IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма как някой да не комплексар, щом на възраст бабичка си поръчва през медиите, че е секс-символ и най-секслапилната жена в света.

    Прегледай в нет-а - само болен мозък може да направи т'ва - демек тя с парите на данъкоплатците от ЕС.

    П.П. Пълна откачалка е тая, но Азия ще я спре предполагам през дълга към Щатите.

    Боко Тиквата откъде мислиш научи чалъмите да вози Бистришките тигри на самалйот? И с кои пари ги вози там, че не мо'а се сетя? С неговите ли?
    ---------------------------

    Бе, той светът умрял от глад - тия шматки ми дрънкат за секс-символи и тигри?

    Скоро ще има яка вълна в Европа и дано не стигнем до война. Тоя Орешака и той много бърка в момента кат' визия на нещата - ама ще видим ... - икономика не се раздвижва така.

    Успех!
    Last edited by marandi; 23.10.2013, 04:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vavas Разгледай мнение
      Русо, аз много чета и рядко пиша (беден ми е речника!), но категорично съм
      против това, че "Дебелата" е просто комплексарка. Ще ти задам един въпрос, ако
      нямаш нещо против, разбира се. Очевидно ми е от твоите постове, че макрото ти е ясно
      (предполагам, че са ни преподавали едни и същи български спецове, може и да не е така но...) та въпроса ми е: Смяташ ли наистина, че действията на ЕЦБ са постфактум
      на действията на "леля Мери" или това са прецизно подготвени съвместни финтове
      на "голямата касичка" и въпросната "фрау"
      ? Аз не смятам, че ще има вдигане на лихви
      но представи си какъв ефект би имало от една такава заплаха над бедните поробени
      длъжници в Европа. От друга страна, какво пък, ако не разбират от заплахи, защо
      да не вдигнем малко лихвите....
      По принцип и Русото доста чете нищо, че вкарва жаргон ( хамалски диалект ).

      П.П. Прегледай ситуацията избухването на Първа и Втора световна война. Демек, защо Първа световна предизвиква почти веднага Втора световна после.

      Мога да вкарвам много примери, но накратко през Втора Световна война немците са вървели с "печатницата".

      Затова дебелата Меркел ся 3-ти мандат ще опита да овладее ЕЦБ - досега два мандата - нъц ...

      Не знам какво ще стане щот' не съм Ванга - но е много лицемерно да се говори за фискална децентрализация, а дебелата Меркел да иска всичко да тече като водапад към немско, па периферията да го духа - отделно има проблем социалките Африка.

      Писал съм за тия неща и не искам да се повтарям.
      -----------------------------------------

      Предполагам Пазарът ще я спре - щот' Европа е демографкска криза, рекордни безработици ( особено младежка ) и дисбалансирани Пенсионни и Здравни системи.

      В същото време като се погледнат кредиторите на $ - са ясно кои са на първите 10 места.

      П.П. Лошото е, че Дебеланата ми е ясна по кои монетарни школи къпи и ся ще я спрат другите ( Азия ), щот' Щатите нямат проблем - купили им дълг - голямо важно.

      2015 г. ще е критична за целият ЕС и ще има заплаха от разпадане - ма трудно се смята риск мениджмънт с една камара неизвестни.

      Но дебелата Меркел еба майката на ЕС ся с преизбирането - икон. растеж и безработица да се овладеят забрави, а вече тече 5-та година.

      Та, според мен оная пача натиска да овладее ЕЦБ ( печатницата ), па ония кършат пръсти и се чудят как да й откажат.

      Засега филмът го режисират КЕй ... - ма, ще почнат недоволства средатата на 2014 в цяла Европа и тогава филма отива на кино.
      Last edited by marandi; 23.10.2013, 03:02.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от poppopov Разгледай мнение
        Момчета, седнал съм да правя прогноза за нонфармите утре. Като цяло съм бичи настроен. Основанието ми е статичен купувач/и, на нива около 1,3525, това ясно се вижда на дневна графика в периодът 20.09 – 16.10. Но ме притеснява случилото се в четвъртък миналата седмица. Защото, често маркетмейкърите рекламират възходящ тренд за да се освободят от ликвидност реализирайки добра печалба. Но фактът, че в петък и понеделник обемите на фючърсният пазар рязко намаляха, според мен означава, че не им е изгодно да продават на тези нива т.е. бичи нонфарми. Вероятно след публикуването на новината ще има шип на долу или просто ще свалят пазарът с поне 50 пипса, преди възходящото движение. Ще се радвам прочета и други мнения по въпросът.
        Октомври е исторически най-силният месец за евро/долар ,
        а на 1.3460, и 1.3490 седят 55 и 100 МА на месечна. Сентиментът
        дава 87% къси и 12% дълги при дребните спекуланти, което ме
        навежда на мисълта, че може и да си прав. Голдман мисля излязоха
        с цел 1.40 и ако бием 1.3830 не виждам причина да не идем и до там

