IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Интересно Анон как тълкува фундамента към днешна дата? Ако се навърта тъдява, да даде жокер.

    Коментар


    • ...

      направил съм грешка в анализа
      погледнах нещата от друга гледна то4ка и си връщам думите назад

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zloblivi_podritvaniq Разгледай мнение
        според мен долара ще пада а златото ще катери защото има несигурност
        относно американското правителство, но в същото време проблемите не са опряли
        все още до бизнеса/рано е корпорациите да реагират на слу4ващото се/
        което пък зна4и 4е борсите петрола и останалите валути /без долар/а няма да падат

        не е препоръка
        Това засяга само администрацията, а не правителството или бизнеса...

        Но виж тук - Часът на истината за правителството на Италия - в сряда ще има изненади

        Направо си реве за къси при еврото от утре
        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

        Коментар


        • Ръководителят на бюджетната служба на САЩ Силвия Матюс Бъруел нареди да започне затварянето на федералните агенции, след като американският Конгрес не успя да прокара бюджета, който трябваше да предотврати спирането на дейността на правителството.

          Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

          Коментар


          • според мен долара ще пада а златото ще катери защото има несигурност
            относно американското правителство, но в същото време проблемите не са опряли
            все още до бизнеса/рано е корпорациите да реагират на слу4ващото се/
            което пък зна4и 4е борсите петрола и останалите валути /без долар/а няма да падат

            не е препоръка
            Last edited by zloblivi_podritvaniq; 01.10.2013, 12:58.

            Коментар


            • Нещата загрубяват и то много, въпросът е дали театърът е да сринат долара до голямо дъно и изведнъж да го вдигнат или се готви мощен удар над еврото? Мнения?

              Всеки случай, скоро нечия сметка ще се уголеми с няколко милиарда за сметка на цаци, рачета, миди, водорасли и тук-там някой дребен рибар.
              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                У Щатско започна да замирисва
                Ще направят белята
                То мирише отдавна, но сега ще се усети.

                Коментар


                • У Щатско започна да замирисва
                  Ще направят белята
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ALEX_D_GREAT Разгледай мнение
                    Какво е това "бай да уей"? Нещо като бай Ганьо или...?
                    Не, нещо като - "Аеее, хващай пътя"

                    Къс кабел...
                    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                      Бай да уей, издължих го ойрото от 1.3502 с 1 лот - оставих 0.3 лот за 1.37.
                      Какво е това "бай да уей"? Нещо като бай Ганьо или...?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
                        А тебе що'т те питат , та ръсиш...!!! Денси си там нещо си и к'во си денсиш и остави 'орицата да си денсят тяхното !!!!!
                        Е, па тоя ... - хахаха

                        П.П. Ти да си ме видял да ръся "мозъци" от типа купете на толкоз - продайте на еди-колко си?

                        Или реши да си покажеш възрастта, че ставате заядливи на дърти години? Ърмм ...?

                        хахаха

                        Коментар


                        • ECB’s Mersch says crisis practically over in the US

                          Don’t know if he means the problems are over or it’s “game over” ;-)
                          ECB faces huge logistical challenge (how many trucks to use to deliver the next LTRO)

                          Веселяци!!!

                          Коментар


                          • Та Бля на въпросите ти:

                            Търгувам ойро/долар, паунд/долар, ози/долар и долар/йена. Бях включил и евро/йена и паунд/йена ама ми дойде в повече.

                            Новини чета - но не когато търгувам. Ако се ровя в новините или драскам тука значи или нямам позиция и не виждам нищо интересно на графиката или съм си взел парите за първоначалния стоп и стопа ми на нула и чакам ще взема ли нещо повече или не.

                            Преди важни новини излизам от пазара и не пипам. Като минат - ако има вход на графиката - търгувам, ако няма - няма.

                            Бай да уей, издължих го ойрото от 1.3502 с 1 лот - оставих 0.3 лот за 1.37. Ама много се чудя дали да не ги прибирам и тях.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              .... дет' никой не го пита - па той все "акъли" ръси...
                              А тебе що'т те питат , та ръсиш...!!! Денси си там нещо си и к'во си денсиш и остави 'орицата да си денсят тяхното !!!!!

                              Коментар


                              • Бляков,

                                остави 'орицата да си денсят как им е удобно, бря?!

                                Нит' им знаеш платформите, нито позициите, нит' тактиките и стратегиите - нито нищо.

                                Ставаш кат' досадник кат' оня Зарко, дет' никой не го пита - па той все "акъли" ръси - долат' му набият майните 20 души и се скрива.

                                Седи мирен малко
                                -------------------------------------------------

                                Ай, наздраве и успех!

                                Тая седмица ще се надлъгваме цаците с акулите

                                Коментар

                                Working...
                                X