IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
    Технически ли му влизаш на дакса или използваш други индикаций?
    Не, влизам му остро от 2 месеций

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      При мен пък скука И вчера и днес. В общи линии Дакс качва, аз продавам, Дакс пак качва, аз пак продавам после затварям Ъъъъ, купих си и още един шит на NASDAQ Зех си Групонче
      Технически ли му влизаш на дакса или използваш други индикаций?
      Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
        ако търгуваш с по 100 000 в позиция , то ся с колко влизаш в позиция бе пич?!! и кво прайш тука изобщо?
        Ами, питай после дей магистрала Хемус Няма я... Цялата е на Форекса. Ти намери ли от къде да търгуваш ОТЦъту?

        Коментар


        • Двата възходящи импулса на еврото се дължат на покупки на евро срещу йени и австралийци. Понамирисва на швийцарско изпълнение. Швейцарското бнб си пренарежда евро портфейла хипер яко раздут със стоцици милиарди евро получени срещу новонапечатани шв. франкове при интервенциите.
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
            Мамун ти вчера се ядоса че за два пипаНевлезе дълаг....на второто слизане преди дъното влязох....сетилисе...после отнесе 97 казах Дълги после пак казах на корекцията дълги.....3поста Ви обяснявах защо...ама нечетете....казах и да проверите защо сам дълаг и защо търся 28.40....28.60
            Може да не съм разбрал. Вчера нямах мноо време. Всичко беше на самотек. На автоматичен трейд. После ходих на театър Като си върнах пак бяхте свършили работата без мен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от xemus Разгледай мнение
              туй днешните камикадзета с обими си играят ей .... пък аз на времето на позицийка от 100К и треперех
              ако търгуваш с по 100 000 в позиция , то ся с колко влизаш в позиция бе пич?!! и кво прайш тука изобщо?
              Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

              Коментар


              • Мамун ти вчера се ядоса че за два пипаНевлезе дълаг....на второто слизане преди дъното влязох....сетилисе...после отнесе 97 казах Дълги после пак казах на корекцията дълги.....3поста Ви обяснявах защо...ама нечетете....казах и да проверите защо сам дълаг и защо търся 28.40....28.60
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • При мен пък скука И вчера и днес. В общи линии Дакс качва, аз продавам, Дакс пак качва, аз пак продавам после затварям Ъъъъ, купих си и още един шит на NASDAQ Зех си Групонче

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                    Каде бягам от вчера сам дълаг от 26 стоп после двапати добавих ....на второто връщане на 45 растоварих .....и сега пак на 32 стоп дълаг и след пробив на 56 добавям......това е
                    Ъмчи аз не разбрах и ся кво си направил.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Котар, честно аС не моа ти фана спатиите Мръдне 10 пипа у лево у десно и ти бягаш след него.
                      Инфантилен котар
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Каде бягам от вчера сам дълаг от 26 стоп после двапати добавих ....на второто връщане на 45 растоварих .....и сега пак на 32 стоп дълаг и след пробив на 56 добавям......това е
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Котар, честно аС не моа ти фана спатиите Мръдне 10 пипа у лево у десно и ти бягаш след него.
                          и аз не мога Мамун
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Селям алейкум Хемусе !!!
                            Множът ли ти се жълтиците в кисията
                            тиквите на двора и камилите на къра ????
                            Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                              12744 на Дау дъното като го строши и ще хукне доларя
                              аааййййййййййдееееееееее коня у ряката Дау потвърди пробива
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • Котар, честно аС не моа ти фана спатиите Мръдне 10 пипа у лево у десно и ти бягаш след него.

                                Коментар

                                Working...
                                X