IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • РЕДА издирва ЖАБОКА !!!
    ПАРИТЕТНОТО 1,00000 ела здравей !!!:):):):):):):)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tsvetkov Разгледай мнение
      Няма такъв трейдър, на който всички позиции са печеливши, няма и да има
      Съгласна.

      Коментар


      • Не знам кое е странно, след като ти самия вмъкна въпросната особа със снимките от тук и там, буквално след моя коментар. Беше повече от намек, но си прав...нека не задълбаваме толкова. Все пак може и да посетя някое молче и да пия кафе в твоя чест. Но няма да си позволя да ти кажа как да те обгрижи съпругата ти, че да си по-щастлив и приветлив с хората( ако имаш съпруга де ). Надявам се, че все пак имаш някакво чувство за хумор...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mrs. Slavchev Разгледай мнение
          Много детинско отношение. Смятах, че сайта е за възрастни хора. Отново заблуда! Не разбирам негативното отношение към всички жени , само заради една! Помолих за информация за конкретната двойка, а не за това кой как трябва да си върши работата, или кога и с кого да пазарува и да си пие кафето! Съжалявам, че не съм била разбрана правилно, макар да си мисля, че се изразявам ясно, точно и конкретно на чист български.
          P.S. Никога не съм писала, че всички мои позиции са успешни, както и на съпруга ми- не вярвам да съществува такъв човек! Но , като цяло са успешни.
          Още веднъж благодаря за "инициативата" да ми помогнеш , колега.
          Няма такъв трейдър, на който всички позиции са печеливши, няма и да има
          http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mrs. Slavchev Разгледай мнение
            Още веднъж благодаря за "инициативата" да ми помогнеш , колега.
            Когато решиш,Заповядай отново,въпреки че грешно тълкуваш нещата...По долу с колегата обсъдихме съвсем друга героиня и поне за мен, странно защо ти се припозна:

            В России до 1919 года в каждом городе было свое собственное время. Петербургское время, например, отставало от московского на 28 минут 58 секунд", – пишет "Русский Newsweek"
            В превод - не може да има успешен трейдър който да има печеливши сделки и същевременно да държи над 100 пипса пазар срещу себе си...Единствения вариант е да не търгува с платформа и марджин,а на реалния пазар с истински обеми и да усреднява.И аз имам долари купени на 1.8000 към лева,но обемите им са пренебрежимо малки спрямо ония от 1.4500 - 1.5000.Но тук темата е именно за форекс, с използване на лост и марджин.

            Айде стига толкова философстване от типа:



            Дано всеки да постигне Целта си!.....
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Много детинско отношение. Смятах, че сайта е за възрастни хора. Отново заблуда! Не разбирам негативното отношение към всички жени , само заради една! Помолих за информация за конкретната двойка, а не за това кой как трябва да си върши работата, или кога и с кого да пазарува и да си пие кафето! Съжалявам, че не съм била разбрана правилно, макар да си мисля, че се изразявам ясно, точно и конкретно на чист български.
              P.S. Никога не съм писала, че всички мои позиции са успешни, както и на съпруга ми- не вярвам да съществува такъв човек! Но , като цяло са успешни.
              Още веднъж благодаря за "инициативата" да ми помогнеш , колега.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                Голубович....Да....!Ха-ха!....А сега сериозно - Поздрави за цялата БГ-група,пожелавам ви да оцелеете! Не ви обръщам Внимание понеже русофилството към момента в Бг, е в ситуацията от преди правитвлството на Ив.Багрянов(1.08.1944г.) и носи негативи за тия дето са яхнали магарето наобратно и не им се слиза....

                ПС:Грешка - обръщам внимание на някой нежни елементи които пишат на английски,ама рядко, понеже не разполагам с Време!

