IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Повече от месец котировката е под ма 100 скоро трябва да иде отгоре
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от rosen_at Разгледай мнение
      40 с усилването , 4 х 0.1, ама ако ти кажа къде ми е лимита, до там ще станат два пъти по 40к - реални

      За 1.03 ако не са тръгнали тия овчари си късам дипломата за форекс-разбирач
      а дано са ти здрави нервите да не я пипнеш до там

      Коментар


      • Ще стане!

        Първоначално изпратено от rosen_at Разгледай мнение
        40 с усилването , 4 х 0.1, ама ако ти кажа къде ми е лимита, до там ще станат два пъти по 40к - реални

        За 1.03 ако не са тръгнали тия овчари си късам дипломата за форекс-разбирач
        Да, 1.03 непременно ще стане! Може да е след години, а може и след десетилетия, но ще стане.
        А засега по-добре си сложи един стоп на подходящо плюсово отстояние и ако двойката продължи да пада, сваляй и него надолу. Защото белята може да стане за броени минути, че и по-малко. Другият вариант е пълзящ стоп, ако нямаш възможност да си непрекъснато пред екрана.
        Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
          40К с усилването или тва е гаранцията за 1:100 ?
          40 с усилването , 4 х 0.1, ама ако ти кажа къде ми е лимита, до там ще станат два пъти по 40к - реални

          За 1.03 ако не са тръгнали тия овчари си късам дипломата за форекс-разбирач

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rosen_at Разгледай мнение
            Да живее мафията! Тоя път ги хванах за топ..те!

            С 40к$ от 3350

            След 10 години на фалити май дойде време да ми платят с лихвите
            40К с усилването или тва е гаранцията за 1:100 ?

            Коментар


            • Да живее мафията! Тоя път ги хванах за топ..те!

              С 40к$ от 3350

              След 10 години на фалити май дойде време да ми платят с лихвите

              Коментар


              • Много маймуни стъпихме на късия клон, а мафиотите само това дебнат

                Коментар


                • Евро/долар падна и под 1.33, коеот е добре, очаквам да продътлжи да пада и да ми удари лимита .
                  Ако върне ще гледам да сложа някаква нова поръчка , но за сега не съм си изяснил нещата
                  Успех на всички

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                    При евро/долар нивото 1.28 вече не е така нереалистично.....
                    1.28 - доста смело... Въпреки, че на месечна хич не са изключени и по-ниски нива до година...
                    http://jennykaravacheva.blogspot.com/

                    Коментар


                    • А, сто на сто ще има корекция. Обаче не смятам да я отигравам. Чакам само докъде ще има сили и отново се люскам с късите.
                      http://jennykaravacheva.blogspot.com/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                        ми то е време да литне нагоре къде сте тръгнали сллед този спад да си играете на късо
                        Аз поне играя късо на седмична брат, на седмична и на месечна - там няма спад все още

                        Отделно на М15 и на Н1 също няма спад, така че момента е идеален за къси, а че няма да иде нагоре, това го знае всеки, който си е имал вземане даване с форекс-мафията, но да не дърпам дявола все пак, че с мафиотите от ФЕД шега не бива, всичко могат да измислят довечера!

                        Тренда е къс, не са ли ви учили винаги да играете по тренда И никога - против

                        П.С.: А аз за еврото говорих, моля да ме извините, но и в кабела е подобно движението и пак е надолу тренда. Едно мога да ви кажа сега като гледам как се завърта рулетката - слагам си стоповете на късите на 1.3300 и мафията да го д..а
                        Last edited by rosen_at; 20.08.2014, 19:08.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                          Аз съм по-добре. Късата ми е след шиша. Но като го гледам, опитва се да прави правоъгълен триъгълник. И катета му е на 1.6650. Ще вземе да пробие съпротивата, и всичко ще отиде по дяволите.
                          ми то е време да литне нагоре къде сте тръгнали сллед този спад да си играете на късо
                          Вся Власть Советам

                          Коментар


                          • Аз съм по-добре. Късата ми е след шиша. Но като го гледам, опитва се да прави правоъгълен триъгълник. И катета му е на 1.6650. Ще вземе да пробие съпротивата, и всичко ще отиде по дяволите.

                            Коментар


                            • Чукнат стоп при кабела. За сега кофти работа. Не очаквах баш такъв шиш да направи.
                              http://georgipiskov.blogspot.com

                              Коментар


                              • Днеска ми отвори чакащата къса от 1.3328 при евро/долар .
                                Сега чакам да видя дали ще удари лимита( в което съм на 80% сигурен) или стопа.
                                Успех на всички

                                Коментар

                                Working...
                                X