IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - ще пада ли златото ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ясно , не четеш английски даже
    Опитах се да ти кажа , че всичко в тоя живот е циклично , златото просто е в такъв
    цикъл (тренд) - низходящ , обезценящо се , а ти като си голям трейдър и можеше
    да го предвидиш това , нямаше да драскаш глупост след глупост във форума .
    Айде със здраве
    Мнението ми води до фалит !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
      Мноо си прост Саше (Страхльо)
      Четеш ли поне английски , да се образоваш малко от малко поне
      How does the gold price compare to other macroeconomic indicators
      Чета достатъчно за да разбера, че ти не си най-добрия трейдър и така се и оказа.
      Чета достатъчно за да не се набия на огромния жълт балон който вече издиша с 22% само за месец. За сравнение имотите не могат да паднат с 35% за 5 години при ужасяваща ипотечна криза!
      Дори е смешно, че съм написал че си трейдър въобще. Как подмениха думата комарджия тези форекс платформи не е истина!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
        Нека да погледнем АНКЕТАТА, която пуснах в началото на годината !

        Я бързо да си признаят кой гласува за 1700-1800 + $ .
        Схемов, не мога да разбера каква ти е идеята. Ти самият явно си очаквал злато около 1500. Всички знаем че на 1440-50 излезе.

        Коментар


        • Soros: “I Don’t Expect Gold To Go Down” on 04/08/2013

          ....Soros said regarding gold that he did “not expect gold to go down” due to central bank adding to their gold reserves.
          и тоз коментар е без препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Твоята прогназа няма как да се сбъдне, само заради факта, че си беден
            Мноо си прост Саше (Страхльо)
            Четеш ли поне английски , да се образоваш малко от малко поне
            How does the gold price compare to other macroeconomic indicators
            Мнението ми води до фалит !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
              Панелков аз пък разбрах че има план БГ имотите да идат пак на 200 долара квадрата но до лятото на 2014.

              Твоята прогназа няма как да се сбъдне, само заради факта, че си беден, но моята за мизерното злато вече се сбъдва!

              Коментар


              • Нека да погледнем АНКЕТАТА, която пуснах в началото на годината !

                Я бързо да си признаят кой гласува за 1700-1800 + $ .
                Мнението ми не е препоръка!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Разбрах, че има план да се върне на 800. До края на годината няма да го изпълнят, но до лятото на 2014г. сигура.
                  Панелков аз пък разбрах че има план БГ имотите да идат пак на 200 долара квадрата но до лятото на 2014.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                    Ей...голям КЕФ!!!


                    как само се пързулна това ЗЛО!!!
                    Разбрах, че има план да се върне на 800. До края на годината няма да го изпълнят, но до лятото на 2014г. сигура.

                    Коментар


                    • Анкетата, която пуснах през Февруари беше доста интересна .
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • Ей...голям КЕФ!!!


                        как само се пързулна това ЗЛО!!!
                        Мнението ми не е препоръка!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                          С едно малко уточнение ......че мечки като Схемата и Лорда гласуват с по няколко ника-а ......... Демек ..............................счупено гърне......
                          Айде нема нужда. То и така си падна с 400 талера надолЕ, така ще си падне и с още толкова.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от GoldBear Разгледай мнение
                            анкетата е ясна от самото начало че ще е 50 на 50 бикове мечки
                            С едно малко уточнение ......че мечки като Схемата и Лорда гласуват с по няколко ника-а ......... Демек ..............................счупено гърне......

                            Коментар


                            • анкетата е ясна от самото начало че ще е 50 на 50 бикове мечки

                              Коментар


                              • много ми е интересно какво мисли ...

                                Добре се движим при Злото ))
                                Мнението ми не е препоръка!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X