        Успех!
        Last edited by Mr.Profit; 23.10.2013, 00:04.
        Keep going ...

        Коментар


        • Русо, аз много чета и рядко пиша (беден ми е речника!), но категорично съм
          против това, че "Дебелата" е просто комплексарка. Ще ти задам един въпрос, ако
          нямаш нещо против, разбира се. Очевидно ми е от твоите постове, че макрото ти е ясно
          (предполагам, че са ни преподавали едни и същи български спецове, може и да не е така но...) та въпроса ми е: Смяташ ли наистина, че действията на ЕЦБ са постфактум
          на действията на "леля Мери" или това са прецизно подготвени съвместни финтове
          на "голямата касичка" и въпросната "фрау"? Аз не смятам, че ще има вдигане на лихви
          но представи си какъв ефект би имало от една такава заплаха над бедните поробени
          длъжници в Европа. От друга страна, какво пък, ако не разбират от заплахи, защо
          да не вдигнем малко лихвите....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stepcho Разгледай мнение
            мен ме интересуват по конкретно при влизането на индикаторите през 2004 как се отразява на форекса.влизането на еврото как се отрязява и други сабития които са ставали и са имали влияния варху форекса примерно на еди коя си дат е станало е ди какво си и се е отрязило или кризата през 2001 как се отразява жархо бг форекса
            Братле, доста си ненаясно, а явно и професора ти е супер бос, че те е насочил грешно. Първият документиран индикатор е още през 1700 и коя беше не помня, японеца Хома, измисля първите модели със помоща на кендълстик графики за пазара на соята. Това за 2004-а просто не знам как го измисли.

            Не задаваш правилните въпроси, има хора тука, които са били примерно 2001-а на пазара, но просто недоумяват въпросите ти, вкл и аз.

            Коментар


            • Тая дебелата Меркел е мега комлексарска и кат' взе изборите се очакваше подобно движение да се случи.

              Демек ако задържи още 2-3 месеца тия нива и ще вкара ЕС в нова рецесия - разликите периферия - Германия ще се задълбочат - и ще търчат да ги "спасяват" с нови дългове от немския излишък.

              П.П. Ся ми е смешно ЕЦБ как ще реагира, щот' още дебелата кранта не я е овладяла сякаш "печатницата", па 2 мандата не се спря да я хване.

              Тя вече почти изяде дефлационния марж на целия ЕС и се самоубива - предполагам, че ако пробие 1.4250 ЕЦБ би трябвало да излезе и да вдига лихви, което е смешно на фона на икономиката на ЕС - демек те би трябвало да ги свалят с тая безработица и застой на ик. ръст.

              Ха, надраве!

              Коментар


              • Ааа, на тия къси дето имам 1,50 не бих ги издържал. Не давам.
                От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                Коментар


                • ееее да сме прави имаме вече таргет 1.44 стоп 28
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • според мен дори ще видим и 1,50

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
                      КРИЗААААААААААААААААААААААА
                      Ква криза бре ЖАБОК???
                      Нещо си пообъркан май!!!)
                      Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                      Коментар


                      • Има ли РАЗКЕКЕРЧЕНИ дори повече от ШЕБЕЦИ????
                        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                        Коментар


                        • 1.43 in play

                          Коментар


                          • Гониш таргета на дългите на седмична на одарен стоп А Б Ц като растоянието одолу нанасяш отгоре....Това ли е?
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • ТАТО си мисли че повеке от 1,3785 нема да оди и ке пусне една къса от 1,37777 стопу е на 1,3808 ,таргет дългосрочна . Хайййде хаирлия да е
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • защо търсиш връх нете разбирам ...тиси знаеш
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X