IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Маранди, на последната страница, освен домоуправителя аз тролове не виждам. Хората са от времето, когато ти не знаеше, какво е форекс Не трябва да подхождаш по този начин и спри да заплашваш хората. Точно при Камъка едва ли ще ти минат нещата с трите секунди и на земята Той иначе е спокоен човек!
    Поздрави!
    Ами, хубаво е всеки да си гледа работата и да не коментира другите. Капиш?

    Кой къде може да падне - божа работа.

    Викаш, аз не разбирам от форекс кат' ви водя класациите в брокер с над 2 милки юзъри?

    П.П. Ся се уча, ърмм ..?

    Коментар


    • Аз в онзи форум не влизам нито да чета нито за нищо..доре адреса му не знам..и ако си забелязал тук аз пиша много рядко....прогнози не давам може някой съвети от общ характер...не обичам да се меся в търговията на никой
      Вся Власть Советам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Появиха се ей тия 20 тролчета нон-стоп да я съсипват и да ги теглят към оня феликия форум.

        Говорил с моди-тата, че нарочно им скапват темата - те викат нищо не можем да направим и да вървят, където искат.

        Та, ще гледаме трол-чета сега. Утре ще ни пита как виждаме евро/ауд - а по в други ден паунд/йена.

        Ей, така ще си пита момчето - да не заспи. Обикновено като има конкретен върпрос евро/долар - се предполага, че търгуваш ( реално ) и имаш някаква позиция. Демек визия/стратегия и т.н.

        Но момчето просто пита колко идиота като мен ще му се вържат.

        Първият път дъня от добро чувство - после вече няма фандък, особено като видя подобна БГ-станщина.
        Маранди, на последната страница, освен домоуправителя аз тролове не виждам. Хората са от времето, когато ти не знаеше, какво е форекс Не трябва да подхождаш по този начин и спри да заплашваш хората. Точно при Камъка едва ли ще ти минат нещата с трите секунди и на земята Той иначе е спокоен човек!
        Поздрави!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
          Аз съм скалпер и не правя сметки и предположения за месеци напред....а ти щом си вещ в това би трябвало да имаш разчет и да не ти отнема 1 час
          евро/долар и скалпиране - хах ...

          я, кажи как го правиш? на дневна предполагам и да се посмея.

          П.П. Що ме вземаш за балъци, бря? Скалпирал евро/долар ...?

          Че тя тая двойка е почти невъзможно да я скалпиш кат' техника на дневна. На суинг иди-дойди, ама на скалп много филми гледаш.
          Last edited by marandi; 20.02.2014, 09:47.

          Коментар


          • Момчето демек аз ни поглеждам нищо друго освен е/д ако ще и на исторически нива да са другите валути и да има 1000% сигнал за сигурна посока..просто за мен друга двойка за търговия не съществува
            Вся Власть Советам

            Коментар


            • Аз съм скалпер и не правя сметки и предположения за месеци напред....а ти щом си вещ в това би трябвало да имаш разчет и да не ти отнема 1 час
              Вся Власть Советам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Темата се загуби много отдавна. Привет! Може пък някога да се оправят нещата
                Появиха се ей тия 20 тролчета нон-стоп да я съсипват и да ги теглят към оня феликия форум.

                Говорил с моди-тата, че нарочно им скапват темата - те викат нищо не можем да направим и да вървят, където искат.

                Та, ще гледаме трол-чета сега. Утре ще ни пита как виждаме евро/ауд - а по в други ден паунд/йена.

                Ей, така ще си пита момчето - да не заспи. Обикновено като има конкретен върпрос евро/долар - се предполага, че търгуваш ( реално ) и имаш някаква позиция. Демек визия/стратегия и т.н.

                Но момчето просто пита колко идиота като мен ще му се вържат.

                Първият път дъня от добро чувство - после вече няма фандък, особено като видя подобна БГ-станщина.
                Last edited by marandi; 20.02.2014, 09:42.

                Коментар


                • Що бе, ти как го виждаш евро/долар до май/юни?

                  Нали ми загуби един час да смятам и накрая фръц?

                  П.П. Би трябвало да си 'ноу запознат, щом питаш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                    Винаги съм се псувал че изобщо съм погледнал този форум колкото и рядко да е....надявам се в бъдеще да не се повтаря
                    Темата се загуби много отдавна. Привет! Може пък някога да се оправят нещата

                    Коментар


                    • Винаги съм се псувал че изобщо съм погледнал този форум колкото и рядко да е....надявам се в бъдеще да не се повтаря
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                        Явно диалога тук е тотално изгубен....
                        Няма такова нещо. Диалога се губи само от загубеняци, които себе си са загубили пък какво остава за някакъв си диалог. Ама аз доколкото знам тука няма много такива.
                        домоуправител

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                          Явно диалога тук е тотално изгубен....
                          Аха, вие си го губите диалога, не аз.

                          Пита ме - отговорих тайминг 2-3 месеца как ще рейнджи.

                          Ти нещо насреща каза ли?

                          Имаш ли представа как се смята двойка Х - щот' аз смятам доста не само валути, а други инсрументи.

                          Нямаш, налЕ? Пита - изплю се без нищо да кажеш и си замина и ми загуби 1 час да смятам кат' идиот.

                          Следващия път някой друг.

                          Коментар


                          • Явно диалога тук е тотално изгубен....
                            Вся Власть Советам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                              Но мисля че бабето не си е навила маниякално на пръста да държи райх марката в рейндж 1.42 -1.315
                              Не ми предписвай думи, които не съм казал!

                              Първо ме питаш как съм го виждал ефро-то - аз ти как го виждам до 2-3 месеца макс.

                              Ти после тръгваш да ми манипулираш целият пост.

                              П.П. Ма, защо да се занимавам с кухи БГ-станци ми кажи?

                              Хем, шматки - хем отворени - аз фрублеми нямам с дебелата Меркел. Явно ти имаш, щом ме питаш?

                              Аз да съм питал някого за нещо? ( риторично ) - дъня си по 200% за 2 месеца и никого не питам, налЕ?

                              Ма, за вас т'ва са смешни кинти. Ай у лево. Печетелете си повече - ей, ви го Пазаро насреща.
                              Last edited by marandi; 20.02.2014, 08:35.

                              Коментар


                              • Как ли ще изтъргуват срещата на фед при отварянето
                                Вся Власть Советам

                                Коментар

                                Working...
                                X