IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

    Разбирачев, когато е пуснато това мнение, въпросните карти бяха 2700-2800 лв. бройката. Дори и по 1700 да са били, пак нещо не ти излиза математиката. 6 бр.х1700лв. =5-6-7000 леФФчета според тебе. Върви търси даскала си по математика да ти върне парите!
    Абе , ти верно си бая - бая ............. ''недосетливичък''
    Не ти споря , колко са стрували картите , нито това е темата , нито ме интересува точната цифра , шмат ..........

    Казвам , че си се наредил като поляк на Златни пясъци .........
    К'во фанеш - изсъхва ................
    Боли ме мене ........ дали са БИЛИ 1700 или 27000 .......... Дали си се набутал с 8 бона или с 13000 бона ..........

    Важното , пропускаш .............
    Върви ли добре Couner strike - a с тех .............

    Айде , не напиняй се , вече .......... 'Сичко е ясно .......
    Цъкай на демото - то работи и събота и неделя ............
    И довечера , късно ......... пусни изрезката - колко си направил уикенда на Форекс Пазара ............

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

      .

      Ама , виж всичките си спестявания - 5/6/7 000 левчета - ги даде за карти ........... Абсолютно ненужни сега ......


      Цъкай Counter stike .... сега ............
      Или дълги в NZDUSD на демото ......................
      Разбирачев, когато е пуснато това мнение, въпросните карти бяха 2700-2800 лв. бройката. Дори и по 1700 да са били, пак нещо не ти излиза математиката. 6 бр.х1700лв. =5-6-7000 леФФчета според тебе. Върви търси даскала си по математика да ти върне парите!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexboy
        Значи хем нямам пари, ама в същото време съм купил скъпи карти за "копане"......
        Разбира се бе донорче ............ ЦЯЛ биткойн беше много за теб ,..... 18000 $ ........
        Ако го напишеш ще направиш 3 грешки ........ най малко .......

        Ама , виж всичките си спестявания - 5/6/7 000 левчета - ги даде за карти ........... Абсолютно ненужни сега ......
        Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

        Бацка,
        Купувам 6 бр. Palit 1080ti gamerock premium, чисто нови с БГ гаранция, на цена от 1700 лв. с ДДС парчето.
        Цъкай Counter stike .... сега ............
        Или дълги в NZDUSD на демото ......................
        Last edited by БАЦЕ; 23.12.2018, 16:06.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
          Бацка,
          Като развалена латерна го повтаряш това! Криптаци срещу фиатни пари НЕ съм купувал все още. Не си спомням вече за кой път ти го повтарям.
          Разбира се ....... Цел биткойн - не си !!! Отде толкова пари
          Купи малко , за колко имаше ........... + скъпи карти за '' копане '' ....... миньорин да ставаш .............
          И , въобще - какво се напъваш ........
          бОли ме пипоня за тебе ........ бе Кво ме занимаваш с Демо - тата си ........... Даже и не можеш да се оправдаеш след аматьорските лъжи .........
          ''Мокри сънища '' .... цитирания от известни геьове ........... Абсолютни несвързаности ............

          Знам , че каквото написа предварително - тръгна наобратно ............
          Тръгнал да ми доказва ............
          Ама аз те виждам колко струваш , бе ''boy'' ...............

          Даже и предполагам кой донор си...................
          С тия празни графики и НЕмахнат грид все още .................

          Само по това - заключението е ЕДНО !!!!
          Кръводарител ................

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

            Ама ти си доста наивен ..................
            Аз го разбрах още след покупките ти на бииткойн на върха , и лаишките ти въпросчета при казуса ти с Булброкерите ..........
            Ама сега ........... направо се бетонира
            Бацка,
            Като развалена латерна го повтаряш това! Криптаци срещу фиатни пари НЕ съм купувал все още. Не си спомням вече за кой път ти го повтарям.


            Първоначално изпратено от БАЦЕ
            Е , как ще има като :

            Вариант 1. Затворил си и минусовите позиции ..... Те не са ти нужни след ''показния'' профитен марш ....... Това е Демо и с 3 клика , правиш ново ..........
            Затварянето може да е станало по всеко време ........ веднага след снимчицата на затворените '' печеливши '' сделки или непосредствено преди снимчицата на празната графика .....................

            Вариант : 2. Има опция '' скрии всички позиции ''

            Вариант : 3. Това е графика от ............ съвсем друго , ново ДЕМО .................. със '' закачен'' баланс от старото...

