IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
    Лето Господне 2020 Евро Долар че се търгува 1.18

    Други залози.
    Над 1.18 . Например , ще стигне 1.20 .


    Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
    Добре че ми каза да си пускам късите хахаха , много сте дълече от форекса чяк си губя времето с вас
    Струва ми се че бяха те репликирали заради целите които беше написал -
    Мисля че пътят към 1.00 и 0.95 е отворен

    Коментар


    • Лето Господне 2020 Евро Долар че се търгува 1.18

      Други залози.

      Коментар


      • Добре че ми каза да си пускам късите хахаха , много сте дълече от форекса чяк си губя времето с вас
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Чякай да видим дали съм се объркал
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Winter Разгледай мнение

            Mалко си се объркАл........... Нема нищо....
            Пускай си късите............
            Той просто ни даде ясен сигнал за дълги

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              Мисля че пътят към 1.00 и 0.95 е отворен , влизаме в бестегловност
              Не разбирам много от Форекс, но мисля , че сега пазара "зарежда" очакванията си за понижаването на лихвите от ФЕД ... В тоя смисъл едва ли ще мърда много от 1.10-1.11....т.е. няма да хване категорично посока без да е ясно с колко ще одрусат лихвите...
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                Мисля че пътят към 1.00 и 0.95 е отворен , влизаме в бестегловност
                Mалко си се объркАл........... Нема нищо....
                Пускай си късите............

                Коментар


                • Мисля че пътят към 1.00 и 0.95 е отворен , влизаме в бестегловност
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                    Ей сега да вземат да разходят яната до 109.50 и ще затвърдят имиджа си професионални гангстери!
                    Като гледам днес как долар -юан 7,0434 много ме съмнява дали ФЕД няма да сипе с фадромата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Еврото падна малко ,но яната е на път да скърши мераците на гущера........много скоро и еврото ще я последва.
                      Ей сега да вземат да разходят яната до 109.50 и ще затвърдят имиджа си професионални гангстери!

                      Коментар


                      • Еврото падна малко ,но яната е на път да скърши мераците на гущера........много скоро и еврото ще я последва.

                        Коментар



                        • Най плачещите -най големите водачи -най големите лъжци-най вероятно са се облагодетелствали -тяхната мамица -една година и кусур стоим на кота 1,13

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение
                            Не беше ли логично долара да позаслабне ,или бъркам някъде ?
                            В действията на организираната борсова престъпност няма нищо логично! Сега къртят ченетата на дългите стопаджии и после като излезе негативна новина за еврото или позитивна за долара, ще си тръгнат самички нагоре.

                            Коментар


                            • Не беше ли логично долара да позаслабне ,или бъркам някъде ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                                Как са дългите хави, Вуйче? Бай он дипс?
                                През август месец съм забелязал,че има най- големи движения при двойката евро-долар.

                                Коментар

                                Working...
                                X