IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mrs. Slavchev Разгледай мнение
    Благодаря за отговора. По-надолу съм писала за двойката- NZD/CAD.
    А въпросът ми беше докога ще продължи това покачване?
    Казва ли ти някой. И смееш ли да питаш..........!!!!!!!!!......................

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
      Мнение винаги имаме - стига да знаем кои са ти двойките!?
      Благодаря за отговора. По-надолу съм писала за двойката- NZD/CAD.
      А въпросът ми беше докога ще продължи това покачване?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mrs. Slavchev Разгледай мнение
        Очевидно нямате наблюдения върху една от моите двойки.
        Мнение винаги имаме - стига да знаем кои са ти двойките!?
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
          През нощта за 2 пипса не м и е ударил стопът при евро/паунд.
          За днес очкавма да видя пак опит за пробив на 0.75.
          Успех на всички
          На мен ми се е случвало и на по-малко от пипс да спася кожата.
          http://georgipiskov.blogspot.com

          Коментар


          • Очевидно нямате наблюдения върху една от моите двойки. Нищо, бях длъжна да опитам все пак...

            Коментар


            • През нощта за 2 пипса не м и е ударил стопът при евро/паунд.
              За днес очкавма да видя пак опит за пробив на 0.75.
              Успех на всички

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                Погледнато по този начин си прав. Само че като търгуваш ти не купуваш 1 евро
                купуваш от даедния инструмент еквивалента на 1000 лв или 16000 евро според акаунта. Независимо дали е евро/долар или злато/долар

                Точно купувам/продавам 1 евро.....(тъй като сметката ми е в евро.....),или еквивалента на 1000 единици колкото се падат.....,затова избирам каква двойка да търгувам.....,и тъй като ПАУНДА е по-скъп от еврото или долара за това печалбата/загубата при него е по-голяма съизмерно пипсовете които си хванал/загубил.....

                Така ще ти отговоря и на предния въпрос.....,при GBP/NZD е най-голяма печалбата/загуба.....,по две причини.....,едната е че ПАУНДА е доста по-скъп от "КИВИТО".....,и второ че при тази двойка има най-големи движения.....


                Пожелавам ти успех.....
                „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                Джеси Ливърмор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                  Точно така.....,ако имаш поскъпване от 10% на скъп актив например ПАУНД.....,колко трябва да поскъпне по-евтиния актив ДОЛАР за да имаш еднаква печалба от двете сделки.....,10% ли.....?

                  Погледнато по този начин си прав. Само че като търгуваш ти не купуваш 1 евро
                  купуваш от даедния инструмент еквивалента на 1000 лв или 16000 евро според акаунта. Независимо дали е евро/долар или злато/долар

                  Коментар


                  • Здравейте. Имате ли някаква информация, докога ще продължи това ненормално покачване при NZD/CAD?
                    Благодаря предварително!

                    Коментар


                    • Леле какво пропадане направи паунда, преди новините.
                      Явно ще има изненади.
                      За сега съм много доволен от нещата, плаващият сотп ми е на зелена територия и очаквам да видя дали ще имем още едно засилване за 0.75 или ще реши да връща.
                      Успех на всички

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                        Печалбата се реализира не от абсолютната стойност на актива а от това колко процента се е изменил от момента в който си го купил. Прост пример е купуваш нещо то поскъпва с 10 % значи 10% ти е печалбата. В този ред на мисли не друго, а точно евро долар е с най-голямата печалба. Ще се радвам ако някой ме опровергае.

                        Точно така.....,ако имаш поскъпване от 10% на скъп актив например ПАУНД.....,колко трябва да поскъпне по-евтиния актив ДОЛАР за да имаш еднаква печалба от двете сделки.....,10% ли.....?
                        „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                        Джеси Ливърмор

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                          Евро/паунд е много интересна двойка.....,прави по-малки движения.....,но тъй като паунда е по-скъп от еврото и печалбата е по-голяма.....
                          Печалбата се реализира не от абсолютната стойност на актива а от това колко процента се е изменил от момента в който си го купил. Прост пример е купуваш нещо то поскъпва с 10 % значи 10% ти е печалбата. В този ред на мисли не друго, а точно евро долар е с най-голямата печалба. Ще се радвам ако някой ме опровергае.

                          Коментар


                          • От 0.7410 съм дълъг при евро/паунд, сложил съм плаващ стоп от 47 пипса.
                            Успех на всички

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tsvetkov Разгледай мнение
                              Влизай смело още утре!

                              И аз очаквам двойката да се отправи на север.....


                              Успех.....
                              „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                              Джеси Ливърмор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                                При евро/паунд е интересно дали тази седмица ще пробие 0.75 .
                                Пробие ли го вече имаме наченки за голям възходящ тренд на големите графики.
                                Остава въпросът, от къде ще се влиза за този тренд ?
                                Успех на всички
                                Влизай смело още утре!
                                http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

                                Коментар

                                Working...
                                X