IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
    Прочетох ти постовете и невидях нищо смислено спрямо форекса освен че се оплакваш че само се взираш а не вдяваш нищо...Ако искаш да ти поствам графика обем вход и стоп ....Това струва пари и знания Радковото
    Котьофф ...,

    в тази тема има 4-5 ник-чета, които излизат "аутоматише" ( като по поръчка ).

    Все едно си им изял баничката на детето у форексо.

    П.П. Премести си го внимателно от единия крачол в другия и сипи едно.

    Ако метнеш тия същите ник-чета по фундамент и видове технически анализ - ще издъхнат кат' пълни шушумингели.

    Писал съм на моди-та защо позволяват да се съсипе тази тема от поръчкови тролчета - викат нищо не можем да направим.

    П.П.П. Ами, като не могат - да четат шльокавици тогава. Понеже аз не разбирам някой да троли, само за това, че някой е изказал визия по пазарО. Тоя смешник е изкарал 4 цифри сума за 2 седмици от метали, колкото аз съм Али-Баба ... - ама майтап да става

    Как беше лафа: Усмихвай се - животът е Огледало

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Прочетох ти постовете и невидях нищо смислено спрямо форекса освен че се оплакваш че само се взираш а не вдяваш нищо...Ако искаш да ти поствам графика обем вход и стоп ....Това струва пари и знания Радковото
      Ти си се научил да пишеш разбираемо
      Вся Власть Советам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
        ... обем вход и стоп ....Това струва пари и знания Радковото
        Е то това е начина да изкараш някакви пари , а не от търговия

        Коментар


        • Прочетох ти постовете и невидях нищо смислено спрямо форекса освен че се оплакваш че само се взираш а не вдяваш нищо...Ако искаш да ти поствам графика обем вход и стоп ....Това струва пари и знания Радковото
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Аиде чал и ит мен ...Радо тази графика и в 24 вестника е има само къде нищо несхващаш освен да активираш малко индикатори
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              Късмет палячо и се дръш за дейлито данесе лъзнеш че виш трябва да отваряш ново акаунт.
              Имам 4 цифрена печалба при металите са 2 седмици при 6 пъти по-малък изискуем маржин от еврото и еднопосочно движение !!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                ........и той главъ носи на раменете ...
                Не съм сигурен , че му е на раменете , има и други места за неговата

                Коментар


                • Късмет палячо и се дръш за дейлито данесе лъзнеш че виш трябва да отваряш ново акаунт.
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
                    ТАТО , не му се връзвай , той не я разбира тая наука !!!
                    При ново дъно около низходящата ТЛ ще имаме 3-на див. по МАКД на Н4 и тогава входа е логичен. Но може да не стигне до твоето ниво , ако намери подкрепа на възходящия трендак . Там бида е 3680 около. Кака 100 на дейли също е там нейде .
                    Та требе дебнене, знаеш как е да се разминеш за 2-3 пипа

                    Картинка

                    http://www.prikachi.com/images/54/7224054K.png

                    Котуре , ще доживеем ли някакъФа графика от тебе или надали ??

                    П.П Леле к'ви простотии си писал , направо си за игнор....
                    разбира ... не разбира ........и той главъ носи на раменете ...значи е ПОЛЕЗЕН (с големи букви като ТАТО) туканка с неговите идеи
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • ТАТО , не му се връзвай , той не я разбира тая наука !!!
                      При ново дъно около низходящата ТЛ ще имаме 3-на див. по МАКД на Н4 и тогава входа е логичен. Но може да не стигне до твоето ниво , ако намери подкрепа на възходящия трендак . Там бида е 3680 около. Кака 100 на дейли също е там нейде .
                      Та требе дебнене, знаеш как е да се разминеш за 2-3 пипа

                      Картинка

                      http://www.prikachi.com/images/54/7224054K.png

                      Котуре , ще доживеем ли някакъФа графика от тебе или надали ??

                      П.П Леле к'ви простотии си писал , направо си за игнор....
                      Last edited by rado 42; 03.04.2014, 20:58.

                      Коментар


                      • Предавам се .Дано ти излезе
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Нищо не схванах обясни ми пак ако може
                          дългата от 3686 ке бъде със стоп 3472 или рискува ТАТО 214 пипса а таргето е 4232 или 546 пипса ..което е повеке от 1:2
                          ПП годишното дънце е 3476 .. отвори маунтли графика и ке видиш -януари ,февруари,март .....най ниско 3476
                          Last edited by ТАТО; 03.04.2014, 20:44.
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • ТАТО ти ми иба ма еба в гърбъ
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Нищо несхванах обясни ми пак ако може
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                                ТАТО искаш дами кажеш че от 36.70 ще влезеш дълак със стоп на 34.72 недей моляте...има вероятност точно дати вземе стопа и нов връх и от там надоле , тогава ко прайм....изчакай то ще подскаже на 4 часа и 30 и 5 мин е по лесно...
                                3472 стопу ако ми го вземе пазаря КОТѝО - трендо се е обърнал и ще е за убаво ,щото 3476 Котарако е и дънце годишно за 2014
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X