IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
    Напротив, чета всяко мнение, нищо че не отговарям лично. Иначе средната ми цена е 1.1300
    В момента нищо не може да ме притесни, защото ако не сте забелязали нищо интересно не се случва.
    Аз третирам този спад като корекция на предното покачване, защото да съм честен то се случи много бързо и
    ден - два преди очакванията ми. За издържането няма проблем защото най-много да загубя печалбата от последния месец.
    Не че ми е малко и няма да ми е кофти, но под 1.1000 може и до там да се стигне.
    Аз такъв сценарий не го виждам как ще стане, но все пак да изчакаме до петък да видим...
    Как са дългите хави, Вуйче? Бай он дипс?

    Коментар


    • Днес при еврото пробив и откат, коронен номер на организираната борсова престъпност! Сега остава да видим и връщане в клина или поне фалшиво такова за да достигнат 1.1060

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
        Да видим дали хЙената направи главоч на 4Н или само ни филмират....
        Прецакаха я в типичен за тях стил! УУУУ, Мафия, УУУУУУ!!!

        Коментар


        • Тръмп иска евтин долар и това е,умиране има оттръвка няма.Скоро ще има рали ,но докъде ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
            Да видим дали хЙената направи главоч на 4Н или само ни филмират....
            Цел около 110.50

            Коментар


            • Да видим дали хЙената направи главоч на 4Н или само ни филмират....

              Коментар


              • Напротив, чета всяко мнение, нищо че не отговарям лично. Иначе средната ми цена е 1.1300
                В момента нищо не може да ме притесни, защото ако не сте забелязали нищо интересно не се случва.
                Аз третирам този спад като корекция на предното покачване, защото да съм честен то се случи много бързо и
                ден - два преди очакванията ми. За издържането няма проблем защото най-много да загубя печалбата от последния месец.
                Не че ми е малко и няма да ми е кофти, но под 1.1000 може и до там да се стигне.
                Аз такъв сценарий не го виждам как ще стане, но все пак да изчакаме до петък да видим...
                Мнението ми води до фалит !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Какво си мислиш като четеш това https://www.investor.bg/analizi/91/a...pobedi-284963/
                  Аз си мисля за скъп долар срив на акции,злато ,петрол.Само преди една седмица беше обратното.
                  Няма обратното.тоя е непредвидим.Това намекнах и на вуйчото ама той не ме брои...Докато не дойдат избори тоя ще /ТУИТВА/ квот си иска и ще ни лашка както си иска.Докато ни лашка най доброто са долар и японка,другото са графики
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение

                    Какъв Тръмп нали графики...... уж
                    Какво си мислиш като четеш това https://www.investor.bg/analizi/91/a...pobedi-284963/
                    Аз си мисля за скъп долар срив на акции,злато ,петрол.Само преди една седмица беше обратното.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                      Добър ден Вуйче , тези дългите където ги натовари .... колко на доло можеш да ги поемеш , интересно ми е и с какъв обем са ... цял живот повтарям но не искате да се научите
                      Не казвай хоп преди да си скочил!
                      Това е лаконичната ми реплика, защото не искам да развалям добрия тон в темата!

                      Успехи на всички!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Ами Тръмп едно дърдори а върши точно обратното,скапан близнак.
                        Какъв Тръмп нали графики...... уж
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Така както го гледам , Ако ще ходи на доло някога вобще , То трябва да е от тук някъде началото му , за да стигне до 0.80 или 1към 1 )! Така виждат моите очи , Отворете месечна и седмична графика и погледнете .А за да тръгне на горе трябва да стигне до гапа и да удари последното ниво на седмична И тогава ... така че все още си е късо
                          Ами Тръмп едно дърдори а върши точно обратното,скапан близнак.

                          Коментар


                          • Добър ден Вуйче , тези дългите където ги натовари .... колко на доло можеш да ги поемеш , интересно ми е и с какъв обем са ... цял живот повтарям но не искате да се научите
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Така както го гледам , Ако ще ходи на доло някога вобще , То трябва да е от тук някъде началото му , за да стигне до 0.80 или 1към 1 )! Така виждат моите очи , Отворете месечна и седмична графика и погледнете .А за да тръгне на горе трябва да стигне до гапа и да удари последното ниво на седмична И тогава ... така че все още си е късо
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение

                                Много е рискова тази идея, няма смисъл да се гони дивото за сметка на питомното. Ако ще е такава консервативна позиция каквата предлагаш по добре на мястото на ТП на късата да се сложи бай лимит, друга опция е както аз ще направя в понеделник понеже си затворих позициите + добавките ми под 1.1300 кажи речи почти от дъното на + 1к лв, та от понеделник пускам дължа от текущи нива и добавките на долу както съм ги описал в предния пост, така съм почти сигурен че ще закача дъното или нещо близко до него и същевременно няма да изпусна ако тръгне веднага нагоре. Успех!
                                Вуйче, първото правило в този бизнес е, че никога не трябва да забравяме кой го контролира. А както добре знаем, организираната борсова престъпност не е благотворително дружество и мръсните номера са номер едно в репертоара и. Затова според мен преди сигурното тръгване към 1.20 ще има избиване на ченета на дълги стопаджии....

                                Коментар

                                Working...
                                X