IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • свърших с джогинка . що пада яната от бомбата ми на 4ч 113,777 бе ..............................
    Last edited by the architect; 17.05.2017, 02:59.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      От 1.103 до 1.1085 кво стана, че трудно се ориентирам в сделките ти.....

      пп Разбирам само, че евреите са виновни за всичко....
      Според мен го е яд,че не е еврейн и някой голем играч от Уол Стриит или авер на Ротшилд или някой друг
      Аз не разбрах какво стана с бомбата му на 1,10345 уж от там късо, сега ново 20, то така и на ДАУ от 18000 се късо късо пък то чукна 21 000

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        толкоз беше на еврака евреи . последната бомба беше на 1,10853 сега ще има едно хуйчко падане
        От 1.103 до 1.1085 кво стана, че трудно се ориентирам в сделките ти.....

        пп Разбирам само, че евреите са виновни за всичко....

        Коментар


        • толкоз беше на еврака евреи . последната бомба беше на 1,10853 сега ще има едно хуйчко падане

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
            Много скъсили стопаджии явно има в еврото и докато не им изкъртят зъбите няма да мирясат
            Да не откажат нацяло късаците викам аз
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Много скъсили стопаджии явно има в еврото и докато не им изкъртят зъбите няма да мирясат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                бутай бутай нагоре до бомбата ми на 1,10345 . хяхяхях чак от там късо разбирачорииииииииииииииииииииии. хяхяхяхяхяхях
                Тази позиция комай ще е подобна на онази с късата яна от 110,925, но с разликата, че поне тук няма да те гризе суапа.

                Коментар


                • бутай бутай нагоре до бомбата ми на 1,10345 . хяхяхях чак от там късо разбирачорииииииииииииииииииииии. хяхяхяхяхяхях

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                    Взех едно късо при евро/долар от 1.0948
                    Успех на всички
                    на 1h i 4h това са s2 и s3,защо не взимате поне на пивотите?
                    за какво време говорим?
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Взех едно късо при евро/долар от 1.0948
                      Успех на всички

                      Коментар


                      • Думна ми стопа, така че съм страничен наблюдател .
                        Успех на всички

                        Коментар


                        • Идеята беше за пробив на ма15 на 4 часа и цел около 1.0950. Ама избързах защото трябваше да излизам, а за надолу не ми харесва - след като не проби 1.0850 вчера картината стана грозна.
                          Успех на всички

                          Коментар


                          • По-добре да беше скъсил оттам със стоп на 910...щото нагоре имаш съпротива, а за дългите нямат подкрепа до гапа от първия тур.
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • взех една дълга от 1.0890 при евро/долар с пълзящ стоп 30 пипса.
                              Успех на всички

                              Коментар


                              • Я да видим сега с Макрон президент
                                Още малко поне нагоре
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X