IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
    малко са им рибоците искат всички да са хипнотизирани събират жерттви и затова възвеличават вдигането на лихвата като грандиозно събитие с вселенски мащаби
    Страх ги е да не им изгърмят борсите на акции както се случи на китайците.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Ще я вдигнат още тези дни,какво им пречи?
      малко са им рибоците искат всички да са хипнотизирани събират жерттви и затова възвеличават вдигането на лихвата като грандиозно събитие с вселенски мащаби
      Вся Власть Советам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
        няма няма сега всичко що е трейдър се е вторачило в лихвите и там ще бъде бурята
        Ще я вдигнат още тези дни,какво им пречи?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Ами факт е най големите движения на гущера са месец август и около Коледа.С тези
          падащи злато и петрол подозирам,че ще се покачи рязко.
          няма няма сега всичко що е трейдър се е вторачило в лихвите и там ще бъде бурята
          Вся Власть Советам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от xaro Разгледай мнение
            Интересен факт,утре ще стане ясно дали ще важи и за този август..2015г
            Ами факт е най големите движения на гущера са месец август и около Коледа.С тези
            падащи злато и петрол подозирам,че ще се покачи рязко.
            Last edited by Grosss; 06.08.2015, 17:26.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
              Това е някаква параноя с тези тайни служби))
              замисли се в сащ не искат да те пуснат като турист за коледа или ниагарския да видиш и са набутали всевъзможни бариери защото треперят да не им сториш нещо зло та сюлю ще го оставят да трупа милиарди и да се разпорежда
              Вся Власть Советам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                Това е някаква параноя с тези тайни служби))
                Не е параноя,факт е!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                  Това е някаква параноя с тези тайни служби))
                  все пак сащ е еталон за полицейщина
                  Вся Власть Советам

                  Коментар


                  • Това е някаква параноя с тези тайни служби))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                      Аз съм фен на Доналд Тръмп!Може да е надут и расист, но е доказан бизнесмен!Като чуя за Клинтън и Буш...ми намирисва на динасия , което е голямо недоразумение за САЩ!
                      вси4ки са поставени лица и агенти на службите..никой няма да те остави от лъска4 на ябълки да клатиш пазарите в твоя полза както твърдят 4е са запо4нали, вси4ки са агенти на фед (банкери, мениджери и тем подобна мафиотска сган) образно казано
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • Аз съм фен на Доналд Тръмп!Може да е надут и расист, но е доказан бизнесмен!Като чуя за Клинтън и Буш...ми намирисва на динасия , което е голямо недоразумение за САЩ!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Лошото ще е за тези,които пост фактум установят,че пазара вече е отразил вдигането на лихвите
                          Да ти кажа и аз много се опасявам от това. Все повече си мисля, че цената ше направи една осцилация 200 пипса в едната в другата посока и ще тръгне на север.

                          Коментар


                          • Лошото ще е за тези,които пост фактум установят,че пазара вече е отразил вдигането на лихвите
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              През 90те години на миналия век август винаги се оказваше инфарктен за форекса.
                              Обесняваха го че пазарът е тънък и към 10 август доларът здраво растеше.
                              Интересен факт,утре ще стане ясно дали ще важи и за този август..2015г

                              Коментар


                              • Преди малко ми затвори на печалба късата позицията при евро/паунд и реших да отворя една дълга от 0.6999 с плаващ стоп 45 пипса. Причината е, че мина от долу на горе средната линия на ББ на 4 часа
                                Успех на всички

                                Коментар

                                Working...
                                X