IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
    От други места също дават 1,14 като тейк профит за деня. Аз като по-алчен даже на 1,1350 съм го сложил


    Някои даже за паритет пишат

    EUR/USD longer-term threat to parity – MarketChartist

    Но е редно да се отбележи, че ключовото ниво е 1.1680
    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

    Коментар


    • От други места също дават 1,14 като тейк профит за деня. Аз като по-алчен даже на 1,1350 съм го сложил

      Коментар


      • За маняка hemilio

        GBP/USD заформя мечешки триъгълник

        SEB: GBP/USD forming a bear triangle – eFXnews
        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

        Коментар


        • IMF's Lagarde: 'The Federal Reserve is probably going to raise rates this year. Our expectation at the IMF is it is more likely to happen in mid-year, rather than the end of 2015, contrary to what the markets expect' - @guardian

          Коментар


          • EUR/USD с посока към 1.1403

            EUR/USD heading towards 1.1403 levels – AceTrader

            The AceTrader Team mentions that EUR/USD is heading towards 1.1403 levels, and only above 1.1680 would signal an upside risks towards 1.1728 levels.
            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
              Момци, засърбяха ли ви ръцете вече , ще палим моторетките скоро
              Вече съм късо Нервна работата от сутринта, некой яко подпира от време на време.
              Към обед ще бия стоповете и гледаме сеир

              Коментар


              • Момци, засърбяха ли ви ръцете вече , ще палим моторетките скоро

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                  Объркал си темата, айде да не налазвате всичко, моля...
                  Наистина, аман от лаладжии Тук сме събрали заради $$$$$$ът
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от non4e Разгледай мнение
                    Защо сега не излезе някой мастит икономист, който да припомни колко е държавния дълг на САЩ? Защо никой не помни от къде изпълзя световната криза /забъркана гадост с ипотечни книжа/?
                    Защо никой не говори за ограничените ресурси от изкопаеми горива на фона на петрол под 50$ на барел? Защо никой не си задава въпроса, какво се случва с планета със седем милиарда обитатели /5 милиарда преди 20 г./ в следващите 10-20-50 години?
                    Объркал си темата, айде да не налазвате всичко, моля...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от non4e Разгледай мнение
                      Има има
                      Когато всички са на лице то е наопаки и чака черен лебед!
                      Защо сега не излезе някой мастит икономист, който да припомни колко е държавния дълг на САЩ? Защо никой не помни от къде изпълзя световната криза /забъркана гадост с ипотечни книжа/?
                      Защо никой не говори за ограничените ресурси от изкопаеми горива на фона на петрол под 50$ на барел? Защо никой не си задава въпроса, какво се случва с планета със седем милиарда обитатели /5 милиарда преди 20 г./ в следващите 10-20-50 години?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                        Да не би да има идиоти които купуват валута със свалена лихва. Това се учи в първи клас, днес е ден за даване а не за прибиране.

                        Защо ли тогава хората купуваха този "пропаднал" Швейцарски Франк и то с толкова висока отрицателна лихва.....?
                        „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                        Джеси Ливърмор

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                          Да не би да има идиоти които купуват валута със свалена лихва. Това се учи в първи клас, днес е ден за даване а не за прибиране.
                          Има има
                          Когато всички са на лице то е наопаки и чака черен лебед!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                            Да ви кажа върти ми се из главата, че и ЕЦБ утре ще свали на отицателна, за да засили ефекта от КУ
                            Аз лично се съмнявам да има изненади утре от Драги. Поне той си каза, че няма да прави повече промени на лихвите, а ще чака да види какви ще са резултатите от действията им в дългосрочен период. Смятам, че ако има промени, то ще ги видим чак 2016 евентуално.

                            Коментар


                            • Да ви кажа върти ми се из главата, че и ЕЦБ утре ще свали на отицателна, за да засили ефекта от КУ

                              Коментар


                              • канадците и те са из.каха...

                                Коментар

                                Working...
                                X