IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - ще пада ли златото ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • АНКЕТА !!! ще пада ли ЗЛАТОТО???
    А дали ще се върне златният стандарт? Щото, някой друг го беше смятал, ако да, то трябвало да гони $15 K за унция...

    Коментар


    • Що не купиш малко акции?


      Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      Аз също съм си купил немалко злато през последните 16 месеца и се чувствам спокоен. Въобще не ме интересуват валутни войни, бюджетни сделки, инфлации, индекси, безработица и прочие. Аз съм в позиция стронг - злато/сребро и кеш за повече злато/сребро. Кой знае може и акции да си купя за повече от една нощ. Но още е рано.
      Мнението ми не е препоръка!!!

      Коментар


      • Аз също съм си купил немалко злато през последните 16 месеца и се чувствам спокоен. Въобще не ме интересуват валутни войни, бюджетни сделки, инфлации, индекси, безработица и прочие. Аз съм в позиция стронг - злато/сребро и кеш за повече злато/сребро. Кой знае може и акции да си купя за повече от една нощ. Но още е рано.

        Коментар


        • Тука нещата ги виждам да посети $1400 по някое време тази година

          Last edited by dex; 15.04.2013, 14:03.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
            Хехе...скоро и аз ще се усмихна .
            Демек,вече си купил златце ли,бре....Еееее ша ти доде акъла , ама за к'во се дърпа ,като магаре на мост толкова време

            Коментар


            • Хехе...скоро и аз ще се усмихна .

              Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Май сън не те хваща от това злато? Виж аз как си спя спокойно, като съм си купил? Да му мислят продалите?
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • ще пада, ама в джоба на отличниците, като мастера, а схемата с лорда да си търкат пръстите по клавиатурите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                  Мерси предварително на гласувалите!
                  Май сън не те хваща от това злато? Виж аз как си спя спокойно, като съм си купил? Да му мислят продалите?
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                    А нгради за познали те има ли
                    Дааа, Схемата ще подари няколко безнадеждно губещи къси позиции.

                    Коментар


                    • Muller,

                      с удоволствие . Дай някоя идея?


                      п.с. сама по себе си награда е ако отвориш позиция и се окаже печаливша

                      Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                      А нгради за познали те има ли
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • Да падне, да падне.. колко да падне? 10-20 лв да стане грама, една жълтица ще да е стотина лева. Ами ще си купим тогава да напълним шепата

                        Коментар


                        • А нгради за познали те има ли

                          Коментар


                          • Мерси предварително на гласувалите!
                            Мнението ми не е препоръка!!!

                            Коментар


                            • И да падне и да не падне.... Все щи пия бира в 20:00 часа ...
                              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Тц
                                Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                                Коментар

                                Working...
                                X