е поискала 2-годишна спасителна програма от Европейския механизъм за стабилност, който е постоянният механизъм на Европа за финансова помощ
        Жан-Клод Юнкер, снощи е изпратил на Ципрас ревизирано предложение за споразумение.

        п.п. Узото се пиело студено! близо две години докато изстине!
        Last edited by bingo; 30.06.2015, 17:46.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
          Четох я колега.
          Писана като за политическа реч. Много думи,никакъв смисъл
          Може да има продължение и там да каже коя е причината.....

          .....,ами ще чакаме.....
          „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
          Джеси Ливърмор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
            Гърция и кредиторите ѝ могат да постигнат споразумение в последния момент. Гръцки официални лица са заявили, че правителството на страната обмисля последни действия преди изтичането на спасителната програма тази вечер и в навечерието на изискуемото плащане към Международния валутен фонд.
            Юнкер е помолил Ципрас да задържи еврото на повърхноста колкото се може по дълго....

            Коментар


            • Гърция и кредиторите ѝ могат да постигнат споразумение в последния момент. Гръцки официални лица са заявили, че правителството на страната обмисля последни действия преди изтичането на спасителната програма тази вечер и в навечерието на изискуемото плащане към Международния валутен фонд.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                +1

                Колега,ти изобщо прочете ли статията.....?
                Само бла.....,бла.....,бла.....,от първия до последния ред.....
                Четох я колега.
                Писана като за политическа реч. Много думи,никакъв смисъл
                Може да има продължение и там да каже коя е причината.....
                Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                私は最高のトレーダーだ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                  София прайд 2015 и бутането на циганските къщи в Гърмен

                  +1

                  Колега,ти изобщо прочете ли статията.....?
                  Само бла.....,бла.....,бла.....,от първия до последния ред.....
                  „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                  Джеси Ливърмор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                    Колега Jay Gould....., и каква се оказа причината.....?
                    София прайд 2015 и бутането на циганските къщи в Гърмен
                    Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                    私は最高のトレーダーだ

                    Коментар


                    • dgsgshgaH

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vindimm1 Разгледай мнение
                        Нещата ще продължат да се развиват нагоре....Много добър момент е за вход в дълга и на AUD/USD, можеш да погледнеш.....нека добрата серия продължи
                        Там мисля да изчакам ден, два да видя как ще се развият нещата и тогава ще реша какво да правя

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Паниката на пазара от сутринта, едва ли е гръцка! http://newsline.bg/read_more.php?post=15024

                          Колега Jay Gould....., и каква се оказа причината.....?
                          „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                          Джеси Ливърмор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                            Аз пък си затворих дългата позиция на евро/долар на печалба на 1,12446. Утре ще го мисля какво да правя по нататък

                            Нещата ще продължат да се развиват нагоре....Много добър момент е за вход в дълга и на AUD/USD, можеш да погледнеш.....нека добрата серия продължи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                              Честито на всички, които правилно са отиграли големият гап, а на всички баламурници като мен, които тръгнахме да отиграваме срив на еврото вследствие провала на преговорите....по една студена Загорка ще ни се отрази добре))
                              Вчера май ЕСВ охлади страстите на мераклиите да видят паритета.Пак ще стане ,но бавно
                              и славно.

                              Коментар


                              • Честито на всички, които правилно са отиграли големият гап, а на всички баламурници като мен, които тръгнахме да отиграваме срив на еврото вследствие провала на преговорите....по една студена Загорка ще ни се отрази добре))

                                Коментар

                                Working...
                                X