IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Напротив, всичко е нормално. Просто гледаме поредната серия от нашумелия вече сериал- Меркел срещу пазара

    Коментар


    • Е няма, тези 4 точки у S&P-то требе ги пробва

      Коментар


      • счупи ми тармъка
        бе какво се случва...пак не разбирам.няма логика тука ейййй
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • дакс
          капалъ
          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
            Мъка, човек, мъка, ама не се и осъзнаваш.

            НЯМА американски вид търговия. Няма кипърски офшорки с американски платофрми. НЯМА и как да си изкарал 100 пипа от йената, защото ниво от 82.хх не сме виждали от много месеци.

            Пък ако ще и 1000 да се изфукаш, че си изкарал, никой няма да ти повярва като те гледа какъв си палячо.

            Айде със здраве и американска търговия напред към прогрес.

            Браточка,

            точно такива пауни ме отблъскват да помагам на 'орицата, а не че не искам. Глей си демо-то и си трай.

            П.П. Някой ден ще се радвам да се видим и да ме наречеш в лицето публично лъжец, защото ще си се проснал по нос веднага. Русото не е анонимник за разлика от тИбя. Капиш?

            Да ти коментирам простотиите за "няма", "няма", "няма" ти качвам една картинка да си я гледаш.

            Мухльовци кат' теб даже няма да се извинят, щот' съвременните пишлегарчета не разбрахте, че все още има хора, които държат на думата си, а НЕ на стинките и всичко, което съм казал е така, а защо ти си нямаш понятие от елементарни правила на форекс е друга тема. Иди на курс, но едва ли ще ти помогне.

            Цък: ( извадено ти движението на йена с дата на 5 мин. кендъл стикс - виж си от кое ниво съм я хванал ), което го "НЯМАЛО" - ДНЕС! Отдолу са ти часовете, понеже ми изглеждаш на ултра-тъп и затова ти обяснявам как да боравиш с графики. Долу дата и по часове на графиката, в дясно нивата по вертикалата.
            Attached Files
            Last edited by marandi; 02.04.2013, 17:41.

            Коментар


            • Какво става тука?
              Днес малко работа ми излезе ,ама доволно много хубва проджба направих и след 2 месеца ,че си харча гущерите в Ню Йорк

              Гледам Андита ,Мамуни и Редове са се запритеснявали за Дакса-СПОКОЙНО

              щЕ МУ СТРОШИМ КОКАЛИТЕ-ОЩЕ МАЛКО СИЛИЧКА ИМА

              В най лошия случай ще изчакаме до месец май-а там нали ви е ясна картинката.

              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Справка вижте видовете валутна търговия съм писал, а т'ва че ти не си ги чувал е твой проблем. Платформата може да ти е всякакво дърво - даже и марсианска, въпросът е какви възможности има и въобще знаеш ли какво правиш.

                Кой чупи тъпомера е видно, трябваше да се фукам след колегите, че съм над 100 пипа днес ли досега?
                Мъка, човек, мъка, ама не се и осъзнаваш.

                НЯМА американски вид търговия. Няма кипърски офшорки с американски платофрми. НЯМА и как да си изкарал 100 пипа от йената, защото ниво от 82.хх не сме виждали от много месеци.

                Пък ако ще и 1000 да се изфукаш, че си изкарал, никой няма да ти повярва като те гледа какъв си палячо.

                Айде със здраве и американска търговия напред към прогрес.

                Last edited by absfresh; 02.04.2013, 15:04.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Справка вижте видовете валутна търговия съм писал, а т'ва че ти не си ги чувал е твой проблем. Платформата може да ти е всякакво дърво - даже и марсианска, въпросът е какви възможности има и въобще знаеш ли какво правиш.

                  Кой чупи тъпомера е видно, трябваше да се фукам след колегите, че съм над 100 пипа днес ли досега?
                  ехе я се сбиите така само с кавги закаде.аз със моите скапани 30 пипа съм ебаси назадналия

                  Коментар


                  • не го разбирам (вече) тоя пазар.технически ми е ясен да не ме разберете неправилно
                    след пладнешки обир на спестяванията в банките на една УЖ демократична,Европейска държава.последвалото (мънкане-подготвяне),че може да станат за пример.еврото си е там,където си беше.дакса се опитва да (полети).къде е логиката.няма май логика

                    едно клипче,което на мен ми разясни що е то логика

                    http://vbox7.com/play:8e074549
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                      Човече, не ми е до храчене, ще ти се посмея час - два и ще те забравя, ама стегни се малко, кажи си , че си нямаш идея за какво говориш и готово.

                      Какъв е този американски вид търговия? Това е някакво ново 20.
                      Каква е тази американска платформа на кипърска офшорка?

                      Очаквах да се появиш с някое мъдрослово, ама ти разби тъпомора.
                      Справка вижте видовете валутна търговия съм писал, а т'ва че ти не си ги чувал е твой проблем. Платформата може да ти е всякакво дърво - даже и марсианска, въпросът е какви възможности има и въобще знаеш ли какво правиш.

                      Кой чупи тъпомера е видно, трябваше да се фукам след колегите, че съм над 100 пипа днес ли досега?
                      Last edited by marandi; 02.04.2013, 14:48.

                      Коментар


                      • еи опасни сте еи.4акате ако се осера и да ме побъркате ама като не вси4ко мъл4и.даите да си лафим тука може излезе някои от нас факир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          За ливърийдж е лесно 1:100 винаги, валути, метали, петрол ( индекси не чаткам, ама бих ги бухал през опшъни, а не през тая платфома, щот' няма да е удобна ).

                          Не денся с европейска платформа, а с щатска ( има значение ) - справка вижте си видовете валутна търговия.


                          и тук, открийте разликите


                          П.П. Някои колеги им пишеш за видове валутна търговия, па те отлетяха на щатски брокери. Брокерът е кипърска офшорска, собсвеност на баМки. Въпросът е какъв вид търговия поддържа платформата ви.

                          Човече, не ми е до храчене, ще ти се посмея час - два и ще те забравя, ама стегни се малко, кажи си , че си нямаш идея за какво говориш и готово.

                          Какъв е този американски вид търговия? Това е някакво ново 20.
                          Каква е тази американска платформа на кипърска офшорка?

                          Очаквах да се появиш с някое мъдрослово, ама ти разби тъпомора.
                          Last edited by absfresh; 02.04.2013, 14:28.

                          Коментар


                          • Днес само йена закачих на бай в 82.67 и преместих стоп-чето да гарантира профит в 83.10. Другото ми беше скука и 1 селл в НЗД, ама той е по-специфичен.

                            П.П. Някои колеги им пишеш за видове валутна търговия, па те отлетяха на щатски брокери. Брокерът е кипърска офшорска, собсвеност на баМки. Въпросът е какъв вид търговия поддържа платформата ви.

                            Не е лошо поне да се чете кой какво пише, но явно идеята е да се храчи наред, че и обясняние се искат, отчети и т.н.

                            Виждал съм наглост, ама и моето търпение има граници. Хайде успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              имам 40 но това е нищо заж сега и дадената ситуациа
                              аз казвам какво играя с параметри преди да е запо4нало движението.

                              Коментар


                              • имам 40 но това е нищо заж сега и дадената ситуациа
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X