IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
    Ти всъщност знаеш, че НИЩО не знаеш ако изобщо имаш капацитета и пУтенциала да го осъзнаеш.

    Неслучайно се въздържам да публикувам подробности около сметката и отворените ми позиции. Поради сериозни опасения някой трол в тоя форум да не си посегне на здравето и живота го правя!





    Е как , бе ...............
    Знам , че имаш капацитета да натрупаш +300 $ суап , по сделка , при която брокера начислява отрицателен
    Имаш и потенциала да купиш ЛОТ и да го държиш 6 фигури '' на минус ''

    А отворените ти позиции , аз съм ги показал ........ по надолу .

    Верно , некой може да си посегне на живота ............. от смех !

    Но и без тия подробности ........... Леко запознаване с одисеята ти при Булброкерс и преглед на постовете ти (особенно у Биткойна ) - са достатъчни .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение



      Явно не си разбрал нищо от обясненията на 10 човека ( включая и мен ) от темата за Булброкерс
      Разбираемо е защо !!

      Никой не може да загуби от отворена сделка при спиране на дейност на брокер........ Но за ''n'' - ти път , няма да ти обяснявам


      Ахахахахахахахахахах .......... и как '' ще реагираш '' при описаната ситуация - тоалетна хартия с кашони ли ?
      - Това , ако ти е по - големичък обема .... 0,05 - 0 ,10
      - Ако си с 0.01 ще реагираш , като при падането на 6 - те фигури ........ седиш и гледаш



      Да .... няма как да знам ... Те и брокерите , предполагам не го знаят ....



      Остава да си го знаеш само ти , или пък на ДЕМО да е положителен ......... при '' къса позиция ''


      1 лот ???? ..........Това няма да го коментирам ..... Всъщност може - на демо , може и с 10 лота да си поиграеш



      пп . Не се занимавай с търговия на валути и стоки ....... Не е за тебе !
      По добре си пусни някоя игрица . Знам , че имаш яки '' резачки '' , купени на 18000 $ за биткойн
      Ти всъщност знаеш, че НИЩО не знаеш ако изобщо имаш капацитета и пУтенциала да го осъзнаеш.

      Неслучайно се въздържам да публикувам подробности около сметката и отворените ми позиции. Поради сериозни опасения някой трол в тоя форум да не си посегне на здравето и живота го правя!






      Last edited by forexboy; 09.12.2018, 21:19.

      Коментар





      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
        1. На загуба може да затворя САМО при ДВА случая:
        - Ако брокерът реши да спре дейност и ми затвори позициите
        Явно не си разбрал нищо от обясненията на 10 човека ( включая и мен ) от темата за Булброкерс
        Разбираемо е защо !!

        Никой не може да загуби от отворена сделка при спиране на дейност на брокер........ Но за ''n'' - ти път , няма да ти обяснявам

        Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
        1. На загуба може да затворя САМО при ДВА случая:

        -Двойката се срине изведнъж с 20-30 фигури преди да съм успял да реагирам с за да си подсигуря позицията.
        Ахахахахахахахахахах .......... и как '' ще реагираш '' при описаната ситуация - тоалетна хартия с кашони ли ?
        - Това , ако ти е по - големичък обема .... 0,05 - 0 ,10
        - Ако си с 0.01 ще реагираш , като при падането на 6 - те фигури ........ седиш и гледаш

        Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

        2. Отрицателният суап на позицият от 1 лот(100 000 единици) NZD/USD от 26.04.2018 до сега е 300 евра, но ти явно няма как да го знаеш по обясними причини
        Да .... няма как да знам ... Те и брокерите , предполагам не го знаят ....



        Остава да си го знаеш само ти , или пък на ДЕМО да е положителен ......... при '' къса позиция ''


        1 лот ???? ..........Това няма да го коментирам ..... Всъщност може - на демо , може и с 10 лота да си поиграеш



        пп . Не се занимавай с търговия на валути и стоки ....... Не е за тебе !
        По добре си пусни някоя игрица . Знам , че имаш яки '' резачки '' , купени на 18000 $ за биткойн

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

          ......, като си натрупал ужасна загуба във суапа .
          Може и да излезеш на 0 ..... някога , но не сега ............
          - Ако пък си отворил заслужаващ си обем , то при похода до 0,6430 , през изминалите 7-8 месеца си изгледал доста пъти '' 50 нюанса КАФЯВО '' и .......... предполагам си затворил още на 0.66 на загуба
          1. На загуба може да затворя САМО при ДВА случая:
          - Ако брокерът реши да спре дейност и ми затвори позициите
          -Двойката се срине изведнъж с 20-30 фигури преди да съм успял да реагирам с за да си подсигуря позицията.
          2. Отрицателният суап на позицият от 1 лот(100 000 единици) NZD/USD от 26.04.2018 до сега е 300 евра, но ти явно няма как да го знаеш по обясними причини, а суапът от къси 0.02 USD/TRY за същия период е плюс 170 евра. Капиш! :P

