IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Аз пари не натрупвам. Имам много широки пръстЕ. В момента в който натрупам, няма да се занимавам с ОТЦ Останах с впечатление, че искаш да купуваш акции по цент и да ги продаваш по 5 кинта. За това се опитах да бъда полезен давайки акъл от где да започнеш. А ти почна да ми гледаш в купанката
    Еййй ШЕБЕК само 100 до заветните 7000 при ДАКСо !!!
    Ей ще дожювееш бря !!! ))))))
    Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
      сори , не съм искал да те засегна. искам да се занимавам с евтини акции , но да не са на ОТС пазара.
      Ами, то нормално евтините малко по малко ги делистват и отиват на ОТЦ. Аз съм фалирал и Енрон и Уърлдком и други подобни. В интерес на истината, когато закривах акаунт при Интерактив. Имах 5-6 делистнати акции. Шитове бол. В момента също държа 2 броя такива въпреки че съм през бъкет. ZNGA и GRPN

      Коментар


      • Татооо ощели си в избата......еи тоз чиляк се запи.....които има блажи блажи ....а не на концентрат....наздравичка
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Аз пари не натрупвам. Имам много широки пръстЕ. В момента в който натрупам, няма да се занимавам с ОТЦ Останах с впечатление, че искаш да купуваш акции по цент и да ги продаваш по 5 кинта. За това се опитах да бъда полезен давайки акъл от где да започнеш. А ти почна да ми гледаш в купанката
          сори , не съм искал да те засегна. искам да се занимавам с евтини акции , но да не са на ОТС пазара.
          Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

          Коментар


          • Е то на 30 мин сие двоен връх
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
              бъзикай се ти , не казваш значи. ами аз не искам да търгувам ОТС акции.
              обаче усещам , че си натрупал пари по тоя начин с много евтини акции и си ги продал скъпо.
              Аз пари не натрупвам. Имам много широки пръстЕ. В момента в който натрупам, няма да се занимавам с ОТЦ Останах с впечатление, че искаш да купуваш акции по цент и да ги продаваш по 5 кинта. За това се опитах да бъда полезен давайки акъл от где да започнеш. А ти почна да ми гледаш в купанката

              Коментар


              • Я с малакмобем да бухнем и нии едно късо а .........влизаме ли....задружно късо неболи чакай да земе поне 27.25.....че и туй 24.50 мисе върти в гавата то направо го санувам.........А Тато влизаме нали
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  Утепа дърто, но младото NASDAQ още държи. СиПто също. Цицко не е това, което беше, но все пак
                  Верно бре Дау е сам засега
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Не, влизам му остро от 2 месеций
                    бъзикай се ти , не казваш значи. ами аз не искам да търгувам ОТС акции.
                    обаче усещам , че си натрупал пари по тоя начин с много евтини акции и си ги продал скъпо.
                    Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                    Коментар


                    • ма ка убу пада йената пупупу даний уруки

                      Коментар


                      • 27.49.....дабе докатого видя то ме избуха.......ще остана от вън ....я даси капна едно....и наздраве
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                          ако търгуваш с по 100 000 в позиция , то ся с колко влизаш в позиция бе пич?!! и кво прайш тука изобщо?
                          лостов ефект тури де ти па съвсем изпреварваш събитията ..... всъщност поизхвърлих се малко 10 К бяха треперливите .... ват евер ..... айде болшой берекет на всинца ви .... имам гърло да лекувам аз ..... пък рикията една блага .... меда и той .... туй греаната рикия голем цяр е ..... довечера живот и здраве ще се мерна по затворването да докладвам що съм сбъркал с 10 минути

                          Коментар


                          • Тато гледам фо на малките фреимове......май ще тръгне надоле от 29.49 стоп.....ас си местя стопа нагоре....затварям ръчно
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                              Незнам какво що ама Дау утрепа цацата требе веке и доларя да тръгне да поскъпва веке на нищо не прилича
                              Утепа дърто, но младото NASDAQ още държи. СиПто също. Цицко не е това, което беше, но все пак

                              Коментар


                              • Незнам какво що ама Дау утрепа цацата требе веке и доларя да тръгне да поскъпва веке на нищо не прилича
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X