                Е.....,тя си има вземане-даване със звездите.....,не може да се мери човек с нея.....,но последно време все даваше грешни прогнози и от форума я ползваха като обратен индикатор.....
                „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                Джеси Ливърмор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                  Колега,тя да не се казва Ани..
                  Голубович....Да....!Ха-ха!....А сега сериозно - Поздрави за цялата БГ-група,пожелавам ви да оцелеете! Не ви обръщам Внимание понеже русофилството към момента в Бг, е в ситуацията от преди правитвлството на Ив.Багрянов(1.08.1944г.) и носи негативи за тия дето са яхнали магарето наобратно и не им се слиза....

                  ПС:Грешка - обръщам внимание на някой нежни елементи които пишат на английски,ама рядко, понеже не разполагам с Време!
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Ама моля те, как,разбира се!Имам една "приятелка" във фейса на която всичките й позиции са успешни с малката разлика,че часа на постването им не съвпада с цената на графиката!Дамата се занимава с продажбата на форекс "сигнали",но "странно защо" през последните 6 месеца се ограничи само със снимки от Будапеща,адриатическото крайбрежие и други "скъпи" дестинации(домашния й любимец,пардон съпруга й винаги присъства за фон и гледа умно като граничарско куче от времето когато имахме Реална Южна Граница с Турция и Гърция)...Сега съм в настрой да я видя на снимки от Малдивите в Сезона на Тайфуните по подобие на Гала(да живей фотошопа).....Извинявам се за лиричното отклонение и съчувствам искрено на клетия заклещен съпруг!

                    Колега,тя да не се казва Ани.....,но да пише в един друг форум.....?

                    А що се отнася до "комар-а".....,както си го направиш.....,така е .....,за някой е комар.....,за друг е професия.....
                    „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                    Джеси Ливърмор

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mrs. Slavchev Разгледай мнение
                      Позицията , за която говоря е на съпруга ми, моите са успешни - повярвай ми.
                      Ама моля те, как,разбира се!Имам една "приятелка" във фейса на която всичките й позиции са успешни с малката разлика,че часа на постването им не съвпада с цената на графиката!Дамата се занимава с продажбата на форекс "сигнали",но "странно защо" през последните 6 месеца се ограничи само със снимки от Будапеща,адриатическото крайбрежие и други "скъпи" дестинации(домашния й любимец,пардон съпруга й винаги присъства за фон и гледа умно като граничарско куче от времето когато имахме Реална Южна Граница с Турция и Гърция)...Сега съм в настрой да я видя на снимки от Малдивите в Сезона на Тайфуните по подобие на Гала(да живей фотошопа).....Извинявам се за лиричното отклонение и съчувствам искрено на клетия заклещен съпруг!
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Колкото за израза "Вервай ми", нали знаеш кой го използваше и къде се намира сега!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                          Ако загубата ти до момента е над 100 пипса затваряй на ръка!Иначе ще фалираш с 99.9999% сигурност...Вервай ми!

                          Не се занимавай с тоз комар при положение,че има толкова други печеливши хобита като пазаруване по моловете,висене по кафетата и други неспоменати от мен удоволствия!
                          Това беше много грубо, колега! Не съм от този тип жени! Позицията , за която говоря е на съпруга ми, моите са успешни - повярвай ми. И неговите като цяло, но тази го заклещи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mrs. Slavchev Разгледай мнение
                            Явно ще се чака , макар да са много пипсове над входа.
                            Ако загубата ти до момента е над 100 пипса затваряй на ръка!Иначе ще фалираш с 99.9999% сигурност...Вервай ми!

                            Не се занимавай с тоз комар при положение,че има толкова други печеливши хобита като пазаруване по моловете,висене по кафетата и други неспоменати от мен удоволствия!
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Благодаря за информацията. Искаше ми се да е по-обнадеждаваща , но каквото- такова. Явно ще се чака , макар да са много пипсове над входа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mrs. Slavchev Разгледай мнение
                                По-надолу съм писала за двойката- NZD/CAD.
                                А въпросът ми беше докога ще продължи това покачване?
                                Още известно време - примерно до 28.10. когато е следващото заседание на RBNZ...
                                Attached Files
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X