            На това му се вика мокрите сънища на Бацката

            Коментар


            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
              Този въпрос само доказва съществуването на празнини при тебе!
              Този път ще ти помогна обаче да постигнеш известно просветление. Както виждаш от графиката и от платформата, че отворени позиции НЯМА, нито дълги, нито къси. Вероятно само в мокрите ти сънища ги има, но това е друга бира.

              Ама ти си доста наивен ..................
              Аз го разбрах още след покупките ти на бииткойн на върха , и лаишките ти въпросчета при казуса ти с Булброкерите ..........
              Ама сега ........... направо се бетонира

              Както виждаш от графиката и от платформата, че отворени позиции НЯМА, нито дълги, нито къси.
              Е , как ще има като :

              Вариант 1. Затворил си и минусовите позиции ..... Те не са ти нужни след ''показния'' профитен марш ....... Това е Демо и с 3 клика , правиш ново ..........
              Затварянето може да е станало по всеко време ........ веднага след снимчицата на затворените '' печеливши '' сделки или непосредствено преди снимчицата на празната графика .....................

              Вариант : 2. Има опция '' скрии всички позиции ''

              Вариант : 3. Това е графика от ............ съвсем друго , ново ДЕМО .................. със '' закачен'' баланс от старото...


              ПП . В мокрите ми сънища са присъствали Моника Белучи , Лиза Анн и Цеца Величкович ................. но никога твоите Демо графики ...........
              Last edited by БАЦЕ; 23.12.2018, 16:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                Се тая ............ демо .......... и насрещни позиции , на които от всяка двойка са затворени печелившата
                И Това показваш ........ !!!
                А какво ......... требва да показва тая празна графика , бе .......... Тигре на Уолстриит

                Този път ще ти помогна обаче да постигнеш известно просветление. Както виждаш от графиката и от платформата, че отворени позиции НЯМА, нито дълги, нито къси.
                Last edited by X_Y; 22.12.2018, 16:58.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                  Въх! нИ думай! Не за левове, а за долари става дума, но не това е важното в случая. Ако бях набил лота в началото по-спокоен ли щеше да бъдеш?

                  Се тая ............ демо .......... и насрещни позиции , на които от всяка двойка са затворени печелившата
                  И Това показваш ........ !!!
                  А какво ......... требва да показва тая празна графика , бе .......... Тигре на Уолстриит



                  Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                  Бацка, то и ти си в Интернет, но не смятам за необходимо да те копвам. Също не смятам да впечатлявам когото и да било. Просто исках да ти кажа, че няма смисъл от ехидния ти нарцисизъм.
                  Първото изречение е някаква глупост .............
                  Второто е защото неможеш ..........
                  Трето ще го оставя ........ да имаш чувството , че и ти нещо си .......... казал ......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                    K'во е т'ва е , бе , .................................................. ........................................

                    Демо открито на 14 ноември с 5000 лв .............

                    Пускал си и в двете посоки - и дълги и къси , като си затварял печелившите .............. които ни показваш !?!!

                    Вчера ти се е видяла малка сумата за ''впечатление'' и си набил набързо Лот ( дълга / къса ) у NZD/USD
                    Въх! нИ думай! Не за левове, а за долари става дума, но не това е важното в случая. Ако бях набил лота в началото по-спокоен ли щеше да бъдеш?



                    Първоначално изпратено от БАЦЕ



                    пп Всъщност в Интернет , има доста впечатляващи такива изрезки - да беше ''копнал'' от там

                    Да ти кача ли 23800 за един ден ...............


                    ....................... хахахахаххааххахахахахахахахаха


                    Бацка, то и ти си в Интернет, но не смятам за необходимо да те копвам. Също не смятам да впечатлявам когото и да било. Просто исках да ти кажа, че няма смисъл от ехидния ти нарцисизъм.



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение




                      K'во е т'ва е , бе , .................................................. ........................................

                      Демо открито на 14 ноември с 5000 лв .............

                      Пускал си и в двете посоки - и дълги и къси , като си затварял печелившите .............. които ни показваш !?!!

                      Вчера ти се е видяла малка сумата за ''впечатление'' и си набил набързо Лот ( дълга / къса ) у NZD/USD


                      пп Всъщност в Интернет , има доста впечатляващи такива изрезки - да беше ''копнал'' от там

                      Да ти кача ли 23800 за един ден ...............


