IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    ЩО МЪЛЧИТЕ БРЕ.
    НЯМА ЛИ НЯКОЙ ДА ИСТИПОСА НЯКОЯ ЧЕРГА И ДА КАЖЕ ДО КОГА ЩЕ РАСТЕ ЕВРОПЕЕЦЪТ?
    Ето ти една примерна прогноза. Естествено, всичко е в сферата на вероятностите и предположенията, и няма гаранция, че нещата ще се развият така.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      какво става на 6-ти май?
      ядем и пием по случай Гергьовден

      Коментар


      • Първоначално изпратено от xaro Разгледай мнение
        До 6 май ще е така!
        какво става на 6-ти май?
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          ЩО МЪЛЧИТЕ БРЕ.
          НЯМА ЛИ НЯКОЙ ДА ИСТИПОСА НЯКОЯ ЧЕРГА И ДА КАЖЕ ДО КОГА ЩЕ РАСТЕ ЕВРОПЕЕЦЪТ?
          До 6 май ще е така!

          Коментар


          • ЩО МЪЛЧИТЕ БРЕ.
            НЯМА ЛИ НЯКОЙ ДА ИСТИПОСА НЯКОЯ ЧЕРГА И ДА КАЖЕ ДО КОГА ЩЕ РАСТЕ ЕВРОПЕЕЦЪТ?
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tankan Разгледай мнение
              Май може и в делтасток... даже скоро ми пуснаха някакво съобщение за няколко ETF-а (включително и на петрола), които могат да се търгуват на extended hours ... но още не съм ги пробвал ...
              Делтите в последно време яко цакат с топла бира....ама всеки сам си знае как предпочита бирата.
              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

              Коментар


              • Е, де що е истински брокер си търгува ЕТФи на петрола.
                ETFs да искаш
                Crude Oil ETF List
                Ти сигурен ли си, че точно за това питаш???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от daniel77 Разгледай мнение
                  Здравейте!
                  Някой знае ли къде мога да търгувам ETF на петрола?
                  Май може и в делтасток... даже скоро ми пуснаха някакво съобщение за няколко ETF-а (включително и на петрола), които могат да се търгуват на extended hours ... но още не съм ги пробвал ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от daniel77 Разгледай мнение
                    Здравейте!
                    Някой знае ли къде мога да търгувам ETF на петрола?
                    в трейдър бг имат за други брокери незнам, нека да кажат колегите.

                    Коментар


                    • Здравейте!
                      Някой знае ли къде мога да търгувам ETF на петрола?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vindimm1 Разгледай мнение
                        Това ясно за гапа - че лимита се изпълнява на цената на отваряне. Това го знам. Но аз говоря за нещо съвсем друго. Става въпрос, че ми изпълняват лимитите на по-добра цена при вече отдавна отворил пазар, по средата на сесията например. Първоначално си помислих, че е някаква грешка от тяхна страна, но явно не е грешка защото се е случвало доста пъти, а не само веднъж.
                        Да, и при мен се случва същото - пускат ми лимитите на по-добра цена ... Даже и брат ми се зариби и сега и той ще си отваря сметка там че да намаже

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                          Е ти ме уби..... Ти първо се научи как функционира пазара, индексите и всички останало, после хвали тия смешковци от делтата
                          Абе смешковци или не ... аз ти казвам, че ми изпълняват лимитите на по-добра цена и това ме устройва перфектно. А относно моето разбиране за функционирането на пазара -ти за това не бери грижа. Обаче едно е да разбираш как функционира пазара, а съвсем друго е да можеш да печелиш на него.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от non4e Разгледай мнение
                            Когато си сложил лимит и пазара отвори на цена по-висока от лимита той се изпълнява при цената на отваряне, защото няма котировка на нивото на твоя лимит. Случва се при гап и по същата причина стоп поръчка може да се изпълни при котировка ралична от поставената, т.е. при по-лоша цена.
                            Това ясно за гапа - че лимита се изпълнява на цената на отваряне. Това го знам. Но аз говоря за нещо съвсем друго. Става въпрос, че ми изпълняват лимитите на по-добра цена при вече отдавна отворил пазар, по средата на сесията например. Първоначално си помислих, че е някаква грешка от тяхна страна, но явно не е грешка защото се е случвало доста пъти, а не само веднъж.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vindimm1 Разгледай мнение
                              Ами не съм съгласен с теб. Според мен Делтасток имат много добри условия. Аз също търгувам с по няколко сделки на ден и мога да кажа че даже си подобряват изпълнението. Сега много ясно че ще имаш слипидж при някакви важни новини например лихви или неселскостопанска заетост. Това всички брокери го имат и е нормално. Но не съм забелязал да имат слипидж при нормален пазар, тоест ако няма някакви важни новини които да движат пазара. А относно това че гонят да удрят стопове или както се нарича Stop Hunting то това го прави самият пазар или по-точно големите играчи на пазара, а не брокерите. Брокерите нямат нищо общо с това. А между другото от известно време забелязвам и нещо което много ми харесва при Делтасток, но не мога да си го обясня, а именно, че ми изпълняват лимитите на по-добра цена от която съм заявил. Е не всеки път де, но често. Аз търгувам главно с Dax и доста от лимитите ми ги изпълняват на по-добра от заявената цена с по 1-2 евра, а веднъж с 7 евра по-добра цена, но не мога да си обясня защо. Ако някой знае, моля да сподели.
                              Е ти ме уби..... Ти първо се научи как функционира пазара, индексите и всички останало, после хвали тия смешковци от делтата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vindimm1 Разгледай мнение
                                ... доста от лимитите ми ги изпълняват на по-добра от заявената цена с по 1-2 евра, а веднъж с 7 евра по-добра цена, но не мога да си обясня защо. Ако някой знае, моля да сподели.
                                Когато си сложил лимит и пазара отвори на цена по-висока от лимита той се изпълнява при цената на отваряне, защото няма котировка на нивото на твоя лимит. Случва се при гап и по същата причина стоп поръчка може да се изпълни при котировка ралична от поставената, т.е. при по-лоша цена.

                                Коментар

                                Working...
                                X