IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • прогнозата в реално време на един фалирал трейдър.

    от 4un4o » 27 Мар 2014, 14:44

    4un4o написа:
    Кабела тества пробитата тренд линия отгоре а също малко под нея е МА200 на 1 час. Има голяма вероятност да издържи и цената да отпраши към 1.67
    затваряне на 1 часов бар под МА 200 на 1 час е сигнал за къси кабели.
    Дълъг кабел от 1.6568 стоп 1.6538. на 1.6555 има подкрепа+Ма 200 + трендлиния. таргет над 1.66
    ТУК ПРИБРАХ ЕДНИ +70 ПИПСА .
    4un4o

    Регистриран на: 21 Юли 2010, 22:22
    Мнения: 762
    Бонус: 428.5 лв.
    Благодарности: 19
    Лично съобщение
    http://forexforum.bg/viewtopic.php?f...72&start=36700

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Приемам без сметка господине Но искам 5хил лева месечно в екип съм с ТАТО Маймунаната Тарантула и Вуйчо ако си съгласен пиши...ако не здраве да е
      Много анализатори -> калпава прогноза
      Мнението ми води до фалит !

      Коментар


      • баш към 3660-80 отивамее 3680 лежат ема и ма 100 и се припокриват една друга и там в тази зона е 61.8 фиб на 2770-3965
        Вся Власть Советам

        Коментар


        • Ами искам от едната платформа каквото отворя(каквато позиция взема) да ми се отвори автоматично и на другата платформа .Като брокерите са различни .
          За сега намирам всякакви неща в интернет от бридж до трайдер копиес , но дори триала на едните не мога да подкарам нещо
          Така че днеска го пиша дъждовен ден
          Който е по напред в материата да казва

          Коментар


          • А и Хемллио е в екипа.
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Щом късите нямат хващане значи идват дългите което и имах в предвид както и ТАТО се обоснова ...неразбрах на колегата колко платформи му трябват и колко инструмента вобще май се е забатачил....Затова има обеми на позиции и мувинги.Да ви споделя някакъв господин ми предложи сигорно и на вас са предложили , анализатор в някакъв форум но да имам сметка....Приемам без сметка господине Но искам 5хил лева месечно в екип съм с ТАТО Маймунаната Тарантула и Вуйчо ако си съгласен пиши...ако не здраве да е
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • може би

                Коментар


                • Здравейте имам един въпрос
                  Тъй като имам доста терминали мт4 на различни брокери и вече почвам да бъркам на кой какво съм отворил( мониторите не ми стигат да ги сложа по отделно на всеки по платформа) , може ли да стане от едната платформа да отваря и на друга платформа и как става?
                  В нета намерих това нещо http://metafx-int.com/mt4-to-mt4-bridge/ , някой ползва ли го?
                  И въобще как решихте тези проблеми ?
                  Благодаря ВИ предварително
                  Лек и успешен ден на всички

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                    А за фиботата нищо лично към ТАТО ама не им вярвам хич. То цената се обръща все около некакво ниво - 61, 50, 33, пък и толкова рамки имаме че цената все е около ниво на някоя рамка - дали ще е дневна, седмична, 4 часа - много е субективна работа фибото за мен.
                    От ТАТО да знаеш -Фибоначи нивата работят в съчетание с други инструменти -ето сега Фибо 61,8 % - 3663 е много силна подкрепа защо ? Защото точно от там минава линийката през дъната на дейли 2754 от 9.07.13 и 3482 на 6.02 .14 освен това точно там е и важният мувинг МА 21 - 3667 на уикли
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                      TEO narisuvai mi glawata I wratnata linia ....iskam da q vidq na koi trend e glavata ....za da ti obqsnq kade barkash
                      Ами картинката съм я атачнал, и тренда съм го маркирал с лилавия зиг-заг. Не знам как да я направя по голяма Вратната линия минава по минимумите на 5.03 и 20.03

                      П.П. Тренда е на дневна.
                      Last edited by Teo88; 28.03.2014, 11:37.

                      Коментар


                      • TEO narisuvai mi glawata I wratnata linia ....iskam da q vidq na koi trend e glavata ....za da ti obqsnq kade barkash
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Котьо, вчера не се съгласи с мен, че маркета се опитва да рисува глава с рамене - ама аз така ги виждам нещата. Обърни внимание също на маркираното с жълто: имаме вътрешни барове, фалшив пробив на рейнджа на външния червен бар нагоре и след това веднага пробив надолу. За мен дневно затваряне под 1.37 (последното дъно преди върха) и след това ребаунд до 1.3750 (при пробив на външен бар - корекция до началото на пробива е много често явление) ще ми е потвърждение, че имаме глава с рамене, пробив на шийната линия и потвърждение на пробива. Още повече тук ще имаме и потвърждение от ПА - фалшив пробив на външен бар, истински пробив, тест на пробива. Дали ще се случи обаче - предстои да видим. Първо на ред е дали ще затворим под 1.37
                          А за фиботата нищо лично към ТАТО ама не им вярвам хич. То цената се обръща все около некакво ниво - 61, 50, 33, пък и толкова рамки имаме че цената все е около ниво на някоя рамка - дали ще е дневна, седмична, 4 часа - много е субективна работа фибото за мен.
                          Attached Files

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            ама сега него виждам а и 36.62 е фибо 61.80 ТАТО го чака..................
                            стар котарак бърже го видя
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              а и неслиза бързо асе мъчи
                              Много мъка в това евро, много! Нагоре с мъка лази, надолу с дваж по голяма!!!
                              Голема клизма

                              Коментар


                              • Тео няма глава бреТАТО чини мисе някъде от
                                Зона 37 ще има връщане няма ясно изразено хващане за къси чак 38.80 много е нагоре а и неслиза бързо асе мъчи ако върне до 38 от 37 и ни даде ново критично ново за надоло дасе хванем може и да свали до34.70 ама сега него виждам а и 36.62 е фибо 61.80 ТАТО го чака а и 36.20 си е ниво с и тренда основния направо си е за услушване
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X