IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами тука излиза една дивергенция па знам ли...

    Коментар


    • Все още няма сигнал за дълги!
      МА 200,все още държи фронта!
      Мътно е ,утре може би ще се изясни
      Ама бием ли 2754 нивото отиваме на 2500
      Last edited by hemilio; 05.11.2012, 21:51.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
        Тато туй като нищо дасе врътне от тук нагоре.....а и остават само 8 дена времево ако ще има пробив над 31.71.....такаче ако ще ходи над 31.70 то трябва дае от тук...Виш на 5 мин 27.72 и правилото за тренд а и имаме вече на 4 часа 28.41 ...такаче над него ако отиде над 28.41 и направи корекция и отново импулс направо щеси поеми едни мощтни дълги
        рано е да мисля за дълги а стопа веке и на двете е на 3023
        хайди лека че ТАТО днес умственно се измори
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Тато туй като нищо дасе врътне от тук нагоре.....а и остават само 8 дена времево ако ще има пробив над 31.71.....такаче ако ще ходи над 31.70 то трябва дае от тук...Виш на 5 мин 27.72 и правилото за тренд а и имаме вече на 4 часа 28.41 ...такаче над него ако отиде над 28.41 и направи корекция и отново импулс направо щеси поеми едни мощтни дълги
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
            лоша работа само каръци напоследък избили са ми зъбите нощеска ........
            пак къси 1/2 лот от 3093 цел 2622 стоп 3174
            ТАТО реши тази къса от 17.10.2012, 07:31 и другата от 31.10.2012, 10:30 от 2992 да им направи среден таргет 2642
            пп. ако таргето излезе ТАТО ке сложи в кесията 4005$ суапо нема да го броим за три седмици пу пу да не чуе дявола
            Last edited by ТАТО; 05.11.2012, 20:35.
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              Нее фибото ти дава нещо като ориентир за затваряне ....няма гаранция ...защото31.70 също е фибо на целия нисходящ.....това вълните са глупости....Но точно в момента на дневна линията от 31.71 прес другия връх 31.40 е сваляме отдоло прес28.02 и другата и част минава прес 27.68 а и на 5 мин имаме зона 27.72 ......такаче няма дасе очудя да започва оформянето на дъно
              Е същото имам в предвид де, само че сигурно трябва да се изчакат изборите а?

              Коментар


              • Нее фибото ти дава нещо като ориентир за затваряне ....няма гаранция ...защото31.70 също е фибо на целия нисходящ.....това вълните са глупости....Но точно в момента на дневна линията от 31.71 прес другия връх 31.40 е сваляме отдоло прес28.02 и другата и част минава прес 27.68 а и на 5 мин имаме зона 27.72 ......такаче няма дасе очудя да започва оформянето на дъно
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                  Немога да кажа ....но толкова ряско да обърне.....принципно всичко може....27.50 нее без потенциял....а и корекцията на тренда от 20.40 е към своят край ..... Но ако слезе до 26.40 става доста дълбока корекция и ще търси тест на дъното в зона 25.50 Но за това което говориш ти ако ще става трябва дае некаде от 27 не по надоло даже и от някаде тук.
                  Фибото на 1.2040 показва, че корекцията е на 38.2% от тренда и единия вариант е да
                  тръгне на север графиката (мисля, че така казваше вълновата теория, подчертавам, в един от вариантите!)

                  Коментар


                  • От 27 се активират дългите от зона 26.40 а тя е доста стабилна зона и немисле че късите ще минат лесно прес нея ако вообще минат
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Немога да кажа ....но толкова ряско да обърне.....принципно всичко може....27.50 нее без потенциял....а и корекцията на тренда от 20.40 е към своят край ..... Но ако слезе до 26.40 става доста дълбока корекция и ще търси тест на дъното в зона 25.50 Но за това което говориш ти ако ще става трябва дае некаде от 27 не по надоло даже и от някаде тук.
                      Животът е огледало.....усмихвай се

                      Коментар


                      • Котаре, а може ли на 1.2752 да отскочи Еврото към 1.3096, 1.3100 или
                        изборите ще дръпнат доларчето, склонен ли си да споделиш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Още днес на 26.80....Тато дай мнение
                          за днес надоле това беше
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • яя утре ше падне там котаране 22

                            Коментар


                            • Още днес на 26.80....Тато дай мнение
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X