IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Словения да поиска няколко млрд. Само това ще ни спаси
    Ае наздраве.
    Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

    Коментар


    • моя палантир казва 1,34

      Коментар


      • според мене утре други ден 1.309 и после пак нагоре до 1.32 , ама к'фо пиша аз, аз не разбира
        Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
          Е споко де , нищо не е станало , захлупи ме малко и това е ,
          е виж и ТАТО влиза къс , щом сме двама страшно няма
          Трима, трима Аз днеска залюхах 2 седмици успешна търговия
          Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
            Зара ..под нищо не сме се обединили....има ме бикове мечки треидари...и не ориентирани....Ти от кои си...

            Разсъжденията ми от снощи за диаманта - са чисто теоретични: направих един "прочит" на онова, което някой /не помня имената на авторите/ - ни казва за определена силна фигура в ТА.

            Разбира се, малко по-рано бях почнал да градя позиция на база - поскъпване на долара спрямо еврото. Това "да градя" - беше често използван израз и от "коко", който доста активно описваше тук позициите си. Аз няма да правя това - въпрос на разбиране. Само ще споделя, че от настоящите нива НЯМА да добавям, защото още нямам идея докъде ще се наложи да катерим, а определено трябва всеки да се съобразява със сметката си и с гаранционната сума на база отворени позиции.

            Това не е нищо ново за вас, хайде да не ви отегчавам. Нищо ново не мога да кажа. Посоката ми е надолу, но все още нямам идея докъде ще ходим, напук на фундамента... Мисля, ако качваме до нивата, които Вуйчо споменава - АКО стигнем до там, оттам вече мога леко да добавя към позицията, за да усредня на по-високо ниво, но тогава вероятно може за броени минути да бъда опроверган от пазара...

            Тато ли беше казал, че ние само предполагаме, а пазара разполага...

            Абе, има много важни истини, на които се учим..., цял живот!

            Успехи, аз приключвам за тая вечер, защото ми се затварят очите...
            If something inspires you, follow it! Henry Ford

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
              ...алооооо....младоженецаааа....изброй до 5 от > 1,3021 бря........
              не става - броил съм го веке туй
              ако падне 3173 скачам на късите
              Last edited by ТАТО; 16.04.2013, 22:05.
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                льоша работа туй с жените -само разсейват мъжа от работата му - и накрая пак той виновен
                ...алооооо....младоженецаааа....изброй до 5 от > 1,3021 бря........
                Last edited by 6969; 16.04.2013, 21:42.

                Коментар


                • Маимун......изкърти ме страшен си
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                    льоша работа туй с жените -само разсейват мъжа от работата му - и накрая пак той виновен
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • Зара ..под нищо не сме се обединили....има ме бикове мечки треидари...и не ориентирани....Ти от кои си...
                      Животът е огледало.....усмихвай се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                        Е споко де , нищо не е станало , захлупи ме малко и това е ,
                        е виж и ТАТО влиза къс , щом сме двама страшно няма

                        Коментар


                        • Е споко де , нищо не е станало , захлупи ме малко и това е ,
                          е виж и ТАТО влиза къс , щом сме двама страшно няма
                          Мнението ми води до фалит !

                          Коментар


                          • ДОВРЕ щом си на 4 часа влез на 33....със стоп на 37.20стоп с 10% акаунд ....бих се опитал дате разбера.....имаго при по дългосрочните ....за поне ДВА обема на позицията ....иначе няма смисъл
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Какво сте сътворили, колеги? От снощи ме няма тук, а вие - да не чуете за фигура диамант и сте тръгнали да тествате - подкрепи/съпротиви - направо сте литнали в небесата...

                              Чудя се какво да напиша. Ами - това, което помня от време оно - преди 6-7 години: диамантът е силна фигура във форекса, а линията на съпротива - вече я бистрихме..., а вие сте я тествали, пробили и сега вече нещата са прескочили в "отвъдното"...

                              Все пак - да не забравяме, че точно тая фигура беше на едночасова и по-малки графики, така че - мисля, че няма смисъл да я намесваме отново... Абе, чуя ли само за ТА - аз не мисля сериозно...

                              Горното е несериозно, но за мен има доза истина, ако цените се движат по точно дефиниран начин..., а това е - не защото някой го е казал, за да вземе нечии пари за книжката си, а защото са се потвърждавали /вярвам/ многократно движенията, които са нарекли с определено име...

                              Скоро бях прочел една умна мисъл от "Наивник", а той казва назад: "Щом всички се обединяваме около една посока на движение на цените, значи скоро ще гризнем дръвцето..." /нещо подобно беше и ме остави замислен.../

                              Успехи!
                              If something inspires you, follow it! Henry Ford

                              Коментар


                              • ТАТО ке се пробва пак с къси малко преди 3228 - 50% фибо от 3710 до 2747 1/2 лот
                                пп. и по точно от 3210
                                Last edited by ТАТО; 16.04.2013, 21:05.
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X