IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    и аз му се кумя на тези нива ,ама е в свободно падане в момента,може би ще падне още,макар,че на дневна си стърже южната стена на Бойлинджъра от доста време,а РСИ,е под 30,скоро ще е за купуване!
    Остави ти болинджъра.
    EUR/AUD падна под 200 дневния МА, а не ми се вярва при този сентимент да го пробие от първи път.
    Това ми е аргументът за дългите, но наистина са рискови.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      В Австралия има политическо напрежение.
      Днес закрепи AUD донякъде PMI индекса на HSBC за Китай, но това ще е от ден до пладне.Сентиментът засега е риск-оф.
      Дори еврото да е много слабо, все пак е втората резервна валута, а и съм направил нещо като хедж през паунда.

      Ще видим.
      Успех.
      М-да седим и гледаме мача.

      Успех!
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zloblivi_podritvaniq Разгледай мнение
        но пък ако продължаваш да си печеливш - защо не
        /не коментирам EUR/AUD /
        В Австралия има политическо напрежение.
        Днес закрепи AUD донякъде PMI индекса на HSBC за Китай, но това ще е от ден до пладне.Сентиментът засега е риск-оф.
        Дори еврото да е много слабо, все пак е втората резервна валута, а и съм направил нещо като хедж през паунда.

        Ще видим.
        Успех.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Сега пък и ти....
          Аз само днес се оплаках от AUD, а ти генерализираш за цяла година.

          Ще ги изчакам. До утре все ще дадат нещо дългите GBP/AUD или по-нататък, стига да не паднат под 1.4450 Щото там ще ги затварям.

          Дори се чудя дали и едни дълги EUR/AUD да не шибна.
          но пък ако продължаваш да си печеливш - защо не
          /не коментирам EUR/AUD /
          Last edited by zloblivi_podritvaniq; 21.03.2013, 21:52.

          Коментар


          • Дори се чудя дали и едни дълги EUR/AUD да не шибна.[/QUOTE]

            и аз му се кумя на тези нива ,ама е в свободно падане в момента,може би ще падне още,макар,че на дневна си стърже южната стена на Бойлинджъра от доста време,а РСИ,е под 30,скоро ще е за купуване!
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Сега пък и ти....
              Аз само днес се оплаках от AUD, а ти генерализираш за цяла година.

              Ще ги изчакам. До утре все ще дадат нещо дългите GBP/AUD или по-нататък, стига да не паднат под 1.4450 Щото там ще ги затварям.

              Дори се чудя дали и едни дълги EUR/AUD да не шибна.
              тц
              минаваш КОНТРЕЛ ако ги шибнеш
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от zloblivi_podritvaniq Разгледай мнение
                oshte predi 1 godina kazah 4e fundament na pazarite nqma, nqma i do tozi moment

                vsi4ko e tehnika v momenta /no ne e tehni4eski analiz/
                Сега пък и ти....
                Аз само днес се оплаках от AUD, а ти генерализираш за цяла година.

                Ще ги изчакам. До утре все ще дадат нещо дългите GBP/AUD или по-нататък, стига да не паднат под 1.4450 Щото там ще ги затварям.

                Дори се чудя дали и едни дълги EUR/AUD да не шибна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                  Маранди..не съм казал че си натрапник или да имам ирония спрямо теб или някои друг.Но наистина мие интересно как се удвоява акаунт за седмица или как за 8г. само 180% на акаунт....Първото ми се вижда невъзможно и супер рисковано а второто е непечелившо.
                  Умножи 1.15*1.15*1.15 ..... за 5 работни дни и ще получиш резултат за седмицата ( капитализиран ). Или средно 15% профит на акаунта дневно.

                  В момента денся мега консервативно, понеже майка ми почина преди 10 месеца и ми се наложи да изтегля от акаунта си почти 5 цифрено число, за да я изпратя жената горе, както трябва.

                  Има техника на превъртане и строги правила, за не попадне акаунта в риск. Т'ва са само 15% все пак и не мисля, че е нещо особено.

                  Сигурен съм, че има мастъри тук, където се хилят с подобни смешни резултати, но това е моя стил, предвид опита ми и фалиралите 2-3 реални акаунта преди години.

                  Имаш структура, скорост и преливане в стратегии като наборът е голям за всяка ситуация. Т.е. нямаш губеща ситуация, а я обръщаш в печеливша.

                  П.П. След малко старите кучета пак ще се похилят с Русото, ама толкоз си мога. Сорка

                  Успех!
                  Last edited by marandi; 21.03.2013, 21:28.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Днес най-ме дразни AUD.
                    Движи се против всички корелации през последните 2 години.

                    Разваля ми удоволствието да гледам как би се покачвала GBP/AUD двойката.
                    oshte predi 1 godina kazah 4e fundament na pazarite nqma, nqma i do tozi moment

                    vsi4ko e tehnika v momenta /no ne e tehni4eski analiz/

                    Коментар


                    • Днес най-ме дразни AUD.
                      Движи се против всички корелации през последните 2 години.

                      Разваля ми удоволствието да гледам как би се покачвала GBP/AUD двойката.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
                        Statement:Ние,киприотите,категорично протестираме,бла,бла,бла,настояваме,бла,бла,бла,и се противопоставяме бла,бла,бла.Смукахме от две цоцки,оставяте ни само маркуча.Ще се борим до пълна победа на комунизмо-капитализма,за неотменното ни право да си клатим краката и девойки от Третия свят.Подпис:посран хитрец.
                        +10000000000
                        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                        Коментар


                        • Statement:Ние,киприотите,категорично протестираме,бла,бла,бла,настояваме,бла,бла,бла,и се противопоставяме бла,бла,бла.Смукахме от две цоцки,оставяте ни само маркуча.Ще се борим до пълна победа на комунизмо-капитализма,за неотменното ни право да си клатим краката и девойки от Третия свят.Подпис:посран хитрец.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            късите маи ще слязат до първиат стоп на ТАТО 28.28 задаго ядосат
                            споко - it's impossible
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Cyprus/Eurogroup statement at 18.00 gmt

                              Това май чакат.
                              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                              Коментар


                              • късите маи ще слязат до първиат стоп на ТАТО 28.28 задаго ядосат
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X