IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    След като свалиха данъците наполовина за да запазят приходите на янките им е нужен евтин долар,майната му на паритета.При паритет дефицитът на САЩ скача до небето.
    Гросов, в един филм казаваха, че совите не са това, което са

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

      Погледни месечната графика и ще разбереш. Докато получиш сигнал за затваряне, повече от половината печалба от втората позиция ще се е изпарила.
      Успех!
      След като свалиха данъците наполовина за да запазят приходите на янките им е нужен евтин долар,майната му на паритета.При паритет дефицитът на САЩ скача до небето.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение

        Аз вече съм с два дълги входа- 1,08 и 1,18, и честно казано за момента не виждам никаква причина да ги затварям.
        Погледни месечната графика и ще разбереш. Докато получиш сигнал за затваряне, повече от половината печалба от втората позиция ще се е изпарила.
        Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

          Скоро ще тръгне на там, просто трябва еврото срещу хиената да падне под 131 и купонът започва.
          Аз вече съм с два дълги входа- 1,08 и 1,18, и честно казано за момента не виждам никаква причина да ги затварям.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
            До 1,15 да го докараме, пък после ще му мислим
            Скоро ще тръгне на там, просто трябва еврото срещу хиената да падне под 131 и купонът започва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              Да докараме темата ''Валутна търговия - FOREX'' малко по нагоре че някои ора бъркат двете теми ..
              Абе те ората объркаха посоката в която да емигрират,а ти си седнал да се притесняваш за две келяви теми!
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Падат фондовите пазари и доларът като овчарчето Калитко се възползва от ситуацията.

                Коментар


                • Да докараме темата ''Валутна търговия - FOREX'' малко по нагоре че някои ора бъркат двете теми .
                  И така моля ви НЕ пишете в темата ''Валутна търговия - FOREX -Технически анализ''
                  ако смятате САМО да коментирате нещо относно Валутната търговия без да е свързано с (ТА) Техническия анализ.
                  И за тези които се интересуват ,практикуват и търгуват с помоща на Техническия анализ и постват графики с анализи
                  въз основа на ТА - това е правилната тема за вас - ''Валутна търговия - FOREX -Технически анализ''.
                  Нека сме на ясно
                  Благодаря на всички съфорумци предварително .
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Изчакай поне Драгойчев да си каже лафовете...Според мен, много вероятно е да ти вземе стопа още другата седмица след фед - дано бъркам!
                    Братвежите на разни клоуни на конци отдавна не ме вълнуват, защото те казват това, което искат да чуем ние, а не това, което е в действителност.

                    Коментар


                    • Изчакай поне Драгойчев да си каже лафовете...Според мен, много вероятно е да ти вземе стопа още другата седмица след фед - дано бъркам!
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Късо евро от 1.2424, стоп 1.3111 и цел 1.0777.
                        Успех!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                          Хубавото е, че могат да се правят пари и от грешни прогнози.
                          И успя ли да ги направиш, блкюблкю?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                            Хубавото е, че могат да се правят пари и от грешни прогнози.
                            и как ги направи ТАТОвото ??? )))
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                              Днес е ден на големият кеч наречен НФП. До 15.29 ч. купуваме слуха, че ще излязат добри данни, а след 15.30 продаваме факта.
                              Успех!
                              Хубавото е, че могат да се правят пари и от грешни прогнози.

                              Коментар


                              • Днес е ден на големият кеч наречен НФП. До 15.29 ч. купуваме слуха, че ще излязат добри данни, а след 15.30 продаваме факта.
                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X