IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Xм,кабела ми увисна

    бат Маранди ще управи работата
    Пак се отложи баницата с тоя паунд да'е ...

    П.П. Смятай к'ви сме мастъри за една баница да не можем да изкараме - хихи

    В момента ЮКей яко гмуркат кат' икономика и понеже са единсвените с положителен прираст в ЕС ( тъпчат се с емигранти кат' гламави ) го докарват от имотки - да им помпят цените и наемите. Тоя процес вече е изчерпан кат' инструмент.

    Преди да думне имотния балон обаче вече монетарно ще са издъхнали и ще започен повишаване на основния лихвен процент. Вероятно ще са първите, които ще го вдигнат.

    Ся, номера е как да си дочакаме баничката да'е ..

    Дари английска баничка на българче - остави гладно англичанче
    Last edited by marandi; 17.10.2013, 20:37.

    Коментар


    • Marandi , аз фундамента го следя само за да потвърди или отхвърли дългосрочната
      ми позиция например ,иначе съм съгласен с нещата които казваш , но нали там е
      идеята , да търсим корелации/зависимости/технически модели ако щеш , на които
      да можем да се опрем при взимането на някакво решение... иначе какво се получава..
      Едно голямо налучкване на което не може да се разчита и рано или късно грешиш
      Мнението ми води до фалит !

      Коментар


      • 1.37 идва

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
          Едно стана ясно обаче...то след движението е много лесно да се анализира ама
          все пак ... и то е че през цялото време докато се клатушкахме между 1.3450 и 1.3600++
          големите са купували яко , не знам някой друг търгува ли разчитайки на корелация
          между долара и златото , но според мен сега калкулираме възхода на златото до
          1796 долара (моментът преди да се срине) , не знам точно в коя фаза се намираме
          но е факт , всяка корекция се купува яко . Внимавайте с обемите и слагайте стопове !!!
          Няма такова нещо и аз не съм съгласен.

          Недей дава подобни числа, че ще подведеш някого без да искаш ( особено за златото ).

          Е/д е селл-нато отдавна, просто пържиха стоп-ове. Вход за селл там чак над 1.3710, ако удари, ама тоя месец няма да е според мен - нищо, че "близна" няколко пъти.

          От над 1-на година златото не става за хеджиране - последната ми позиция там беше в 1650 и повече не съм го пипал.
          -------------------------------------------------------------

          Пак повтарям - ЕС си изяде целият дефлационен марж - като монетарна политика - т'ва единствено топли Германия заради износа, но ще е до е време - ся ЕС ще влезе в още по-тежка рецесия и 2015 ще е критична.

          Не мога да се сетя за по-тъпи мерки ( монерарни и фискални ) - имам чувството, че го правят нарочно.

          Нито решиха проблема с безработицата, нито проблема с икономическия растеж.

          2 мангала да хвана от пътя - пак нямаше толкоз да огафят.

          П.П. В момента,ако бие нивата 1.3710 отиваме на 1.4250 там вече може по-мощно да се влиза, но не виждам как ще стане тоя сценарий.

          Т'ва ще означава поредната рецесия в ЕС, а вече ни тряснаха 3 рецесии за 5 години.

          Ай, кажи ми по-тъпи от тия виждал ли си? Вече няма и буфери ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
            Едно стана ясно обаче...то след движението е много лесно да се анализира ама
            все пак ... и то е че през цялото време докато се клатушкахме между 1.3450 и 1.3600++
            големите са купували яко , не знам някой друг търгува ли разчитайки на корелация
            между долара и златото , но според мен сега калкулираме възхода на златото до
            1796 долара (моментът преди да се срине) , не знам точно в коя фаза се намираме
            но е факт , всяка корекция се купува яко . Внимавайте с обемите и слагайте стопове !!!
            Не съм съгласен, че големите са купували нещо през това време. Следя им обемите през фючърсите. Удариха рекорд по никакви обеми и опън интерес на всички инструменти - и на вълутните и на металите и енергиите. Единственото което купуваха бяха Т-бондовете. Дори имаше дни в които закриваха дълги евра, но не купуваха долари. Намаляваха си нетната спекулативна позиция която беше и е дълга в евро.
            Днес удариха обаче обеми определено - има изтъргувани за еврото към момента 201 000 контракта, само за сравнение - последните 5 дни и последните 20 дни са търгувани средно 160 000 на ден.

            Коментар


            • Едно стана ясно обаче...то след движението е много лесно да се анализира ама
              все пак ... и то е че през цялото време докато се клатушкахме между 1.3450 и 1.3600++
              големите са купували яко , не знам някой друг търгува ли разчитайки на корелация
              между долара и златото , но според мен сега калкулираме възхода на златото до
              1796 долара (моментът преди да се срине) , не знам точно в коя фаза се намираме
              но е факт , всяка корекция се купува яко . Внимавайте с обемите и слагайте стопове !!!
              Мнението ми води до фалит !

              Коментар


              • Xм,кабела ми увисна

                бат Маранди ще управи работата
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                  Поразгледах няколко клиента и що да видя - на никоя мобилните им версии не ми харесват. Единствено Trader.BG имат уеб и мобилна еднаква, но пък не ми харесва осредняването, аз обичам да правя по доста сделки.

                  Мамата си трака. :/
                  http://www.icmarkets.com/ Огледай ги.

                  Коментар


                  • Поразгледах няколко клиента и що да видя - на никоя мобилните им версии не ми харесват. Единствено Trader.BG имат уеб и мобилна еднаква, но пък не ми харесва осредняването, аз обичам да правя по доста сделки.

                    Мамата си трака. :/
                    От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                      Тва за надолу не го виждам вече как ще стане , и аз имах къси позиции надявайки се
                      за още едни 100 пипса надолу , но не , сега спокойно може да циклим около седмица
                      когато мисля че ще видим нов импулс нагоре , а тъй като времево ще е доста повече
                      като нищо може да си заформи и тренд и да катери по малко всеки ден нагоре .
                      Така ги виждам аз нещата
                      Такъв маркет е най-отвратилен - ся ще чакат да се понасъбере цаца за поредното пържене.

                      йена скоро наближава нива за байкане и швецо също ще стане кей за вход. За паунд селл още е рано - да видим дали ще скочи 1.63 първо.

                      Успех!

                      П.П. НЗД вероятно данните от Китай ще са боза и ще го спихне, златото и то е в кофата, ама чакаме

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Брей, днес май може да тестваме 1.3710 нивата

                        Яко, пържат стоп-ове - чакаме демек - хихи
                        Нека ги тестват аз една къса вкарах напук на всички
                        от 3648 ще чакам около 3595 стоп няма да слагам защото няма да ходи нагоре повече

                        Коментар


                        • Тва за надолу не го виждам вече как ще стане , и аз имах къси позиции надявайки се
                          за още едни 100 пипса надолу , но не , сега спокойно може да циклим около седмица
                          когато мисля че ще видим нов импулс нагоре , а тъй като времево ще е доста повече
                          като нищо може да си заформи и тренд и да катери по малко всеки ден нагоре .
                          Така ги виждам аз нещата
                          Мнението ми води до фалит !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            пържат незнаещите
                            Спряха го засега - тоя месец не очаквам да пробие зоната 1.3630-1.3710 - ся ще позатворим т'ва онова и пак чакаме.

                            Коментар


                            • пържат незнаещите
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Брей, днес май може да тестваме 1.3710 нивата

                                Яко, пържат стоп-ове - чакаме демек - хихи

                                Коментар

                                Working...
                                X