                      ''Долар ден''
                      ....................... хахахахаххааххахахахахахахахаха



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                        Казах ти ................
                        .. .

                        Долар ден, Бацка!


                        20 дни, 20%

                        Това, че имам някакви забатачени дълги изобщо не ми пречи да скъсявам успешно.
                        Първа цел е магнетичното 0.666666
                        Last edited by forexboy; 21.12.2018, 14:23.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                          Що занимаваш обществеността с посредствеността си ............... ????/
                          Айде , ориентирай се сам ..............
                          Това са ти сделките с NZD :
                          26.04 .... купуваш

                          09.05 - добавка към покупките



                          Минаха 7-8 месеца !!!! Има две възможности :

                          - Или търгуваш за спорта с 0.01 лота .... и си държал сделките през цялото време , като си натрупал ужасна загуба във суапа .
                          Може и да излезеш на 0 ..... някога , но не сега ............
                          - Ако пък си отворил заслужаващ си обем , то при похода до 0,6430 , през изминалите 7-8 месеца си изгледал доста пъти '' 50 нюанса КАФЯВО '' и .......... предполагам си затворил още на 0.66 на загуба

                          Ето ти го и графично , ако си '' баш - трейдър '' и ти е по-лесно на графика


                          Казах ти ................
                          Може и да излезеш на 0 ..... някога , но не сега .........
                          .. .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                            Бацка, явно чукча е писател, а не читател, но на мен това не ми пречи. Щом на теб ти харесва да си стоиш в заблуди разни, стой си.
                            Читател , писател ...... каквото щеш плямпай ......... Суапа е минусов и си го трупаш . ФАКТ !!
                            За да не лъжеш - качих ти и характеристиките на двойката ...........

                            Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                            Щом мога да си го позволя, какъв точно ти е проблемът? А колко ли пъти съм скъсявал докато си пада, това не ти ли е минавало през графоманското съзнание?
                            Ама стой си , бе кой пречи - 6 месеца '' на минус '' .......
                            .......... '' щом могъл да си го позволи '' ...........
                            А '' колко пъти си скъсявал ''' ..... ще ти остане за домашно ........
                            Тук коментираме ОБЯВЕНИТЕ сделки ........ а не тези '' наум ''


                            Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                            Тези претоплени манджи, постоянно напомняни от теб вече се поизтъркаха. Въпреки огромното ти желание, нито бъкета, нито експериментите в криптаците успяха да ме дестабилизират, а зануляването може да си остане приятен за теб мокър сън.[
                            Възможно е .............. Значи си бил само на ДЕМО ......... Нещо , като онлайн покерче ............



                            ПП. И се научи ПОНЕ да качваш файлове , като хората ..............

                            През един пост надолу , май си искал да покажеш , нещо
                            Некаква изрезка , от некакво демо , с позициика на купени лири ........
                            А те вчера цел ден ............ падаха ..........

                            Last edited by БАЦЕ; 15.12.2018, 15:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                              Е как , бе ...............
                              Знам , че имаш капацитета да натрупаш +300 $ суап , по сделка , при която брокера начислява отрицателен
                              Бацка, явно чукча е писател, а не читател, но на мен това не ми пречи. Щом на теб ти харесва да си стоиш в заблуди разни, стой си.
                              Първоначално изпратено от Kondora
                              Имаш и потенциала да купиш ЛОТ и да го държиш 6 фигури '' на минус ''
                              Щом мога да си го позволя, какъв точно ти е проблемът? А колко ли пъти съм скъсявал докато си пада, това не ти ли е минавало през графоманското съзнание?

                              Първоначално изпратено от Kondora
                              Но и без тия подробности ........... Леко запознаване с одисеята ти при Булброкерс и преглед на постовете ти (особенно у Биткойна ) - са достатъчни .
                              Тези претоплени манджи, постоянно напомняни от теб вече се поизтъркаха. Въпреки огромното ти желание, нито бъкета, нито експериментите в криптаците успяха да ме дестабилизират, а зануляването може да си остане приятен за теб мокър сън.
                              Интересно как удобно изпускаш показното с 10-те фигури късо евро, 42-те фигури в ханъмата и по няколко фигури в AUD и NZD, всичките подробно описани в този форум.?!
                              Last edited by forexboy; 15.12.2018, 13:04.

                              Коментар


                              • Бацка, да те попитам като по-вещ, дали в кабела ще има ново дъно да направя добавка?
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X