IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • КАМИК,като каже РЕДА лягай,лягаш.като каже без РОМи.начи без
    хич не ме еня колко бой носиш.с пластмасов ВИНКЕЛ имам доста глави пукнати.
    с железен съм ся.не се пробвай

    кво стана с юББРРЯЯЯЯ
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
      а не кила не свалям а за да съм 1 просто ще вдигна пове4е от вси4ки в моята категория
      Камък колко кила си ? и колко си висок ?
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от titogb Разгледай мнение
        браво камъче здрав добик си ти ама свали малко килца че да си първи другия път и да почерпиш като станеш
        а не кила не свалям а за да съм 1 просто ще вдигна пове4е от вси4ки в моята категория
        молим?айде нема нужда

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
          http://www.youtube.com/watch?v=tEj6sZrfcio ето ме това са 360кг не тренирам този спорт а powerlifting а там ме викнаха само да у4аствам за щоуто и вси4ко го направих за сефте
          браво камъче здрав добик си ти ама свали малко килца че да си първи другия път и да почерпиш като станеш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
            http://www.youtube.com/watch?v=tEj6sZrfcio ето ме това са 360кг не тренирам този спорт а powerlifting а там ме викнаха само да у4аствам за щоуто и вси4ко го направих за сефте
            Заеби, имам една машинка, половин тон. Трябва да се премести. Кранът взема 240 кинта за половин машиносмяна. Ти колко ще земеш?

            И с гумата е готино. Браво!

            Коментар


            • Oня исказали се
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                между другото станах 2 на републиканското в дупница без екипировка в кат над 120кг и пак 2 (с първия бяхме с =резултат но бе по лек) в Хасково с екипировка но аз бях 4асти4но без екипировка,,сега се готвя са март на4алото
                Бравос!

                Коментар


                • http://www.youtube.com/watch?v=tEj6sZrfcio ето ме това са 360кг не тренирам този спорт а powerlifting а там ме викнаха само да у4аствам за щоуто и вси4ко го направих за сефте
                  молим?айде нема нужда

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                    между другото станах 2 на републиканското в дупница без екипировка в кат над 120кг и пак 2 (с първия бяхме с =резултат но бе по лек) в Хасково с екипировка но аз бях 4асти4но без екипировка,,сега се готвя са март на4алото
                    кой спорт

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Хахах, той като ти обясни кво тренира, няма толкова директно да си задаваш въпроса
                      между другото станах 2 на републиканското в дупница без екипировка в кат над 120кг и пак 2 (с първия бяхме с =резултат но бе по лек) в Хасково с екипировка но аз бях 4асти4но без екипировка,,сега се готвя са март на4алото
                      молим?айде нема нужда

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Хахах, той като ти обясни кво тренира, няма толкова директно да си задаваш въпроса
                        мислиш ли

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от titogb Разгледай мнение
                          камък ти да нямаш проблем с нервата
                          Хахах, той като ти обясни кво тренира, няма толкова директно да си задаваш въпроса

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от titogb Разгледай мнение
                            камък ти да нямаш проблем с нервата
                            да неска не съм тренирал
                            молим?айде нема нужда

                            Коментар


                            • камък ти да нямаш проблем с нервата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                                а место юбрееее ако кажа ром пом пом поооооом ко ше стани
                                С тва РОМ ставаш много съмнителен
                                и Анди ке ти укъне тиквоча с ВИНКЕЛО !!!
                                Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X