IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Та каква трябва да е цената на долара според Тръмп и кой го сваля?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      http://www.investor.bg/bloomberg-tv/...nenada-243883/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

        Явно все още има "наглеци", осмеляващи се да скъсяват и затова продължават напъните нагоре.
        http://www.dnes.bg/world/2017/04/13/...e-silen.338010

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Фед дебне гугутките да се съберат на бида и пуска самосвалите.
          Явно все още има "наглеци", осмеляващи се да скъсяват и затова продължават напъните нагоре.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
            Под 5% от създадените у нас през 2010 г. фирми оцеляват пет години по-късно http://www.investor.bg/energetika/47...-kysno-243979/

            Горе-долу като на Форекса, но много от тия са яли много по-големи дървета от някои занулили сметка
            2010 (ако не греша) имаше една европейска програма, от която плащаха заплатите на новорегистрираните фирми. Народът яко се беше юрнал да регистрира нови, за да облажи. Нормално е към днешна дата да не съществуват.

            Най- драстичният случай, за който се сещам и имам достоверна информация, беше свързан с една от големите перачници - разбиха "бизнеса" на десетки фирмички с по няколко човека персонал и усвоиха една камара пари. Ако гледаш статистиката, към днешна дата никоя от тях не съществува, но пък "бизнесът" си върви.

            Но, сигурен съм, си наясно с всичко това.
            ​​

            Коментар


            • Фед дебне гугутките да се съберат на бида и пуска самосвалите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                За мен "грубия" анализ е - оттук надолу до гапа на Макрон и после нагоре до не повече от 1,2040 - 1,2080,след което вече към парапета! Проблемът е,че цялото лашкане до 1,0000 може да отнеме още 2-3 години с оглед протакане сегашните "политики" на централните банки ....
                Нема такова нещо, Каролев каза паритет до края на годината:
                http://spisanie.manager.bg/broi-219/...ya-na-godinata



                Начи като го знам как лъже, изтръсках даже и касичката и стотинките обърнах в евра. Откак го каза тва еврото е само нагоре

                Коментар


                • Под 5% от създадените у нас през 2010 г. фирми оцеляват пет години по-късно http://www.investor.bg/energetika/47...-kysno-243979/

                  Горе-долу като на Форекса, но много от тия са яли много по-големи дървета от някои занулили сметка
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    За мен "грубия" анализ е - оттук надолу до гапа на Макрон и после нагоре до не повече от 1,2040 - 1,2080,след което вече към парапета! Проблемът е,че цялото лашкане до 1,0000 може да отнеме още 2-3 години с оглед протакане сегашните "политики" на централните банки ....
                    По тази схема самото достигане на 1.2040-80 ще отнеме около 10-12 месеца

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                      Значи имаш пробив на седмичен връх, подвърждение за който търсиш на часови и минутни графики?
                      Идеята на малките фреймове е точно такава да даде най-лимитиран риск, когато се гони таргет от по-висока йерархия.
                      При 1 и 4 часа обикновено се слиза на 5 и 15М.
                      Когато търговията ти е в интраседмичен времеви хоризонт сигнала идва от дневна и седмична, а слизаш за стоповете от 1 или 4 часа
                      Таргетите винаги са ти от по-високия фрейм, от който слагаш стоповете.
                      Това е общо взето, идеята да имаш импулсна структура (т.е белег за трендово движение, което е късо по време и с голяма ценова амплитуда)
                      Last edited by Stazis; 29.07.2017, 10:11.

                      Коментар


                      • За мен "грубия" анализ е - оттук надолу до гапа на Макрон и после нагоре до не повече от 1,2040 - 1,2080,след което вече към парапета! Проблемът е,че цялото лашкане до 1,0000 може да отнеме още 2-3 години с оглед протакане сегашните "политики" на централните банки ....
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Stazis Разгледай мнение
                          Когато бие върха в 1.1774-80, новото критично ниво става 1.1645(класическият стоп на позиция при 4Н).
                          В трейдинг ситуация може да се сложи на стоп-а и по-малък на дъното на последната корекция от 5 и 15 мин. фрейм едва при излизане над пика 1.1775-80. за да се оптимизира риск стопа спрямо лимита.
                          Значи имаш пробив на седмичен връх, подвърждение за който търсиш на часови и минутни графики?

                          Коментар


                          • Когато бие върха в 1.1774-80, новото критично ниво става 1.1645(класическият стоп на позиция при 4Н).
                            В трейдинг ситуация може да се сложи на стоп-а и по-малък на дъното на последната корекция от 5 и 15 мин. фрейм едва при излизане над пика 1.1775-80. за да се оптимизира риск стопа спрямо лимита.

                            Коментар


                            • Ще ми се да вярвяам , че имаме някъв локален връх в евро долар, но още сме далеч от потвърджение за такъв.
                              Сега гледам стопа на 1,1788 е от
                              целял , но до кога не е ясно. В момента затварям част от късите на 1,1667. Общата загуба от Април до сега в тая двойка е малко над 2000 евро.
                              Та по анализите.
                              Комфорт за късите е падане първо под 1.1620 и после под 1.1550 и задържане там поне два дни.
                              Всичко друго е дълги за тест на 1.1750 или поне 22.
                              Аз стискам още къси и то доста обем със средна почти 1.1600.

                              Коментар


                              • Според мен това беше максимума на еврото на този етап.Съществува и варианта за 1.1870-80 но не вярвам да стане.
                                От тук според мен трябва да видим една корекция до към 1.1350-.1400 и двумесечен рейндж.
                                Време е за прибиране на печалбите и за карибски нощи за тези които са отиграли импулса.За останалите......
                                Състраданието не е добродетел

                                Коментар

                                Working...
                                X