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

            Бацка, нещо те няма напоследък и не мога да се ориентирам в пазарЯ. Тоя NZD за два месеца върна 5 фигури. Дали ще върне още 5, че да изкарам за баничка с боза?
            Що занимаваш обществеността с посредствеността си ............... ????/
            Айде , ориентирай се сам ..............
            Това са ти сделките с NZD :
            26.04 .... купуваш
            Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
            Long nzd/usd @ 0.7070, TP 0.7272
            09.05 - добавка към покупките
            Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

            Добавка @ 0.6969

            Минаха 7-8 месеца !!!! Има две възможности :

            - Или търгуваш за спорта с 0.01 лота .... и си държал сделките през цялото време , като си натрупал ужасна загуба във суапа .
            Може и да излезеш на 0 ..... някога , но не сега ............
            - Ако пък си отворил заслужаващ си обем , то при похода до 0,6430 , през изминалите 7-8 месеца си изгледал доста пъти '' 50 нюанса КАФЯВО '' и .......... предполагам си затворил още на 0.66 на загуба

            Ето ти го и графично , ако си '' баш - трейдър '' и ти е по-лесно на графика


            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

              Тебе те знаем , бе ............
              Всеки трейд - на загуба ........... а при некои брокери (Булброкерс ) , и целата сметка
              Добре е , че си самокритичен обаче, и си се себеопознал.............
              Бацка, нещо те няма напоследък и не мога да се ориентирам в пазарЯ. Тоя NZD за два месеца върна 5 фигури. Дали ще върне още 5, че да изкарам за баничка с боза?

              Коментар


              • Честит празник на всички финансисти, банкери, спекуланти, моряци , рибари и всички , които носят името Николай и производните им!И не прекалявайте с някои високоградусови питиета

                Коментар


                • Тръмп определя курса на $.Провикна се"ФЕД са полудели.." и поиска да свалят лихвения процент.Нищо , че идват много добри данни отвъд Атлантида!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                    Надявам се, че си отделил достатъчно време за да разгледаш обстойно месечна графика.
                    Именно - и затова смятам това което съм написал!"Байрак до байрака" (по-високи дъна с по-ниски върхове за продължителен период от Време) тренд-продължаваща формация на всеки фрейм,който не се контри непосредствено до близък връх с цел Надолу!

                    Това е само прогноза с вероятност 50 на 50!И лично аз няма да я отиграя по платформите просто защото няма да е валидна за България,чиято валута като емерджънк маркет е стронг селл.....

                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Spart, когато фалираха "Лимонените братя", малко преди и след това видяхме такова падение на $ .Да не би да предвиждаш някакъв подобен сценарий?Или 3-та световна?Защото на тази месечна графика за която говори Forexboy- просто няма такова нещо. И след това =паритет.Ти направо ме застреля

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        Ей, евро-мечета,колко сте?...Много!.... - Значи никой от вас мед няма да яде!

                        По долу от 1,1060 засега едва ли ще има.Дългосрочно за мен ситуацията е Връх над 1,6000 и едва тогава Паритет.....
                        Надявам се, че си отделил достатъчно време за да разгледаш обстойно месечна графика.

                        Коментар


                        • Ей, евро-мечета,колко сте?...Много!.... - Значи никой от вас мед няма да яде!

                          По долу от 1,1060 засега едва ли ще има.Дългосрочно за мен ситуацията е Връх над 1,6000 и едва тогава Паритет.....
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Давай, Доларе! Паритетът диво те зове и нищо по пътя към него не може да те спре!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                              България вече е почти в синхрон със Запада и оттук насетне всяка криза ще минава и през НИ.Извода за мен е ,че повече от един обект не бива да се поддържа и дори е желателно при първа възможност да се даде под наем.

                              И понеже чета,че търсиш предварителни сигнали за криза - такива няма да намериш.По скоро може да ти помогне личната предпазливост и скептицизма към увлеченията на тълпата.И дръж основно доларовия кеш и левове колкото за текущи разходи - никакви злата,франкове,евра и пр.глупости.Тука е България и не всичко е като на Запада.............................
                              Най - обичам глупостите, там обикновено се реализира най - голяма печалба. Независимо дали са такива в действителност.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                                Трябват 10-11г. за да си избиеш инвестицията.Имам познати и приятели , които си изгубиха всичко, вкл. апартаменти в идеалния център на София.И сега , с това презастрояване и конкуренция-нямат шанс.
                                България вече е почти в синхрон със Запада и оттук насетне всяка криза ще минава и през НИ.Извода за мен е ,че повече от един обект не бива да се поддържа и дори е желателно при първа възможност да се даде под наем.

                                И понеже чета,че търсиш предварителни сигнали за криза - такива няма да намериш.По скоро може да ти помогне личната предпазливост и скептицизма към увлеченията на тълпата.И дръж основно доларовия кеш и левове колкото за текущи разходи - никакви злата,франкове,евра и пр.глупости.Тука е България и не всичко е като на Запада.............................

                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X