IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои БГ банки дават най-изгодни валутни курсове?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ОНЛАЙН ОБМЯНА?

    Хора, а какво мислите за онлайн обмяната на валута? Имам един познат, таботи в transfermate.com и казва, че сега ще навлизат на бг пазара. Освен тях намерих и тези transferwise. Не мога да разбера обаче вземат ли комисионна само за обмяна, защото ако вземат...няма смисъл. Има ли други бг онлайн чейндж бюра?
    Last edited by anstoyanov; 24.08.2016, 12:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vector Разгледай мнение
      Няма банка която да даде по добър курс от обменното бюро,и според мен именно банките пробутват "фейк" парчета на хората.
      Аз си обменям с Тавекс и съм си много, ама много доволен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Quan Разгледай мнение
        Пропускаш факта, че като ти бутне веднъж чейнджа 2 - 3 фейк парчета те пращат с торбата за топъл хляб в горичката.
        А и не е тайна, че това си е и практика в бюрата...
        Няма банка която да даде по добър курс от обменното бюро,и според мен именно банките пробутват "фейк" парчета на хората.

        Коментар


        • ТИ В КОЯ БАНКА РАБОТИШ

          Първоначално изпратено от Quan Разгледай мнение
          Пропускаш факта, че като ти бутне веднъж чейнджа 2 - 3 фейк парчета те пращат с торбата за топъл хляб в горичката.
          А и не е тайна, че това си е и практика в бюрата...
          ПЪЛНА ЛЪЖА!!!От 1992г. търгувам само и единствено с чейндж бюра, досега нямам нито една фалшива банкнота от тях.А са ми помагали да не ме излъжат разни спецове.Така, че не говори глупости.

          Коментар


          • В ОББ дават най-изгодните курсове, при безкасова обмяна на валута. Доста по-добри от на всички останали банки.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • http://bg-exchanges.com/ надявам се да помогне при избора на валутни курсове тук има сравнение и калкулатор
              Last edited by bg_pa4o; 17.10.2017, 11:51.

              Коментар


              • Банките не предлагат добър курс според мен. От известно време ходя в някакъв чейндж до коста кафе в центъра. Фактор нещо си

                Коментар


                • Тема, напред, ходом марш!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    Имал съм случай с фалшива 50-то левка от банка, така че няма гаранция .....
                    Разбира се, че няма гаранция.
                    Въпреки това, банките имат далеч по-строга политика и опитни кадри в това отношение.
                    Говорим за шансове и сравняваме институции. Изключения винаги се случват.

                    И нека поясня отново - нали не смятате, че един шеф, държащ бюро, имайки предвид профила на такива хора, когато разбере, че служителите му са се набутали с някоя и друга купюра най-надлежно ще отиде в банката и ще каже: "ох, ах, ами аз тук имам една паричка, която разбирате ли е фалшива... ето заповядайте... вземете ми я..."?
                    Разбира се, че не - ще я пробута обратно на когото може...
                    Last edited by Quan; 19.11.2015, 10:10.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                      Дай 1 конкретен пример за такава практика или 3тият пост ти е последен
                      Определено не е... ето идва и 4-тия!
                      Имена не е нужно да се посочват, тъй като това няма да промени нищо.
                      Не е тайна обаче, че в градовете, където има доста туристи (най-вече по морето) от време на време се набутват с някоя и друга фалшива пара, която реално трябва да предаде в банките и съответно за тях това ще е директна загуба. В този случай, те просто ги пробутват обратно на клиентелата.
                      Целта ми не е да посочвам и/или виня определени бюра, а просто да споделя наблюдения от лоша практика...
                      Last edited by Quan; 19.11.2015, 10:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Quan Разгледай мнение
                        Пропускаш факта, че като ти бутне веднъж чейнджа 2 - 3 фейк парчета те пращат с торбата за топъл хляб в горичката.
                        А и не е тайна, че това си е и практика в бюрата...
                        Имал съм случай с фалшива 50-то левка от банка, така че няма гаранция .....
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Мога да споделя от личен опит коя банка в България дава най-НЕизгоден валутен курс?
                          И наградата отива при... нейното име е... Уникредит Булбанк!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Quan Разгледай мнение
                            Пропускаш факта, че като ти бутне веднъж чейнджа 2 - 3 фейк парчета те пращат с торбата за топъл хляб в горичката.
                            А и не е тайна, че това си е и практика в бюрата...
                            Дай 1 конкретен пример за такава практика или 3тият пост ти е последен
                            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vstoykov Разгледай мнение
                              Никога банка не е успявала да ми даде такъв курс, какъвто дава обменно бюро. Независимо от сумата.

                              Няма да споменавам имена, но ако попитате две-три от по-големите обменни бюра няма да сбъркате. После питайте и няколко банки и ще се хванете за главата.

                              Банките правят доста пари от балами, които купуват злато и обменят валута при тях. Както и от работещи бедни, които си купуват нови телевизори и телефони.
                              Пропускаш факта, че като ти бутне веднъж чейнджа 2 - 3 фейк парчета те пращат с торбата за топъл хляб в горичката.
                              А и не е тайна, че това си е и практика в бюрата...

                              Коментар


                              • Никога банка не е успявала да ми даде такъв курс, какъвто дава обменно бюро. Независимо от сумата.

                                Няма да споменавам имена, но ако попитате две-три от по-големите обменни бюра няма да сбъркате. После питайте и няколко банки и ще се хванете за главата.

                                Банките правят доста пари от балами, които купуват злато и обменят валута при тях. Както и от работещи бедни, които си купуват нови телевизори и телефони.
                                Два прости метода за легално намаляване на данъците

                                Коментар

                                Working...
                                X